آیا سفر در زمان امکان‌پذیر است؟ [ویدیوهای آموزشی]

گروه آموزشی ویدوآل ۱۳ فروردین ۱۳۹۷ | ۱۳:۰۰
[{"src":"\/\/mag.digikala.com\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/Is-time-travel-possible-720-P.mp4","type":"video\/mp4"}]

سفر در زمان از رویاهای بشر بوده است. ولی الان می‌دانیم که مسافرت در زمان انگار خیلی هم دور از واقعیت نیست. برای مثال زمان برای فضانوردی که در یک سفینه‌ی فوق‌سریع قرار دارد، کندتر سپری می‌شود. یا اگر فضانوردی سوار بر یک سفینه‌ی با سرعت کم باشد و مدت زیادی در فضا بماند، زمان برایش سریع‌تر می‌گذرد. از زمان بوجود آمدن سینما فیلم‌های زیادی درباره‌ی ساختن ماشین زمان دیده‌ایم، شاید زمانی واقعا ماشین زمان هم ساخته شود ولی برای اینکه درباره‌ی سفر در زمان و قوانین علمی حاکم بر آن بیشتر بدانید، ویدیوی بالا را حتما ببینید یا آن را از این لینک دانلود کنید.

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

۶ دیدگاه
 1. shahabmp shahabmp

  این سفر به آینده است نه سفر در زمان، سفر در زمان شامل سفر به گذشته هم میشه که همون ینشتین ثابت کرده غیرممکنه!

 2. سام سام

  بله یک پروژه بی سر و صدا در دانشگاهی در هلند در سال پیش در این خصوص اجرا شد و دانشمندان هلندی توانستند جسمی به وسیله تله پورت در زمان و مکان جا به جا کنند این پروژه رو دولت ایالات متحده همچنان بی سر و صدا اخذ کرده و با مشارکت همان دانشمندان در حال پیشرفت و اجرایی شدن بیشتر آن هستند. جهت مستندات دوستان مشتاق, خود می توانند انرا از منابع رسمی و دانشگاهی رویت و تحقیق نمایند.

  بزودی شاهد سفرهای زمانی همانند فیلمهای علمی تخیلی خواهید بود به خصوص وجود UFO ها که بسیاری آنان را انسانهای زمینی از زمان آینده زمین به زمان حال قلمداد می کنند.

  1. عبدا... عبدا...

   شما چطور از این پروژه بی سر و صدا مطلع شدید؟

   1. سینا سینا

    ایول

 3. آرمین آرمین

  Wooow…

  یه موضوع علمی رو چقدر ساده و روان گفتید، ممنون

 4. قائم قائم

  عاااااااااااااااااالی