1. دقت نمایید گوشی خریداری شده مطابق تصویر زیر دارای برچسب فارسی باشد و روی برچسب IMEI عبارت کامل “FARSI” قید شده باشد. لطفا دقت فرمایید که برچسب IMEI - B روی جعبه موجود باشد.

2. پوشش برچسب قرعه کشی روی جعبه را با احتیاط خراش دهید.

3. کد شرکت در قرعه کشی را به شماره 20007669 پیامک نمایید.

4. پس از ارسال کد قرعه‏ کشی اعتبار و صحت آن بررسی شده و پیامک تائید برای شما ارسال می شود. پیامک تائید شامل اطلاعات مربوط به جایزه و محل دریافت آن است. شماره موبایل شما و کد ارسالی در سیستم ثبت خواهد شد تا در قرعه کشی یک دستگاه خودرو تیوولی شرکت داده شوید.

5. مهلت شرکت در قرعه‏ کشی تا 31 فروردین 1396 است و پیامک‌های دریافتی بعد از این تاریخ مشمول هیچ کدام از قرعه‌کشی‌ها و جوایز نخواهند شد.

6. برای دریافت هرگونه اطلاعات مربوط به زمان قرعه‏‌کشی و نحوه اعلام جوایز صفحه اینستاگرام رسمی سونی موبایل (sonyxperiafarsi) را دنبال کنید.

7. جایزه برنده غیرقابل انتقال به غیر یا تعویض است.

8. در هنگام اهدای جایزه به برندگان، همراه داشتن گوشی، جعبه‌ی کالای دارای برچسب قرعه‏ کشی، برچسب IMEI B، اصل فاکتور خرید و کارت ملی خریدار ضروری است. بدیهی است که در صورت نقص هر یک از این موارد شرکت در قرعه‌کشی امکان‌پذیر نخواهد بود.

9. این طرح ویژه مصرف‌کنندگان بوده و شرکت فروشندگان حتی در صورت برنده شدن غیر قابل قبول بوده و جایزه‌ای به ایشان تعلق نخواهد گرفت.

10. برندگان برای دریافت جوایز خود باید به آدرس اعلام شده در پیامک تائیدیه به نماینده سونی موبایل در یکی از شهرهای زیر مراجعه نمایند:

تهران، کرج، اصفهان، اهواز، شیراز، مشهد، یزد، تبریز، رشت، قم، کرمانشاه، ساری، آمل و کرمان