شما بگویید؛ دیجی‌کالا مگ چه کتابی را برای‌تان ترجمه کند؟

تیم تحریریه دیجی‌کالا مگ ۳۰ فروردین ۱۳۹۶ | ۱۲:۱۵

اگر دیجی‌کالا مگ و مطالب آن را دنبال کرده باشید حتما به مجموعه مطالبی با عنوان «پاورقی دنباله‌دار» برخورد کرده‌اید. ما کتاب‌های مناسب برای مخاطبان‌مان را با دقت تمام انتخاب کرده و در قالب پاورقی دنباله‌دار از طریق رسانه‌ی آنلاین دیجی‌کالا مگ منتشر می‌کنیم. اما در گام بعدی می‌خواهیم نظر شما را هم بدانیم. به‌ نظر شما، دیجی‌کالا مگ سراغ ترجمه‌ی چه کتاب‌هایی برود؟

دیجی‌کالا مگ به مدت ۱۸ ماه، ترجمه‌ی کتاب «امپراطوری اپ: چگونه با طراحی یک اپلیکیشن پولدار شویم» را در قالب پاورقی دنباله‌دار منتشر کرد؛ در نهایت هم به وعده‌ی خود عمل کرده و نسخه‌ی چاپی آن را از طریق فروشگاه اینترنتی دیجی‌کالا برای فروش گذاشت. همین حالا می‌توانید کتاب «امپراطوری اپ» (App Empire) را از فروشگاه اینترنتی دیجی‌کالا خریداری کنید.

جدا از گام اول‌مان، یعنی ترجمه‌ی کتاب امپراطوری اپ، به سراغ کتاب‌های محبوب دیگری هم رفتیم. طی هفته‌های گذشته، انتشار دو مجموعه پاورقی دنباله‌دار دیگر به پایان رسید: ترجمه‌ی کتاب زندگی‌نامه‌ی «ایلان ماسک» (Elon Musk) نوشته‌ی «اشلی ونس» و «دنیای علی بابا» (Alibaba’s World) نوشته‌ی «پورتر اریسمن» با استقبال مخاطبان روبرو شد.

در حال حاضر، ترجمه‌ی کتاب «عرضه» (Launch) نوشته‌ی «جف واکر»، چهارمین پاورقی دنباله‌دار دیجی‌کالا مگ است. برای خواندن این پاورقی، لازم است هر هفته یکشنبه‌ها و چهارشنبه‌ها به دیجی‌کالا مگ سربزنید و قسمت جدید این پاورقی جذاب را مطالعه کنید.

ما می‌خواهیم شما جزو اولین کسانی باشید که ترجمه‌ی فارسی محبوب‌ترین کتاب‌های روز را می‌خوانند. پس در ادامه‌ی مسیر به یاری شما نیاز داریم.

با شرکت در نظرسنجی زیر به ما بگویید که دوست دارید کتاب‌های آینده‌مان در چه حوزه‌ای باشند.

 

ثبت نظر

در ضمن، اگر پیشنهاد خاصی دارید، لطفا نام کتاب را به همراه نام نویسنده یا ناشر در بخش نظرات بنویسید.

‌‌‌‌‌

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

۲۵ دیدگاه
  1. حافظ حافظ

    سلام
    کتاب hit refresh از ساتیا نادلا (مدیر عامل جدید مایکروسافت) رو ترجمه کنید

  2. A A

    اطفا مجموعه ی علمی بریتانیکا را که یک جلد آن ترجمه شده را ترجمه کنید.

  • 1
  • 2