background
bottom
World Cup
ورود
برای ثبت‌نام اطلاعات خود را وارد کنید.
کد تایید شماره موبایل را وارد نمایید.

با پیش‌بینی بازی‌های جام جهانی 2018 برنده‌ی مسابقه دیجی‌کالا شوید


با شروع جام جهانی 2018 روسیه، تب و تاب فوتبال بالا گرفته است. همیشه در حین بازی‌های جام جهانی، فوتبال‌دوستان برنامه‌ها و بازی‌های مختلفی را برای بالا بردن شور و هیجان این رویداد بزرگ ترتیب می‌دهند. یکی از جذاب‌ترین سرگرمی‌های آن‌ها، پیش بینی نتایج بازی‌های جام جهانی است.

به همین دلیل، دیجی‌کالا امسال یک مسابقه هیجان‌انگیز ترتیب داده است. مسابقه پیش‌ بینی بازی‌های جام جهانی فوتبال 2018 که در آن، نتیجه‌ی بازی‌ها را حدس می‌زنید و شانس خود را برای بردن جوایز هیجان‌انگیز می‌آزمایید. در ادامه اطلاعات بیشتری را درباره‌ی این مسابقه در اختیارتان می‌گذاریم.


مسابقه پیش بینی بازی‌های جام جهانی 2018 در دیجی‌کالا

اگر اهل فوتبال باشید، می‌دانید که یکی از سرگرمی‌های این بازی دراماتیک، بحث‌ها یا به اصطلاح خود هواداران، کَل‌کَل میان طرفداران تیم‌های مختلف است. دیجی‌کالا همین کل‌کل‌ها را به یک مسابقه هیجان‌انگیز پیش‌بینی تبدیل کرده است. کاربرانی که در پیش بینی جام جهانی 2018 روسیه بهترین عملکرد را داشته باشند، برنده‌ی مسابقه می‌شوند.

نتایج این مسابقه از اولین روز برگزاری بازی‌ های جام جهانی به تدریج مشخص می‌شوند. تا پایان جام جهانی، هواداران فوتبال می‌توانند به ارائه‌ی حدس و گمان در رابطه با نتیجه‌ی بازی‌ها در جام جهانی 2018 ادامه بدهند.

تا زمان فرا رسیدن فینال جام جهانی، مقایسه کردن امتیاز خود با امتیاز دوستانی که طرفدار تیم‌های رقیب هستند، می‌تواند یک سرگرمی جذاب برای هواداران فوتبال محسوب شود. تنها با یک‌بار پیش‌ بینی نتایج فوتبال جام جهانی در طول مسابقات، جزیی از مسابقه دیجی‌کالا خواهید بود.


طریقه ثبت‌نام در مسابقه پیش بینی فوتبال

نحوه‌ی ثبت‌ نام در مسابقه پیش‌ بینی جام جهانی 2018 و قوانین آن بسیار ساده است.

بنر مربوط به مسابقه پیش بینی نتایج جام جهانی 2018 در صفحه اصلی دیجی‌کالا و صفحه‌ی ویژه‌ی جام‌جهانی در دیجی‌کالا مگ قرار داده شده است. با کلیک روی آن، وارد صفحه مسابقه می‌شوید.

برای ثبت‌نام در مسابقه پیش بینی نتایج جام جهانی روسیه دیجی‌کالا، کافیست شماره تلفن همراه یا ایمیل خود را وارد کنید و یک رمز عبور برگزینید تا پروفایل شما ساخته شود. پس از آن می‌توانید پیش‌بینی بازی‌ یا بازی‌های روز را انجام دهید.


نحوه‌ی شرکت در مسابقه

در طول برگزاری بازی‌های جام‌جهانی ۲۰۱۸، می‌توانید نتیجه‌ی بازی‌های هر روز را در صفحه‌ی ویژه‌ی پیش‌بینی دیجی‌کالا حدس بزنید و از این طریق در مسابقه‌ی بزرگ پیش‌بینی بازی‌های جام‌جهانی ۲۰۱۸ دیجی‌کالا شرکت کنید. مهلت شرکت در پیش‌بینی هر بازی، از ساعت ۱۱ صبح روز بازی تا لحظه‌ی شروع بازی است.

برای اطلاع از برنامه‌ی بازی‌ها می‌توانید به جدول گروه‌بندی جام جهانی 2018 در سایت دیجی‌کالا مگ مراجعه کنید.

در پیش‌بینی هر بازی، باید به پرسش‌های زیر پاسخ دهید:

  1. پیش‌بینی دقیق نتیجه‌ی بازی (بازی دقیقا چند-چند می‌شود؟ به نفع کدام تیم؟)
  2. سه سوال متفرقه درباره‌ی بازی (مثلا اولین ضربه‌ی آزاد را چه تیمی می‌زند یا آخرین کرنر روی دروازه‌ی چه تیمی زده می‌شود؟)
  3. چقدر از پیش‌بینی خود اطمینان دارید؟ (با انتخاب ضریب اطمینان 1X، 2X یا 3X میزان اطمینان خود را نشان می‌دهید.)

ممکن است به هر دلیلی یک بازی را پیش بینی نکنید یا برای مثال از مرحله‌ی یک هشتم نهایی جام جهانی 2018 روسیه جا بمانید. درست است که طبعا امتیاز آن بخش‌ها را از دست می‌دهید و شانس شما برای برنده شدن در مسابقه پیش بینی جام جهانی کم می‌شود، اما همچنان شما یکی از شرکت‌کنندگان خواهید بود و می‌توانید در پیش بینی باقی مسابقه‌ها شرکت کنید تا شانس بیشتری به دست بیاورید.


نکته مهم:

در بازی‌های حذفی، فقط باید نتیجه‌ی بازی در ۹۰ دقیقه را پیش‌بینی کنید (طبیعتا بعلاوه وقت‌های تلف شده). بنابراین در صورت ورود بازی به وقت‌های اضافه و ضربات پنالتی، نتیجه‌ی نهایی مورد ارزیابی قرار نمی‌گیرد. معنی دیگر این نکته این است که حتی در بازی‌های حذفی، می‌توانید نتیجه‌ را مساوی پیش‌بینی کنید.


قوانین و نحوه محاسبه امتیازات مسابقه

پس از اتمام هر بازی و مشخص شدن نتیجه، امتیاز شما به ترتیب زیر محاسبه می‌شود:


اگر نتیجه‌ی بازی را به طور دقیق پیش‌بینی کرده باشید: ۵ امتیاز مثبت

اگر نتیجه‌ی بازی را دقیق پیش‌بینی نکرده‌اید، ولی دست‌کم تیم برنده و بازنده یا اینکه نتیجه مساوی می‌شود را درست حدس زده‌اید: ۳ امتیاز مثبت

اگر فقط تفاضل گل را درست حدس زده‌اید: ۲ امتیاز مثبت

اگر به طور کامل تیم برنده و بازنده را اشتباه حدس زده‌اید: ۱ امتیاز منفی

پاسخ صحیح به هرکدام از سوالات متفرقه: ۱ امتیاز مثبت


نکات مهم:

با پاسخ صحیح به هرکدام از سوالات متفرقه، یک امتیاز مثبت به شما تعلق می‌گیرد.

اگر تیم برنده را اشتباه حدس بزنید، یک امتیاز منفی به شما تعلق می‌گیرد.

همه‌ی امتیازات مثبت و منفی (به جز امتیاز سوالات متفرقه) در ضریب اطمینان ضرب می‌شوند و امتیاز کلی شما را می‌سازند.

امتیازات کسب شده یا کسر شده‌ی شما در هر روز، راس ساعت ۱۱ صبح روز بعد در کانتر جمع امتیازات شما نمایش داده می‌شود.

هیچ‌گاه جمع امتیازات به کمتر از صفر نمی‌رسد. (جمع کل امتیازات یک کاربر حتی در صورت پیش‌بینی‌های غلط پی‌در‌پی، منفی نمی‌شود.)


زمان اعلام نتایج و جوایز مسابقه

برندگان مسابقه پیش بینی جام جهانی 2018 دیجی‌کالا بعد از انجام بازی فینال مشخص می‌شوند. افرادی که بیشترین امتیاز را به دست آورده باشند، به شرح زیر برنده‌ی جایزه خواهند شد.

نفر اول: یک دستگاه خودروی کیا سراتو سایپا

نفر دوم: پکیج لوازم خانگی سامسونگ به ارزش ۶۰ میلیون تومان

نفر سوم: پکیج لوازم خانگی سامسونگ به ارزش ۴۰ میلیون تومان

نفر چهارم تا ۹ام: کارت هدیه‌ی ۵۰۰ هزار تومانی خرید از دیجی‌کالا + کد تخفیف ۵۰۰ هزار تومانی خرید از دیجی‌استایل

نفر ۱۰ام تا بیستم: کارت هدیه‌ی ۲۰۰ هزار تومانی خرید از دیجی‌کالا + کد تخفیف ۲۰۰ هزار تومانی خرید از دیجی‌استایل

دیگر شرکت‌کنندگان: جمعا ۴۵۰۰ کارت هدیه به قید قرعه (۳۰۰۰ کارت هدیه‌ی خرید از دیجی‌کالا و ۱۵۰۰ کارت هدیه‌ی خرید از دیجی‌استایل به ارزش‌های ۵۰ و ۱۰۰ هزار تومان)

بستن