امکان نمایش بهتر در نتایج موتورهای جست و جو

آیین‌نامه‌های موتورهای جست و جو هر از چندگاهی تغییر می‌کنند. تنها قاعده‌یی که هیچ‌گاه تغییر نمی‌کند، پادشاهی محتواست. این جمله‌ی منتسب به  بیل گیتس به خوبی اهمیت و جایگاه محتوا را نشان می‌دهد. اما هر محتوایی چنین جایگاهی ندارد و برای ایجاد محتوایی موثر در فضای اینترنت باید فاکتورهای زیادی را در نظر گرفت.

بیشترین ترافیک ورودی هر وب‌سایتی از طریق موتورهای جست و جو به وجود می‌آید. موتورهای جست و جو نمایش نتایج جست و جوها را بر اساس آیین‌نامه‌ها و قوانین خود اولویت بندی می‌کنند. این قوانین هر از چندگاهی تغییر می‌کنند تا نتایج غیر اصیل و ساختگی از لیست نتایج جست و جوها حذف شوند. تنها قاعده‌یی که در تمام موتورهای جست و جو وجود دارد و هیچ‌گاه تغییر نمی‌کند، پادشاهی محتواست.

موتورهای جست و جو محتوایی را به مخاطبان خود نمایش می‌دهند که اصیل باشند، با ارزش باشند و با کلمات کلیدی که کاربر جست و جو کرده بیشترین ارتباط را داشته باشند. محتوای تولید شده علاوه بر اصیل و با ارزش بودن باید برای مخاطبانی که مایلند مطالب شما را ببینند، بهینه‌سازی شده باشد.

نویسندگان کارخانه محتوا نسبت به الزامات و مقررات موتورهای جست و جو آگاهی کامل دارند و محتوای تولید شده توسط این تیم با قوانین سئو سازگاری دارد. تمام قطعات پازلی که برای بهینه کردن موتورهای جست و جو لازم است، کاملا دستی و توسط نویسندگان متخصص و حرفه‌ای چیده می‌شوند. محتوای تولید شده با این ساختار، تاثیر آشکار در افزایش نرخ بازدید وبسایت شما خواهد داشت. تاثیر بازنویسی مجدد محتوای وب‌سایت شما توسط تیم محتوای ما، بلافاصله روی نرخ مشتریان آنلاین سایت شما قابل مشاهده خواهد بود.

امکان جست و جو و نمایش بهتر کالا در میان هزاران کالای درج شده در سایت

در سال ۹۵ بیش از ۴۰۰۰ فروشنده و تامین‌کننده از ویترین بزرگ دیجی‌کالا برای فروش محصولاتشان استفاده کردند. قرار گرفتن در چنین ویترین بزرگی هرچند شما را در معرض دید طیف گسترده‌ای از مخاطبان قرار می‌دهد اما جلب توجه این مخاطبان و تبدیل آن‌ها به خریداران واقعی محصولات کار چندان ساده‌ای نیست. کاربران دیجی کالا به طور متوسط تنها ۴۴ ثانیه در صفحه هر محصول توقف می‌کنند. در نتیجه شما زمان بسیار کوتاهی فرصت دارید تا بتوانید توجه آن‌ها را به کالاهای خود جلب کنید. اینجاست که محتوای صفحه‌ی محصول اهمیت پیدا می‌کند. همچنین برای این که کالای شما در روی سایت به راحتی قابل جست‌وجو باشد باید چگالی مناسبی از کلمات کلیدی در محتوای معرفی آن به کار رفته باشد.

بهینه‌سازی محتوای محصولات برای موتورهای جست‌وجو یکی از کم هزینه‌ترین راه‌های قرار گرفتن در معرض دید مشتریان بالقوه است.

اما علاوه بر بهینه‌سازی موتورهای جست‌وجو، محتوای با کیفیت بالا که از نظر نگارشی بی‌عیب است نیز نقش مهمی در جلب توجه مصرف کنندگان آنلاین امروز بازی می‌کند. یک نویسنده هرچقدر هم کار خود را با دقت و تمرکز انجام دهد باز هم ممکن است خطاها و اشتباهاتی در نوشته‌ی او وجود داشته باشد. این خطاها معمولا در بازخوانی متن توسط خود نویسنده همچنان قابل شناسایی نیست؛ چرا که در ناخودآگاه نویسنده یک مانع ذهنی ایجاد شده که این خطاها را نادیده می‌گیرد. به همین دلیل پیشنهاد می‌شود نوشته‌های شما قبل از انتشار توسط فرد دیگری مجددا بازخوانی و اصلاح شود.

هرچند کار بازخوانی متن توسط هر فردی به جز شخص نویسنده می‌تواند مفید باشد، اما ترجیحا بهتر است این کار توسط یک ویراستار حرفه ای صورت گیرد. ویراستار حرفه‌ای نسبت به اشتباهات متداول و غیرمتداول نوشتاری آشنایی کامل دارد و در شناسایی اشتباهات نگارشی، تایپی، املایی و ساختاری عملکردی به مراتب بهتری دارد. او نگاهی جامع و دقیق به متن می‌اندازد تا مطمئن شود که هیچ ایرادی باقی نمانده است.

تیم ویراستاری کارخانه محتوا از متخصصین کارآزموده و مجرب این حرفه تشکیل شده است که با وسواس خاصی تمام متون را بررسی و آن‌ها را به خوبی ویرایش می‌کنند تا متن‌های خروجی این مجموعه کاملا بدون اشکال باشند. این تیم همچنین این آمادگی را دارد تا متن‌های نوشته شده توسط سازمان‌ها را پیش از انتشار بازخوانی و آن‌ها را از نظر فنی و ادبی ویرایش کنند.

مزایای استفاده از خدمات بهینه سازی محتوا:

  • تهیه‌ی اسناد روان و بدون اشتباه

  • تحت تاثیر قرار نگرفتن تمامیت نوشته‌ها در مراحل ویرایش

  • آشنایی کامل تیم ویراستاری با آخرین مصوبات فرهنگستان زبان فارسی

  • قرارگیری در رنک بالای نتایج جست و جو

  • افزایش زمان توقف مشتریان در صفحه‌ی محصول شما

همین الان سفارش دهید