کادو چی بخرم؟

خرید کادو و هدیه

خرید هدیه، با نهایت لذت

خرید هدیه، با نهایت لذت

همه‌ی ما روزهایی را به یاد داریم که برای خرید هدیه برای یکی از عزیزانمان، از پدر و مادر و همسر و فرزند گرفته تا دوست و همکار و همسایه ساعت‌ها در مراکز خرید و یا سایت‌های خرید آنلاین سرگردان بوده‌ایم و دست آخر هم آنقدری که باید از هدیه‌مان راضی نبوده‌ایم.

اما دیجی‌کالا، برای موقعیت‌هایی شبیه این که نامش را می‌گذاریم موقعیت سخت و طاقت‌فرسای خرید هدیه یا به زبان ساده‌تر «کادو چی بخرم» یک پیشنهاد جدید و جذاب دارد.

چقدر می‌خوای هزینه خرید هدیه بکنی؟

قصد داری هدیه روز پدر بخری ولی پولی که می‌تونی خرج کنی محدوده؟ برای خرید کادو تولد بودجه مشخصی داری؟ اصلا شاید سالگرد ازدواج فرارسیده و حاضری بهترین هدیه برای همسر گرامی رو به هر قیمتی بخری! دیجی‌ کالا راه‌حل خوبی برای این قبیل پرسش‌ها داره. به هنگام خرید اینترنتی هدیه از دیجی کالا می‌تونی سقف بودجه خودت رو مشخص کنی و این‌طوری به انتخاب بهترین هدیه تا سقف قیمت مشخص برسی. با دیجی کالا خیلی راحت به هوشمندانه‌ترین ایده خرید کادو و هدیه دست پیدا میکنی. سقف بودجه‌ای که میتونی برای خرید هدیه هزینه کنی رو مشخص کن!

گروه مورد نظرت رو انتخاب کن

دیجی کالا بهترین کالاها رو برای هدیه به خانم ها، هدیه به آقایان و هدیه به دختر یا پسر شما پیشنهاد می‌ده. از انواع ابزارهای دیجیتال گرفته تا وسایل شخصی، اسباب بازی و خیلی چیزهای دیگه. دیجی کالا هزاران کالای مناسب هدیه دادن داره که میتونی از بین همه اون‌ها برای کادو دادن به عزیزانت انتخاب کنی. کافیه که قبل از این مرحله، انتخاب کرده باشی که میخوای به کی هدیه بدی و چقدر میتونی هزینه بکنی. خرید آنلاین هدیه و کادو به روش دیجی کالا، لذت خرید هدیه رو برای شما چند برابر میکنه. گروه کالای مورد نظرت رو انتخاب و بهترین هدیه‌ها رو پیدا کن!

ورود

به کی می‌خوای هدیه بدی؟

هدیه برای آقایان هدیه برای آقایان
هدیه برای خانم ها هدیه برای خانم ها
هدیه برای دختر و پسر هدیه برای دختر و پسر
لوازم منزل لوازم منزل

چقدر می‌خوای هزینه خرید هدیه بکنی؟

هدیه های تا ۱۰۰ هزار تومان تا ۱۰۰ هزار تومان
هدیه های تا ۳۰۰ هزار تومان تا ۳۰۰ هزار تومان
هدیه های بالای ۳۰۰ هزار تومان بالای ۳۰۰ هزار تومان

گروه مورد نظرت رو انتخاب کن

جست‌وجوی مجدد