کمپینی برای حمایت از کالای با کیفیت ایرانی

شرکت در نظرسنجی درباره کمپین

ما در کمپین «ساخت ایران» قصد داریم با افتخار، کالاهای با کیفیت ساخت ایران و قهرمانان و ستاره‌های تولید داخلی را معرفی کنیم و با سربلندی و سرافرازی به ایرانی بودن خود ببالیم.

ساخته شده با افتخار در ایران

وجود تعداد کثیری از کالاهای با کیفیت ایرانی که در شبکه‌های تولید و توزیع پیچیده کشور، نادیده گرفته می‌شوند و یا ویترین قابل توجهی برای نمایش ندارند، باعث شد که دیجی‌کالا طبق مسئولیت اجتماعی خود به درخشش، حضور و نمایش آنها یاری رساند.

ما بر این باوریم که معرفی کالاهای ساخت ایران می‌تواند فضایی برای توسعه‌ای موفق ایجاد کند و برندهای شایسته‌ی ایرانی را مورد توجه قرار دهد. همچنین حمایت از کیفیت بالای تولیدات آنها زیربنایی برای انسجام سرمایه‌های اقتصادی، انسانی و بازار کار خواهد بود.

برندهای ایرانی با کیفیتی برتر

برندهای حاضر در این کمپین همگی بطور اختصاصی از شرکای تجاری دیجی‌کالا هستند و محصولات آنها در وب‌سایت دیجی‌کالا قابل بررسی و خریداری است.

کیفیتی برتربه برترین‌های ساخت ایران رای دهید

جایزه : ۱۰ کارت هدیه پانصد هزار تومانی شرکت در نظرسنجی

بی‌شک یکی از بازیگران اصلی عرصه صنعت ایران‌زمین، مصرف‌کنندگان ایرانی هستند؛ چرا که می‌توانند با خرید و حمایت از کیفیت‌های برتر ایرانی، صنعتی پیشرو بسازند. کمپین ساخت ایران نیز قصد دارد با حضور گسترده‌‌ی شما از کالاهای باکیفیت ایرانی حمایت و به افزایش توانمندی برندها کمک کند. برای شناخت بیشتر برندهای موفق و تاثیرگذار در ایران، یک نظرسنجی با رای و نظر شما طراحی کرده‌ایم.

با احترام به تمامی برندها و کالاهای باکیفیت ایرانی، در این نظرسنجی فقط برندهای ایرانیِ حاضر در دیجی‌کالا وارد شده‌اند. می‌توانید به محصولات و خدمات ساخت ایران با موضوع‌هایی مانند نوآورترین، پیشروترین برند ایرانی و... رای دهید و در قرعه‌کشی دیجی‌کالا نیز شرکت کنید. مطمئن هستیم در دسته‌بندی‌های این رای‌گیری، نام بسیاری از برندهای با کیفیت خالی‌ست؛ اما محدودیت‌های موجود، فرصت جایگذاری برندهای دیگر را به ما نمی‌دهد.

در پایان این نظرسنجی، لوح تقدیری به رسم یادبود از طرف فروشگاه اینترنتی دیجی کالا به برگزیدگان اهدا خواهد