کتاب رایگان
هرروز از فیدیبو یک کتاب هدیه بگیرید

در گرم‌ترین روزهای تابستان، از امروز تا پایان شهریور، هرروز با یک کتاب رایگان همراه ما باشید.

دیجی‌کالا در راستای مسئولیت اجتماعی برای بالا بردن سرانه مطالعه، یک برنامه ویژه کتابخوانی با عنوان «بیشتر بخوانیم» در نظر گرفته است. این برنامه با همراهی فروشگاه کتاب الکترونیک فیدیبو برگزار می‌شود. فیدیبو یک کتابخانه‌ی بزرگ آنلاین با بیش از ۱۳۰۰۰ کتاب از ۴۰۰ ناشر برتر ایران است. این یعنی با دانلود اپلیکیشن فیدیبو، هر کتابی را که می‌خواهید در جیبتان دارید.

میهمانی تابستانه‌ی کتاب و یک خبر خوب

با ما همراه شوید و در تابستانه‌ی فیدیبو هرروز یک کتاب رایگان مهمان ما باشید. در این طرح هیجان‌انگیز از ۱۵ مرداد تا ۳۱ شهریور هرروز یک کتاب محبوب و پرفروش فیدیبو رایگان می‌شود. فراموش نکنید برای دانلود رایگان کتاب فقط ۲۴ ساعت وقت دارید!

خبر خوب اینکه با استقبال شما همراهان از کتاب‌های جشنواره از این پس هرروز یک کتاب کامل به صورت رایگان در فیدیبو در اختیار شما قرار می‌گیرد. این کتاب‌ها از بهترین و پرفروش‌ترین کتاب‌های انتشارات مختلف هستند.

کافیست در فیدیبو عضو شوید، کتاب‌ها را به کتابخانه شخصیتان اضافه و دانلود کنید.

 

ورود به سایت فیدیبو

هدیه امروز فیدیبو:

دانلود رایگان کتاب «وقتی نیچه گریست»

فراموش نکنید برای دانلود رایگان این کتاب فقط امروز فرصت دارید!

دانلود رایگان کتاب
دانلود رایگان کتاب

علاوه بر کتاب‌های رایگان روزانه، در مهمانی تابستانی کتاب اولین خرید شما از فیدیبو تا پایان تابستان ۷۰ درصد تخفیف دارد. هر کتابی که می‌خواهید را به سبد خریدتان در فروشگاه کتاب الکترونیک فیدیبو اضافه کنید و از تخفیف ویژه استفاده کنید.در اولین خریدتان ۷۰ درصد تخفیف بگیرید.

این کد تخفیف ویژه همراهان دیجی‌کالا است. کافیست بعد از ثبت نام و ورود به حساب کاربریتان در فیدیبو کد تخفیف digikala9 را ثبت کنید.

دانلود اپلیکیشن و نرم‌افزار فیدیبو

دانلود از کافه بازار

دانلود از گوگل پلی

دانلود از اپ استور

دانلود برای ویندوز

14+