اپل واچ سری ۳ به طور رسمی رونمایی شد

اپل دقایقی پیش رسما از نسل سوم ساعت هوشمند خود یعنی Apple Watch رونمایی کرد. ساعت هوشمند Apple Watch Series 3 اولین ساعت اپل خواهد بود که می‌تواند از سرویس LTE استفاده کند. یعنی از این پس بدون استفاده از گوشی و فقط با استفاده از خود ساعت هوشمند اپل می‌توانید موسیقی گوش کنید و به تماس‌های خودتان پاسخ دهید.

به هنگام رونمایی از نسل سوم اپل واچ، «تیم کوک»، مدیر عامل اپل از این موضوع خبر داد که اپل واچ، اولین ساعت دنیا است. تیم کوک جزییات بیشتری ارایه نداد، ولی تصور می‌کنیم منظور او از دیدگاه فروش باشد؛ طوری که تیم کوک ساعت خودشان را با برندهای بزرگی مثل Omega و Rolex مقایسه کرد و گفت که نسبت به سال گذشته، ساعت Apple Watch پنجاه درصد رشد داشته است.

تا به امروز می‌شد روی حافظه داخلی ساعت هوشمند اپل موسیقی ذخیره کرد و حتی با استفاده از GPS داخلی این ساعت هوشمند، می‌شد بدون نیاز به گوشی مسافت دویده شده را محاسبه کرد. با این حال، نسل سوم ساعت هوشمند اپل کاملا مستقل از گوشی کار می‌کند.

اپل اولین شرکتی نیست که یک ساعت هوشمند مستقل از گوشی عرضه کرده است. سامسونگ و ال‌جی به ترتیب ساعت‌های Gear S3 و Watch Urbane را دارند که مجزا می‌توانند از سرویس LTE استفاده کنند.

telegram_ad2_1

4+