دسته‌بندی

برند یا سازنده‌ای با این نام پیدا نشد!

فقط کالاهای موجود

معرفی برند هوم تک

شرکت هوم تک آوازه فعالیت خود را با این نام از سال 1389 با ماموریت طراحی، تولید و توزیع کالاهای مجاز بازرگانی و ارائه خدمات ضمن رعایت کامل احترام به عقاید، فرهنگ، نژاد و جنسیت مخاطبین خود آغاز نمود.

در پی تلاش­های مستمر در راستای ارتقاء کیفیت خدمات به مشتریان و جلب رضایت و اعتماد بیشتر آنان این شرکت موفق به دریافت گواهینامه و نشان استاندارد ایزو 9001 از سوی شرکت  INTERGRATED QUALITY STANDARD - IQS  انگلستان گردید.

لازم به ذکر است که شرکت هوم تک از 5 سال پیش آشنا با صنعت تولید و فرآوری شیشه شده است و با تولیدکنندگان داخلی و خارجی ارتباط دارد. برای مثال شرکت هوم تک آوازه طرف تامین کننده  شیشه های مورد نیاز برای اجرای طرح دستگاه­های کارت خوان مترو و اتوبوس های شرکت واحد می باشد که توسط شرکت فن آسا تولید و نصب گردیده است.

" شرکت هوم تک" جهت رشد و تعالی بخش آموزشی کشور، نسل جدیدی از  بردهای نوشتاری را با بالاترین استانداردهای روز دنیا و بعنوان یکی از با کیفیت ترین تابلوهای آموزشی ارائه می­دهد که ازمشخصات منحصر به فرد این بردها می­توان به کیفیت بالای نوشتن، سرعت بیشتر، پاکیزگی بیشتر و قابلیت کاربرد چند منظوره اشاره نمود. 
بردهای نوشتاری شیشه­ای که خاصیت جذب مغناطیس دارند برای اولین بار به بازار ایران به عنوان محصول داخلی عرضه می­گردند و این امر، تحولی از لحاظ رنگ، زیبایی و کارایی در بردهای نوشتاری ایجاد خواهد کرد
 

۲۴ کالا
سلام
جواب سوال‌هاتون رو می‌تونید در زیر پیدا کنید. در غیر اینصورت از ما بپرسید، ما همیشه به سوالاتتون جواب می‌دهیم.