مجله‌ی دیجی‌کالا

۹ سال پیش که فروشگاه اینترنتی دیجی‌کالا کارش را شروع کرد، کم‌تر کسی فکر می‌کرد که بعد از گذشت چندسال بشود عمده‌ی مایحتاج زندگی روزمره‌اش را از این بزرگ‌ترین فروشگاه آنلاین ایران تهیه کرد.

دیجی‌کالا تبدیل به سایتی شده که می‌توانیم از حرفه‌ای‌ترین ابزارآلات تکنولوژیک تا شامپو و روغن موتور و صندلی کودک و فرش زیر پای‌مان را از آن بخریم؛ و حالا زمانش رسیده تا امکانات تازه‌تری را برای خرید آسان‌تر در اختیار شما قرار بدهیم.

مجله‌ی دیجی‌کالا که درحال‌حاضر با فاصله‌ی زمانی هر دو هفته یک‌بار منتشر می‌شود، در هر شماره یک شناخت‌نامه‌ی کامل از آن‌چه که به تازگی روی سایت رفته‌، به شما ارایه می‌دهد. هم‌چنین در هر شماره بیش از ۱۰۰ کالا به‌طور کامل معرفی می‌شوند تا بتوانید انتخاب‌های آسان‌تری را تجربه کنید.

دیجی‌کالا فرصتی است برای زندگی باهوش و راحت، و نسخه‌ی چاپی آن می‌کوشد همین مسیر را هموارتر کند.

در ادامه هر کدام از شماره‌های مجله‌ی چاپی دیجی‌کالا به تفصیل معرفی شده‌اند. اگر تابه‌حال مجله‌ی دیجی‌کالا به دست‌تان نرسیده است، می‌توانید به صفحات ویژه‌ی هر کدام از شماره‌های قبلی مجله‌ی چاپی دیجی‌کالا مراجعه کنید و نسخه‌ی PDF آن را به‌شکل کامل مطالعه کنید. توصیه می‌کنیم این صفحه را بوک‌مارک کنید و هر دو هفته یک بار به آن سربزنید تا در جریان مطالب شماره‌های جدید مجله‌ی چاپی دیجی‌کالا قرار بگیرید:

Magazine_Downlaod_Icon1 Magazine_Downlaod_Icon2

Magazine_Downlaod_Icon3 Magazine_Downlaod_Icon4

Magazine_Downlaod_Icon5 Magazine_Downlaod_Icon6

Magazine_Downlaod_Icon7Magazine_Downlaod_Icon8

Magazine_Downlaod_Icon9magazine_downlaod_icon10

Magazine_Downlaod_Icon11

91+