چرا عکس ها مهم هستند ؟

عکس‌های محصولات نقش بسیار زیادی در تصمیم‌گیری مشتریان برای خرید آن محصول ایفا می‌کنند. هرچه عکس موثرتر باشد، فروش بیشتر خواهد شد. عکس‌ها کمک می‌کنند که مشتری آنلاین تصور کند کالا را در اختیار دارد و با خیال راحت آن کالا را از تمام جهات بررسی کند. مشتریان آنلاین در واقع عکس‌ها را می‌خرند و کالا را تحویل می‌گیرند. با توجه به اهمیتی که عکس کالاها دارند استانداردهایی برای این عکس‌ها در نظر گرفته می‌شود که در اسلایدر زیر می‌توانید با تعدادی از این استانداردها آشنا شوید:

 

ویژگی‌های یک عکس استاندارد

 


عکاسی پشت سفید، عکاسی لایف استایل و ساخت تصویر سه بعدی کالا بخشی از خدمات عکاسی استودیوی کارخانه محتوا است. فضای خالی موجود در عکس پشت سفید به مشتری اجازه‌ می‌دهد تا روی ویژگی‌های کالا متمرکز شود. وقتی از کالایی با پس زمینه‌ی کاملا سفید عکاسی می‌شود شما می‌توانید روی کارکردهای آن کالا تمرکز کنید و به راحتی این کالا را با نمونه‌های دیگر به صورت بصری مقایسه کنید. وظیفه‌ی دیگری که عکس پشت سفید کالا دارد نشان دادن تمایز یک کالا با کالاهای دیگر و دادن اجازه‌ی فکر کردن به مشتری است. در این مورد عکس‌ها درست مانند ویترین مغازه‌ها عمل می‌کنند. اگر شما یک ویترین خلوت با میزان قابل توجهی فضای خالی داشته باشید، مشتری به راحتی می‌تواند دو یا سه محصول شما را با یکدیگر مقایسه کند، اما اگر ویترینی درهم و شلوغ داشته باشید، دیگر امکان این مقایسه وجود نخواهد داشت.

مشتریان آنلاین در واقع عکس‌ها را می‌خرند و کالا را تحویل می‌گیرند.

 

عکس متعلق به استودیوی دیجی‌کالا

 

عکاسی صنعتی نیز مانند تمام شاخه‌های دیگر عکاسی به دید خلاقانه‌ی عکاس وابسته است. عکاس صنعتی علاوه بر داشتن دیدی خلاقانه باید به تکنیک‌های عکاسی صنعتی نیز مسلط باشد و از آن‌جایی که هدف این نوع عکاسی افزایش فروش است، باید با اصول عکاسی تبلیغاتی نیز آشنایی کامل داشته باشد.

 

عکس متعلق به استودیوی دیجی‌کالا

 

استودیوی کارخانه محتوا ۸ لاین فیلم‌برداری و عکاسی مجزا دارد و با بهره‌گیری از عکاسان مجرب و متخصص روزانه بیش از ۱۶۰۰ کالا در این لاین‌ها عکاسی ادیت و آپلود می‌شوند. در این استودیو از به روزترین تجهیزات آتلیه‌ای و عکاسی استفاده و در آن عکاسی با دوربین‌های ژاپنی و نورپردازی با شیوه‌های آلمانی و سوییسی انجام می‌شود. میزهای نور سوییسی و آلمانی، کیفیت عالی عکس‌ها را تضمین می‌کنند. یکی از لاین‌های این استودیو به صورت اختصاصی به استایل شوت و عکاسی فشن می‌پردازد. در این لاین تکنولوژی روز دنیا توسط شرکت هلندی «زالورا» پیاده‌سازی شده است. لاین‌ عکاسی اختصاصی دیگر این مجموعه به صورت تخصصی برای عکاسی لایف استایل طراحی شده است. علاوه‌بر لاین‌های عکاسی استودیوی کارخانه محتوا، تجهیزات عکاسی Outdoor نیز برای عکاسی از کالاها در خارج از استودیو در نظر گرفته شده است.

 

تولید ویدیوی محصولات

استودیوی فیلم برداری دیجی‌کالا

بخش دیگری از فعالیت‌های استودیوی کارخانه محتوا تهیه و تولید محتوای ویدئویی است. امروزه محتوای ویدئویی یکی از پرطرفدارترین انواع محتوا به شمار می‌رود. در سال ۲۰۱۸ بیش از ۷۹ درصد ترافیک اینترنت در سراسر جهان از سوی کسانی ایجاد می‌شود که به تماشای ویدئو در فضای اینترنت می‌پردازند. در چنین شرایطی شاید بهترین راه برای رساندن پیام خود به مشتریان استفاده از محتوای ویدئویی باشد.

 

شاید بهترین راه برای رساندن پیام خود به مشتریان استفاده از محتوای ویدئویی باشد.

 

هرچند با ارزان شدن ابزارهای ساخت ویدئو و قابل دسترس بودن نرم‌فزارهای ویرایش فایل‌های ویدئویی، ساخت یک فایل ویدئویی ساده‌تر از هر زمان دیگری شده اما هنوز هم تهیه‌ی یک محتوای ویدئویی باکیفیت و تاثیرگذار به مقدار زیادی تخصص و خلاقیت نیاز دارد.

 

استودیوی فیلم برداری با بهترین امکانات

استودیوی فیلم برداری دیجی‌کالا

استودیوی کارخانه محتوا با در اختیار داشتن به روزترین و تخصصی‌ترین امکانات زیرساختی و با بهره‌گیری از نیروهای متخصص و با تجربه، بخشی از فعالیت‌های خود را روی تهیه‌ی ویدئوهای معرفی کالا متمرکز کرده است. در استودیوی کارخانه محتوا روزانه حداقل یک ویدئوی یک دقیقه‌ای معرفی کالا تهیه می‌شود. فیلم‌برداری، موشن‌گرافی و مونتاژ این ویدئوها تماما به صورت اختصاصی توسط تیم استودیو انجام می‌شود.

تهیه و تولید مجموعه‌های سریالی با هدف جذب مخاطبان بیشتر نیز بخش دیگری از فعالیت‌های تیم استودیو در زمینه‌ی تولید محتوای ویدئویی است. در اولین سری از این دست از مجموعه‌ها مستند «رینگ اسپرت» با موضوع معرفی تاریخچه و تکنولوژی‌های خودروهای روز دنیا تهیه و از طریق سایت دیجی‌کالا مگ پخش شد و توانست نظر مخاطبان قابل توجهی را به خود جلب کند.

استودیوی کارخانه محتوا این آمادگی را دارد تا برای هر نوع محصولی ویدئوهای معرفی با کیفیت و حرفه‌ای تولید کند و از این طریق افزایش فروش این محصولات را به ارمغان آورد.

 

مزایای کار با استودیوی کارخانه محتوا:

  • اطمینان از زمان تحویل

  • اطمینان از کیفیت

  • اطمینان از رعایت گایدلاین و زوایا

  • بهره‌مندی از امکانات به روز و کاملا حرفه‌ای

  • قیمت بسیار پایین نسبت به کیفیت عکس‌ها

  • استفاده از تخصصی‌ترین تجهیزات فیلم‌برداری

  • بهره‌مندی از نیروهای متخصص و باسابقه

  • تجربه‌ی تهیه ویدئوی معرفی محصول برای بیش از ۱۰۰۰ کالا

 

همین الان سفارش دهید