خدمات جدید کارخانه محتوای دیجی‌کالا

کارخانه تولید محتوا > مقالات > تولید محتوا > خدمات جدید کارخانه محتوای دیجی‌کالا

خدمات جدید کارخانه محتوای دیجی‌کالا

سال جدید، خدمات جدید

کارخانه‌ محتوا در راستای ارایه‌ی خدمات‌ هرچه بهتر و با کیفیت بالا‌تر قصد دارد در سال ۹۸ خدمات جدیدی را به مشتریان خود ارایه دهد. این خدمات در دو زمینه‌ی محتوایی و پیگیری سفارشات خواهند بود و علاوه بر افزایش کیفیت تولید محتوای متنی و تصویری، با هدف آسایش خاطر مشتریان از انجام دقیق و به موقع خدمات مد نظرشان طراحی و اجرا شده‌اند.

در سال جدید پنج سرویس جدید به خدمات پیشین کارخانه محتوا اضافه شده است؛ هم‌چنین لازم به ذکر است هزینه ارائه تمامی خدمات متنی، تصویری و محتوایی هم مطابق با تعرفه‌های جدید سال ۹۸ محاسبه خواهند شد.

برای مشاهده تعرفه‌های سال ۹۸ که با حداقل تغییر نسبت به سال گذشته محاسبه و اعمال شده است، روی این لینک کلیک کنید. تعرفه‌های جدید محتوایی کارخانه محتوا از روز سه‌شنبه٬ سوم اردیبهشت ماه اعمال خواهند شد.

در ادامه با پنج سرویس جدید کارخانه محتوا به شرح زیر آشنا شوید:

سیستم اتوماتیک پیگیری سفارشات:

از طریق این سیستم اتوماتیک، روند پیشرفت سفارشات شما مرحله به مرحله و با ارسال ایمیل به اطلاع‌تان خواهد رسید. به این ترتیب به سادگی و بدون نیاز به تماس‌های مکرر متوجه خواهید شد که کالاهای ارسالی‌تان به انبار محتوا رسیده، عکاسی و تولید محتوا برای آن انجام شده و در نهایت به تیم حمل‌ونقل دیجی‌کالا برای ارسال نزد شما تحویل داده شده است.

زمان‌بندی دقیق برای دریافت و ارسال کالا:

با طراحی سیستم دقیق زمان‌بندی، تمامی سفارشات از مرحله‌ی دریافت کالاها تا مرحله ارسال آن‌ها در زمان‌های از پیش تعیین شده توسط کارخانه محتوا انجام خواهد شد. به این ترتیب کم‌ترین تاخیر ممکن در هر کدام از این مراحل وجود خواهد داشت و فروشندگان می‌توانند برای ارسال و دریافت نمونه کالاهای خود و قرارگیری آن‌ها روی وب‌سایت دیجی‌کالا برنامه‌ریزی دقیق‌تری نسبت به سال گذشته داشته باشند.

سرویس اطمینان از دریافت تصاویر:

با شروع سال جدید، ارایه‌ی سرویس عکاسی از محصول کارخانه محتوا با حساسیت بیش‌تری انجام خواهد شد و تمامی تصاویر از طریق سرورهایی امن‌تر و سریع‌تر برای مشتریان ارسال می‌شوند. همچنین طی تماسی از طرف همکاران‌مان در کارخانه محتوا، از ارسال کامل تصاویر اطمینان حاصل خواهیم کرد.

تنظیم استانداردهای جدید کیفی در تمامی زمینه‌های خدماتی:

تمامی سرویس‌های اراه شده توسط کارخانه محتوا بر اساس استانداردهای تعریف شده دیجی‌کالا صورت می‌گیرند. تمامی این استانداردها در پایان سال ۹۷ مورد بررسی دقیق قرار گرفته و برای سال ۹۸ سطح جدیدی برای‌شان در نظر گرفته شده است. همچنین در سال جدید امکان ارائه خدمات سفارشی هم به سرویس‌های کارخانه محتوا اضافه شده و مشتریان کالاهای خاص می‌توانند نوع متفاوتی از محتوای متنی و تصویری را از کارخانه محتوا طلب کنند.

تماس مستقیم با کارخانه محتوا:

در سال جدید تمامی مشتریان امکان تماس مستقیم با کارخانه محتوا برای پیگیری تمامی امور مربوط به سفارش‌هایشان را خواهند داشت. به این ترتیب در کمترین زمان ممکن و با کمترین میزان قرار گرفتن در صف انتظار، به انواع سوالات و درخواست‌های شما رسیدگی خواهد شد. بدون شک ارتباط نزدیک کارخانه محتوا با مشتریان می‌تواند کیفیت، سرعت و سطح رضایت بالاتری را به‌همراه داشته باشد.

در پایان ضمن آرزوی سالی خوش و پر از موفقیت برای تمامی فروشندگان فروشگاه اینترنتی دیجی‌کالا، امیدواریم در سال پیش‌رو سریع‌ترین و باکیفیت‌ترین سرویس تولید محتوایی را از طریق کارخانه‌ی محتوا در اختیار تمامی فروشندگان عزیز قرار دهیم.

جهت اطلاعات بیش‌تر می‌توانید از طریق ایمیل contentfactory@digikala.com یا شماره تلفن ۹۵۱۱۹۹۱۱ داخلی ۷ با کارخانه محتوا در ارتباط باشید.