دیجی‌کالا | بررسی، انتخاب و خرید آنلاین

مسابقه لبخند آبی آسمان

هدف از مسابقه «لبخند آبی آسمان» سهیم شدن در ایجاد هوای پاک با خرید اینترنتی و کاهش رفت و آمدهای شهری است. این مسابقه از ۲٠ اسفند ماه آغاز شده و به مدت ۷ هفته ادامه خواهد داشت.

یاثبت‌نام کنید

١ با ثبت نام در این مسابقه و خرید اینترنتی به ایجاد هوای پاک و فراهم کردن فضایی برای کاهش رفت و آمدهای شهری کمک کنید.

٢ حضور خود را در این مسابقه با روش‌ها و رسانه‌های مختلفی مانند ایمیل، شبکه‌های اجتماعی، وایبر و ... به اطلاع دوستان‌‌تان برسانید و آنها را برای شرکت در این فضا و حمایت از آسمانی آبی تشویق کنید امتیاز بگیرید.

٣ با هر خرید دوستتان از دیجی کالا امتیاز بگیرید.

٤ جایزه جایزه بگیرید

١

در مسابقه «لبخند آبی آسمان» ثبت نام کنید

٣٠+ امتیاز

برای دعوت دوستانتان به مسابقه «لبخند آبی آسمان» وحمایت از آسمانی آبی کافی است در سایت عضو شوید و پس از تایید ایمیلتان، وارد حساب خود شوید و در بخش مربوط به اشتراک‌گذاری، دوستان خود را برای ورود به این طرح دعوت کنید.
همچنین در هنگام عضویت ۲۰ امتیاز و پس از تایید ایمیلتان ۱۰ امتیاز دیگر کسب میکنید.

٢

ثبت نام و خرید دوستان شما از دیجی‌کالا

١٢٠+ امتیاز

درصورتی که دوستانتان در این مسابقه عضو شوند و در مسابقه شرکت کنند، شما ۲۰ امتیاز دریافت میکنید. با اولین خرید دوستتان ۱۰۰ امتیاز به امتیازهای شما افزوده شده و از خرید دوم به بعد به ازای هر خرید ۵۰ امتیاز دریافت میکنید.

٣

هر ۵٠٠٠ تومان خرید دوستان شما

١+ امتیاز

اگر مبلغ خرید دوستتان از ۵،۰۰۰ تومان بیشتر باشد نیز به ازای هر ۵،۰۰۰ تومان یک امتیاز به امتیازهای شما افزوده می‌شود. به عنوان مثال فرض کنید مبلغ خرید دوم دوستتان ۳۰،۰۰۰ تومان باشد، بنابراین شما ۵۶ امتیاز دریافت میکنید.