معرفی کیف پول ۹۰ دلاری با قابلیت شارژ گوشی

مجید نوردوست ۱۳ آبان ۱۳۹۴ | ۱۳:۰۰
nomad-wallet-iPhone-battery

شارژ گوشی شما ممکن است در شرایط مختلف به پایان برسد و نیاز داشته باشید که آن را دوباره شارژ کنید. رسیدن به خانه و شارژ کردن گوشی زمان زیادی می‌گیرد و در این مدت هم نمی‌توانید با کسی تماس بگیرد. داشتن یک پاور بانک گزینه‌ی خوبی به شمار می‌رود و به همین دلیل وسیله‌های مختلفی ساخته می‌شوند که بتوانند تلفن‌های همراه را در زمان‌های مختلف شارژ کنند. محصولی که به‌تازگی ساخته شده، یک کیف پول چرمی است که نقش پاور بانک را ایفا می‌کند.

با کیف پول چرمی شرکت Nomad می‌توانید تلفن همراه خودتان را شارژ کنید.

در این کیف پول چرمی که شرکت Nomad آن‌را ساخته، می‌توان شش کارت اعتباری قرار داد. این محصول در ابعاد ۲۵ در ۸۵ در ۱۲۵ میلی‌متر ساخته شده که به راحتی می‌توان آن را در جیب قرار داد. با نگاهی نزدیک‌تر به این کیف پول متوجه می‌شوید در آن از یک باتری با ظرفیت ۲۴۰۰ میلی‌آمپر ساعت استفاده شده است. این باتری می‌تواند یک تلفن همراه را به شکل کامل شارژ کند. البته در حالت پیش فرض می‌توان از این کیف پول برای شارژ گوشی‌های آیفون استفاده کرد، چرا که یک کابل لایتنینگ روی آن قرار گرفته است.

شرکت سازنده گفته که در آینده مدل مخصوصی از این کیف پول برای تلفن‌های همراه هوشمند اندرویدی عرضه خواهد کرد.

این محصول شرکت Nomad با قیمت ۸۰ دلار پیش فروش می‌شود و در تاریخ ۲۴ آبان ماه راهی بازار خواهد شد. البته اگر این کیف پول را بعد از تاریخ عرضه خریداری کنید، باید ۹۰ دلار بپردازید. در ادامه می‌توانید تصاویر منتشر شده از این محصول را مشاهده کنید:

nomad-wallet-iPhone-battery nomad-wallet-iPhone-battery nomad-wallet-iPhone-battery nomad-wallet-iPhone-battery

‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌

منبع: Nomad

برچسب‌ها :
دیدگاه شما