قوانین مسابقه لبخند آبی آسمان

دوست عزیز، به مسابقه لبخند آبی آسمان خوش آمدید. هدف از این مسابقه سهیم شدن در ایجاد هوای پاک با خرید اینترنتی است. برای برگزاری هرچه بهتر این مسابقه، لطفا پیش از آغاز قوانین زیر را به دقت بخوانید. ثبت نام و ورود شما به مسابقه به معنای آگاه بودن از شرایط و قوانین و پذیرفتن آنهاست.


 هر کاربر تنها می‌تواند با یک حساب کاربری در مسابقه شرکت کند، به این معنا که شما فقط یک بار می‌توانید در بازی ثبت نام کنید و پس از آن با حساب کاربری خود فعالیت کنید.
ایجاد حساب های کاربری متعدد و ساختگی و دعوت از این اکانت ها٬ باعث حذف کاربر دعوت کننده از این اکانت ها  به همراه تمامی حساب های کاربری جعلی خواهد شد.

در صورت عضویت در مسابقه و ایجاد یک حساب کاربری 20 امتیاز و پس از تایید ایمیل‌تان 10 امتیاز دریافت می‌کنید.

پس از دعوت و عضویت دوست‌تان ، به ازای هر دوست جدید20 امتیاز به شما تعلق می‌گیرد. در صورتی که دوست‌ شما اولین خرید را انجام دهد  100 امتیاز و در خریدهای بعدی به ازا انجام هر خرید 30 امتیاز به اضافه ۱ امتیاز به ازا هر ده هزار تومان خرید، به شما تعلق خواهد گرفت. به عنوان مثال فرض کنید مبلغ خرید دوم دوست‌تان 30000 تومان باشد، بنابراین 33 امتیاز به مجموع امتیازات شما، افزوده خواهد شد.

شما تنها به ازای دوستان خود که مستقیما به مسابقه دعوت کرده‌اید، امتیاز می‌گیرید و ثبت نام افرادی  که به دعوت دوستان شما در مسابقه ثبت نام کرده‌اند، برای شما امتیازی در بر نخواهد داشت.
شما مجاز هستید برای افزایش امتیاز و دعوت افراد بیشتر به مسابقه، تبلیغ کنید.

 هر شرکت‌کننده فقط یک بار در طول مسابقه برنده یکی از هشت جایزه خواهد شد.

اعلام برندگان در پایان هر هفته انجام خواهد شد و نام آن‌ها بر روی وب‌سایت دیجی‌کالا قرار خواهد گرفت. همچنین نام برنده نهایی Picanto ، 3 روز پس از اتمام مسابقه در Digikala.com اعلام خواهد شد.

پس از اعلام نتایج و قرار گرفتن اسامی برندگان بر روی وب‌سایت دیجی‌کالا، برندگان تنها 10روز مهلت دارند که مدارک خواسته شده را که متعاقبا اعلام خواهد شد، را برای ما ارسال نمایند. بدیهی است پس از اتمام مهلت مقرر، دیجی‌کالا هیچ مسئولیتی در قبال تحویل جوایز به برندگان ندارد.

پس از احراز هویت برندگان، جوایز بین 10 الی 15 روز کاری به برندگان اهدا خواهد شد.

جوایز تنها به صورت حضوری و در زمان معین شده، از طرف دیجی‌کالا اهدا خواهد شد و در صورت عدم حضور برنده در زمان مقرر، اهدا جایزه منتفی است.

در صورت مشاهده تقلب و همچنین ایجاد اکانت‌های تقلبی برای بالا بردن امتیاز، دیجی‌کالا حق حذف کاربر و اکانت‌های غیر واقعی را دارد.

در نظر داشته باشید که در شرایط اضطرار، دیجی‌کالا حق بروز رسانی و تغییر قوانین فوق را خواهد داشت. همچنین هر نوع تغییری در همین صفحه منتشر و بروزرسانی می‌شود.

لطفا در صورت مشاهده هرگونه مشکل در روند اجرای مسابقه، تخلف شرکت کنندگان و همچنین مشکلاتی در زمینه اهدای جوایز و مانند آن از طریق پست الکترونیکی به نشانیPR@digikala.com  مطلب را با ما در میان بگذارید.