برنامه کامل مسابقات جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه

صوفیا نصرالهی ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ | ۱۷:۲۹
جام جهانی 2018

جام جهانی ۲۰۱۸ با حضور ۳۲ تیم در پهناورترین کشور جهان برگزار می‌شود. جام جهانی روسیه قرار است از ۲۴ خرداد با بازی افتتاحیه روسیه و عربستان آغاز شود. برنامه و ساعت دقیق برگزاری بازیهای ایران در جام جهانی ۲۰۱۸ را با هم مرور می‌کنیم:

بازی اول: ۲۵ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۰/ ایران- مراکش ورزشگاه سن پترزبورگ

بازی دوم:۳۰ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۰/ ایران- اسپانیا ورزشگاه کازان

بازی سوم:۴ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۰/ ایران- پرتغال ورزشگاه سارانسک

دیجی‌کالا مگ پوستر برنامه کامل مسابقات جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه و سیدهای مختلف آن را برایتان تهیه کرده که می‌توانید در ادامه مطلب آن را دانلود کنید و با کیفیت بالا ببینید.

در مرحله مقدماتی از هر گروه دو تیم بالا می‌آیند که در نهایت به مرحله یک هشتم نهایی می‌رسند. در دور اول بازی‌ های جام جهانی ۲۰۱۸ و در روز افتتاحیه طبق معمول شاهد یک بازی خواهیم بود. به جز روز سوم که بازی‌ها فشرده‌تر برگزار می‌شوند و شاهد چهار بازی از دو گروه C و D خواهیم بود که در ساعت‌های ۱۴:۳۰، ۱۷:۳۰، ۲۰:۳۰ و ۲۳:۳۰ برگزار می‌شوند در روزهای دوم و چهارم تا دوازدهم مرحله اول هر روز سه بازی برگزار خواهد شد که ساعت برگزاری آنها ۱۶:۳۰، ۱۹:۳۰ و ۲۲:۳۰ به وقت ایران است. از روز دوازدهم بازی‌ها که مصادف با چهارم تیرماه است تا پایان مرحله اول دوباره هر روز چهار بازی برگزار می‌شود و در ساعت‌های ۱۸:۳۰ و ۲۲:۳۰ شاهد دو بازی همزمان خواهیم بود. مرحله یک هشتم نهایی جام جهانی ۲۰۱۸ با سید بندی های جدید و گروه‌های تازه از روز نهم تا دوازدهم تیر ماه ادامه خواهد داشت. در مرحله یک هشتم نهایی و یک چهارم نهایی هر روز دو بازی در ساعت‌های ۱۸:۳۰ و ۲۲:۳۰ برگزار خواهد شد. نوزدهم و بیستم تیرماه بازی‌های مرحله نیمه نهایی انجام می‌شوند. در نهایت در روز ۲۳ تیرماه دیدار رده‌بندی و ۲۴ تیرماه دیدار فینال به ترتیب در ساعت‌های ۱۸:۳۰ و ۱۹:۳۰ برگزار خواهند شد تا جام قهرمانی این دوره از بازی‌های شب ۲۴ تیر در بیست و پنجمین روز بازی‌ها به دست تیم برنده برسد.

برنامه کامل مسابقات جام جهانی 2018 روسیه

برای دانلود پوستر برنامه جام جهانی ۲۰۱۸ با کیفیت بالا روی تصویر کلیک کنید

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

۲ دیدگاه
  1. امین امین

    دیدار پرتغال مراکش ۳۰ خرداد ساعت ۱۶:۳۰ برگزار میشه شما زدین ساعت ۲۲:۳۰

  2. علیرضا علیرضا

    ایران قهرمان میشه ☺