پاورقی دنباله‌دار کتاب «دنیای علی‌بابا»

“جف بزوس که خودش پدر تجارت الکترونیک است، مشتاق آموختن از علی‌بابا است.”

این روزها مجموعه‌ی علی بابا و شخص «جک ما»، موسس این فروشگاه اینترنتی در میان علاقمندان به حوزه‌ی تکنولوژی و فناوری اطلاعات حسابی طرفدار دارند. به‌همین خاطر هم تصمیم گرفتیم ادامه‌ی مجموعه پاورقی‌های دنباله‌دار رسانه‌ی آنلاین دیجی‌کالا مگ را به کتاب «دنیای علی‌بابا»، نوشته‌ی «پورتر اریسمن»، یکی از موسسان فروشگاه اینترنتی علی‌بابا، اختصاص بدهیم.

اگر پیش از این هم اهل مطالعه‌‎ی پاورقی‌های دنباله‌دار دیجی‌کالا مگ بوده‌اید، به احتمال بسیار قوی مجموعه‌ی «امپراطوری اپ»، «زندگی‌نامه‌ی ایلان ماسک» و «عرضه» را مطالعه کرده‌اید. در پاورقی دنباله‌دار امپراطوری اپ به زبان ساده درباره‌ی راه و روش طراحی و تولید اپلیکیشن برای‌تان گفتیم. با تعریف قصه‌ی زندگی پر رمز و راز ایلان ماسک، مردی که می‌خواهد یک تنه امکان سفر به فضا را برای همه فراهم کند هم برای آن‌هایی که مدام ایده‌های عجیب در ذهن‌شان می‌پرورانند، موضوعاتی جذاب طرح کردیم. «عرضه» هم به طور مفصل به کسب و کارهای اینترنتی و راه موفقیت آن‌ها می‌پردازد. اما حالا نوبت به «دنیای علی‌بابا» رسیده است.

دنیای علی‌بابا داستان یک معلم مدرسه و هفده نفر از دوستانش است که در کمال گمنامی برخاستند و بر موانع عظیم فائق آمدند تا در حوزه تجارت الکترونیک تیم پرقدرتی را بنا کنند که اکنون در حال دگرگون‌کردن تجارت جهانی است.

کتاب دنیای علی‌بابا ۱۴ بخش دارد و مثل سه پاورقی دنباله‌دار قبلی، هر روز یک قسمت از آن منتشر خواهد شد. البته به‌خاطر طولانی بودن کتاب این بار هم فصل‌های کتاب به چندین بخش تقسیم شده است. قسمت نخست از پاورقی دنباله‌دار دنیای علی‌بابا از روز چهارشنبه ۱فروردین ماه منتشر خواهد شد. پس هر روز به دیجی‌کالا مگ و این صفحه سربزنید و قسمت جدید این کتاب جذاب را مطالعه کنید. با همراهی این پاورقی دنباله‌دار جزو اولین کسانی خواهید بود که کتاب دنیای علی‌بابا را به زبان فارسی مطالعه کرده‌اند.

کتاب دنیای علی بابا - زندگینامه جک ما کتاب دنیای علی بابا - زندگینامه جک ما کتاب دنیای علی بابا - زندگینامه جک ما کتاب دنیای علی بابا - زندگینامه جک ما کتاب دنیای علی بابا - زندگینامه جک ما کتاب دنیای علی بابا - زندگینامه جک ما کتاب دنیای علی بابا - زندگینامه جک ما کتاب دنیای علی بابا - زندگینامه جک ما کتاب دنیای علی بابا - زندگینامه جک ما کتاب دنیای علی بابا - زندگینامه جک ما کتاب دنیای علی بابا - زندگینامه جک ما کتاب دنیای علی بابا-زندگینامه جک ما

کتاب دنیای علی بابا - زندگینامه جک ما

20+