تولید محتوا فقط شغل ما نیست؛ بلکه منبع اشتیاق ماست. موفقیت مشتریان هدفی است که برای خود متصور شده‌ایم

fidibo
کتابخوان فیدیبوک

فیدیبو هنگام معرفی اولین کتابخوان الکترونیکی خود با نام فیدیبوک کمپینی به راه انداخت که تمام محتوای متنی و تصویری آن در کارخانه محتوا تولید شده بود. این محتوا تاثیر چشمگیری در معرفی و فروش این محصول جدید داشت.

fidibo
پربازدیدترین سایت فارسی در ایران

طبق آمار سایت الکسا، دیجی‌کالا بعد از گوگل دومین سایت پرترافیک در ایران است. محتوای یک وب‌سایت اصلی‌ترین عامل ایجاد ترافیک ورودی آن است و این رتبه برای سایت دیجی‌کالا نشان‌دهنده استاندارد بالای محتوای آن است.

fidibo
دیجی کالامگ محصولی از کارخانه محتوا

رسانه آنلاین دیجی‌کالا در سال ۹۴ از دل کارخانه محتوا بیرون آمد تا مرجعی برای آگاهی بخشی باشد. در حال حاضر دیجی‌کالا مگ یکی از اصلی‌ترین مرجع‌های مخاطبان فارسی زبان برای دنبال کردن اخبار و اطلاعات دنیای علم و تکنولوژی است.

تیمی با بیش از ۸۰ نیروی متخصص تولید محتوا

کارخانه محتوای دیجی‌کالا تیمی شامل نویسندگان با تجربه، عکاسان حرفه‌ای و خلاق، گرافیست‌هایی خوش ذوق و ویراستارانی ریزبین است که با در اختیار داشتن بروزترین امکانات زیرساختی و با کسب آموزش‌های تخصصی، کار تولید محتوای متنی و تصویری را با بالاترین کیفیت و سرعت انجام می‌دهند.

تجربه ۱۱ سال تولید محتوای حرفه‌ای

بزرگ‌ترین تیم تولید محتوای ایران پس از ۱۱ سال تجربه‌ی تولید محتوای تخصصی برای بزرگ‌ترین فروشگاه اینترنتی خاورمیانه، اکنون در دسترس همه قرار گرفته تا بتوانند خدمات تولید محتوایی با کیفیت دریافت کنند. تخصص اصلی کارشناسان مجرب کارخانه محتوا تولید محتوا برای محصولات تجاری با هدف معرفی بهتر محصولات به خریداران است.

محتوای تولید شده در کارخانه محتوا، تاثیر چشمگیری در افزایش نرخ تبدیل بازدیدکننده به مشتری کسب و کارهای اینترنتی دارد.

۸ استودیوی حرفه‌ای عکاسی و فیلم‌برداری

استودیوی کارخانه محتوا ۸ لاین فیلم‌برداری و عکاسی مجزا دارد و با بهره‌گیری از عکاسان مجرب و متخصص روزانه بیش از ۱۰۰۰ کالا در این لاین‌ها عکاسی ادیت و آپلود می‌شوند. عکاسی پشت سفید، عکاسی لایف استایل و ساخت تصویر سه بعدی کالا بخشی از خدمات عکاسی استودیوی کارخانه محتوا است.
کارخانه محتوا

از زبان اهالی محتوا

کارخانه‌ تولید محتوای دیجی کالا

احمدرضا گنجی

تلاش برای ایجاد محتوای خلاقانه و صادقانه بدون شک ارزشمندترین چیزیه که می‌تونیم به خریدار عرضه کنیم

کارخانه‌ تولید محتوای دیجی کالا

شیما رستمی

بهترین روش برای انجام یک کار عالی، دوست‌داشتن کاری که انجام می‌دهیم است.

کارخانه‌ تولید محتوای دیجی کالا

فاطمه محمدخانلو

تولید محتوای خوب وسیله ای برای نفوذ تو ذهن آدم هاست پس چی بهتر از این که تو تیمی کار کنی که با محتوای تولیدیشون می تونن راهنمای هزاران انسان باشن.

کارخانه‌ تولید محتوای دیجی کالا

محمدرضا رضایی

یه محتوای خوب میتونه فروشنده رو در فروش و مشتری رو در خرید توانمندتر کنه