background
bottom

با پیش‌بینی جام جهانی 2018 برنده مسابقه دیجی‌کالا شوید


با نزدیک شدن به جام جهانی 2018 روسیه، تب و تاب فوتبال میان مردم بالا گرفته است. همیشه قبل و در حین بازی‌های جام جهانی، فوتبال‌دوستان برنامه‌ها و بازی‌های مختلفی را برای بالا بردن شور و هیجان این رویداد بزرگ ترتیب می‌دهند. یکی از جذاب‌ترین سرگرمی‌های آن‌ها، پیش ‌‌بینی نتایج فوتبال جام جهانی است.

به همین دلیل، دیجی‌کالا امسال یک مسابقه هیجان‌انگیز برای جام جهانی ترتیب داده است. مسابقه پیش‌ بینی جام جهانی فوتبال 2018 که در آن شما شانس تیم ها برای قهرمانی جام جهانی را تخمین می‌زنید، تیم های برنده و بازنده را مشخص می‌کنید و جایزه‌های هیجان‌انگیز می‌برید. در ادامه اطلاعات بیشتری را درباره‌ی این مسابقه در اختیارتان قرار می‌دهیم.


مسابقه پیش ‌بینی جام جهانی 2018

اگر اهل فوتبال باشید، می‌دانید که یکی از سرگرمی‌های این بازی دراماتیک، بحث‌ها یا به اصطلاح خود هواداران، کل‌کل میان طرفداران تیم‌های مختلف است. اگر تیم مورد علاقه‌ی شما در هر مرحله‌ای از رقابت‌ها حذف شود، این فرصت را دارید که برای شکست خوردن تیم حذف‌کننده در مراحل بعدی کُری بخوانید. حتی می‌توانید تیم دومی برای خودتان انتخاب کنید؛ تیمی که امیدوارید رقیب را در مراحل بعدی جام جهانی، از چرخه‌ی مسابقات حذف کند. دیجی‌کالا قصد دارد همین کل‌کل‌ها را به یک مسابقه هیجان‌انگیز تبدیل کند. در پایان، افرادی که در پیش ‌بینی جام جهانی 2018 روسیه بهترین عملکرد را داشته باشند، برنده‌ی مسابقه خواهند بود.

نتایج این مسابقه از اولین روز برگزاری بازی‌ های جام جهانی به تدریج مشخص می‌شود. تا پایان جام جهانی، هواداران فوتبال می‌توانند در این بازی سرگرم‌کننده به ارائه‌ی حدس و گمان در رابطه با شانس تیم‌ ها در جام جهانی 2018 ادامه بدهند. تا زمان فرا رسیدن فینال جام جهانی، مقایسه کردن امتیاز خود با امتیاز دوستانی که طرفدار تیم‌های رقیب هستند، می‌تواند یک سرگرمی جذاب برای هواداران فوتبال محسوب شود. تنها با یک‌بار پیش‌ بینی نتایج فوتبال جام جهانی در طول مسابقات، جزیی از مسابقه دیجی‌کالا خواهید بود.


طریقه ثبت ‌نام در مسابقه

نحوه‌ی ثبت‌ نام در مسابقه پیش‌ بینی جام جهانی 2018 و قوانین آن بسیار ساده است.


 1. بنر مربوط به مسابقه پیش ‌بینی نتایج جام جهانی 2018 در صفحه اصلی دیجی‌کالا قرار داده شده است و با کلیک روی آن، وارد صفحه مسابقه می‌شوید.
 2. برای ثبت نام در مسابقه پیش ‌بینی نتایج جام جهانی روسیه دیجی‌کالا فقط کافی است یک شماره تلفن همراه داشته باشید. بعد از ثبت نام، از طرف دیجی‌کالا کد تایید هویت به شماره موبایل شما فرستاده می‌شود. باید این کد را در سایت ثبت کنید تا پروفایل‌تان تشکیل شود.
 3. پس از تایید هویت و تشکیل پروفایل، پیش بینی‌تان را در سایت ثبت می‌کنید. حالا یکی از شرکت‌کنندگان این مسابقه هستید و تا انتهای جام جهانی می‌توانید با پیش ‌بینی نتایج بازی ‌ها همراه بقیه فوتبال‌دوستان باشید. طبیعتا با هر شماره موبایل فقط یک نفر می‌تواند در مسابقه حضور پیدا کند.

نحوه‌ی شرکت در مسابقه

برای راهنمایی گرفتن درباره بازی‌ها می‌توانید به جدول گروه‌بندی جام جهانی 2018 در سایت دیجی‌کالا مگ مراجعه کنید.

 1. برای هر بازی سه گزینه برد، باخت و مساوی وجود دارد. علاوه بر این، تعداد گل‌های زده هر تیم را هم می‌توانید پیش‌بینی کنید.
 2. می‌توانید علاوه بر پیش‌بینی کلی برد و باخت، درصد اطمینان خود را هم نسبت به نتیجه‌ای که پیش ‌بینی کرده‌اید انتخاب کنید.
 3. یک سری سوالات جانبی هم وجود دارند که در صورت تمایل می‌توانید برای کسب امتیاز بیشتر به آن‌ها پاسخ دهید. سوالاتی شبیه به این که اولین کرنر را چه تیمی خواهد زد یا اولین گل در کدام نیمه‌ی بازی رد و بدل خواهد شد.
 4. ممکن است به هر دلیلی یک بازی را پیش ‌بینی نکنید یا برای مثال از مرحله‌ی یک هشتم نهایی جام جهانی 2018 روسیه جا بمانید. درست است که طبعا امتیاز آن بخش‌ها را از دست می‌دهید و شانس شما برای برنده شدن در مسابقه پیش ‌بینی جام جهانی کم می‌شود، اما همچنان شما یکی از شرکت‌کنندگان خواهید بود و می‌توانید در پیش ‌بینی باقی مسابقه‌ها شرکت کنید تا شانس بیشتری به دست بیاورید.

پیشنهاد می‌کنیم حداقل یک هفته زودتر از شروع جام جهانی در مسابقه ثبت‌نام کنید تا بتوانید بازی‌های چند روز آینده را پیش ‌بینی کنید. امتیازات مربوط به هر بازی بعد از اعلام نتایج زنده آن محسوب خواهد شد.


قوانین و نحوه محاسبه امتیازات مسابقه

 1. شیوه‌ی محاسبه امتیازات مسابقه پیش ‌بینی جام جهانی دیجی‌کالا مطابق با روش حرفه‌ای‌ترین سایت پیش ‌بینی نتایج فوتبال است. برای پیش ‌بینی دقیق ۵ امتیاز خواهید گرفت؛ یعنی زمانی که تعداد گل‌های زده و خورده هر تیم را کاملا درست حدس زده باشید.
 2. اگر برنده را درست پیش ‌بینی کنید ولی تعداد گل‌ها درست نباشد چهار امتیاز خواهید گرفت. پیش ‌بینی درست تفاضل گل ۳ امتیاز دارد
 3. اگر نتیجه بازی را اشتباه پیش ‌بینی کرده باشید، نمره منفی می‌گیرید.
 4. دقت کنید با توجه به این که در کدام مرحله از بازی‌ها هستیم، ممکن است این امتیازات تغییر کنند. طبیعتا با جلو رفتن بازی‌ها و بالا رفتن حساسیت، وزن امتیازات هم بیشتر می‌شود.
 5. علاوه بر همه این‌ها می‌توانید در پیش ‌بینی ضریب قطعیت داشته باشید. برای مثال اگر با ضریب قطعیت 80 درصد نتیجه‌ی بازی یک مسابقه را پیش ‌بینی کنید و پیش ‌بینی شما دقیقا درست از آب دربیاید، ۵ امتیاز شما در ضریب قطعیت ضرب می‌شود. بنابراین امتیاز بالاتر از آن کسی می‌شود که نتیجه را با قطعیت بیشتری پیش ‌بینی کرده باشد.
 6. علاوه بر موارد بالا می‌توانید یک سری امتیازات را هم خارج از مسابقه بگیرید. برای مثال اگر اپلیکیشن دیجی‌کالا را نصب و با استفاده از آن در مسابقه شرکت کنید، امتیازتان بیشتر خواهد شد. البته دقت کنید که استفاده از نسخه موبایل وب امتیازی برایتان نخواهد داشت. همچنین هرچه پروفایل کاربری‌تان کامل‌تر باشد به نفع شماست. بنابراین می‌توانید با اضافه کردن مشخصاتی از قبیل سن، جنسیت یا شهر در حساب کاربری دیجی‌کالای خود امتیاز کسب کنید.

زمان اعلام نتایج و جوایز مسابقه

برندگان مسابقه پیش ‌بینی جام جهانی 2018 دیجی‌کالا بعد از انجام بازی فینال مشخص می‌شوند. افرادی که بیشترین امتیاز را از ابتدای برگزاری مسابقه‌ها به دست آورده باشند، برنده جوایز نفیسی خواهند شد.