stork Kindness LogoType

در جشنواره به رنگ مهربانی، هم‌قدم دیجی‌کالا شوید

دیجی‌کالا در راستای مسئولیت اجتماعی خود، همزمان با ماه مبارک رمضان در قالب جشنواره به رنگ مهربانی، طی چهار هفته ( هر هفته یک انجمن ) از چهار انجمن مردم نهاد یا موسسه خیریه خصوصی که افراد خاص را تحت پوشش دارند حمایت می‌کند.

اختصاص ۵٪ از فروش کالاهایی که در قالب جشنواره به رنگ مهربانی به فروش می‌رسند، می‌تواند انگیزه مضاعفی برای کاربران و افراد نیکوکار باشد تا به‌این وسیله در قدمی مشترک، هم‌پا با یکدیگر گام بزرگی جهت حمایت از افراد بی‌ بضاعت یا بیمارهای خاص برداریم. ازاین‌رو از همه شما دعوت می‌کنیم با خرید کالاهای مورد نیاز خود از جشنواره به رنگ مهربانی در این امر نیک شریک باشیم و این سنت پسندیده را نیک بداریم.

جشنواره به رنگ مهربانی کالاهای متعدد و متنوعی را در خود جای داده و هر سه روز یک‌بار نیز تنوع کالایی این جشنواره بروزرسانی می‌شود. کالاهای این جشنواره بزرگ، به گونه‌ای انتخاب شده‌اند، که بسیاری از نیازهای شما را در یک خرید اینترنتی برآورده می‌سازند.

بیشتر بدانید
هفته چهارم :

هفته چهارم به‌رنگ مهربانی؛ همراه با خیریه رعد الغدیر

از عصر شنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۵، به مدت هفت روز، هفته چهارم جشنواره به‌رنگ مهربانی به خیریه مردم نهاد رعد الغدیر اختصاص می یابد.

فروش بیش از صد اثر هنری و دست‌ساز توان‌یابان خیریه رعد الغدیر در قالب این جشنواره، کمک کوچکی است در راستای مسئولیت اجتماعی دیجی کالا، تا افرادی که همزمان از معلولیت جسمی و محدودیت مالی رنج می‌برند، لحظاتی هر چند کوتاه، رنگ آرامش را به‌زندگی خود ببینند.

ازاین‌رو فروشگاه بزرگ دیجی‌کالا در اقدامی خیرخواهانه تمامی عواید حاصل از فروش ویژه هفته چهارم به‌رنگ مهربانی را به توان‌یابان و اعضای خیریه رعد الغدیر تقدیم خواهد کرد.

مشابه هفته‌های پیشین ۵٪ از عواید حاصل از این فروش ویژه به توان‌یابان عضو این خیریه مردم نهاد تعلق می‌گیرد.

هفته سوم :

همکاری دیجی‌کالا با خانه فرهنگ روستای محمودآباد

دیجی‌کالا و خانه فرهنگ روستای محمودآباد در حرکتی مشترک حمایت از کودکان و زنان کوره‌پزخانه‌های محمودآباد، را در قالب جشنواره به‌رنگ مهربانی برگزار می‌کنند.

شما کاربران و همراهان همیشگی دیجی‌کالا، با خرید از این جشنواره بزرگ، هم‌گام می‌شوید در راهی نیک که با هم قدم در آن گذاشتیم.

پنج‌شنبه ۳ تیر تا چهارشنبه ۹ تیر ۱۳۹۵، ۵٪ عواید حاصل از فروش جشنواره به‌رنگ مهربانی، تعلق می‌گیرد به کودکان، زنان و کارگرانی که در گرمای طاقت‌فرسای کوره‌‌های آجرپزی، به سختی گذران زندگی می‌کنند. از این رو عواید حاصل از فروش هفته سوم ماه رمضان در اختیار این مجموعه قرار خواهد گرفت تا صرف تغذیه ٬ آموزش، بهداشت و درمان این کودکان شود.

بیشتر بدانید
هفته دوم :

همکاری دیجی‌کالا با جمعیت دانشجویی – مردمی امام علی (ع)

مرحله دوم فروش ویژه جشنواره به رنگ مهربانی از امروز چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۵ آغاز می‌شود و مطابق هفته اول که ۵٪ از فروش این جشنواره به انجمن دیابت گابریک تعلق گرفت، عواید حاصل از فروش هفته دوم به جمعیت مردم نهاد امام علی (ع) تقدیم می‌شود.

جمعیت خیریه امام علی (ع) دایره‌ی وسیعی از خانواده‌های نیازمند و مستضعف را در سراسر کشور تحت پوشش خود دارد. از بزرگترین خدمات جمعیت خیریه امام علی (ع) که در این راه دیجی‌کالا را همراه خود می‌بیند، حمایت ویژه از کودکان بد سرپرست، بی‌سرپرست و خیابانی است. این‌ جمعیت با کمک و همیاری هموطنان، خانه‌هایی را در نقاط محروم شهر، با نام «خانه ایرانی» ایجاد کرده است.

این مراکز محلی است برای کودکانی که در طول روز، در گرمای شدید تابستان و سرمای خانمان‌سوز زمستان، شاید سقفی به عنوان خانه ندارند و با دود کردن اسفند، فروش فال و سیگار، معاش خود و خانواده را فراهم می‌کنند. از این رو عواید حاصل از فروش هفته دوم ماه رمضان در اختیار این مجموعه قرار خواهد گرفت تا صرف آموزش، بهداشت و درمان این کودکان شود.

دیجی‌کالا با تکیه بر رویکرد خود در این ماه مبارک، در راستای جشنواره به رنگ مهربانی، شما همراهان همیشگی خود را به این جشنواره دعوت می‌کند، تا بتوانیم هم‌قدم با هم در راهی نیک، گامی بزرگ در کمک به کودکان بد سرپرست و بی‌سرپرست برداریم.

بیشتر بدانید
هفته اول :

هم‌قدم در راهی نیک، با بچه‌های دیابتی گابریک

دیجی‌کالا در نظر دارد با همیاری شما همراهان همیشگی و انجمن مردم نهاد دیابت گابریک، همزمان با ماه مبارک رمضان، در قالب جشنواره به رنگ مهربانی ، ۵٪ از عواید حاصل از فروش کالاهای این جشنواره را به ۱۰۰ کودک بی‌بضاعت مبتلا به دیابت اختصاص ‌دهد.

دیابت احتیاج به مراقبت دارد. تصور کنید اگر هر کدام از ما با یک چشم یا کلیه زندگی می‌کردیم، روزها چگونه سپری‌می‌شد؟ تصور زندگی با شرایط سخت، تن آدمی را می‌لرزاند.

ما می‌خواهیم در گامی مشترک با شما به بچه‌های دیابتی کمک کنیم و با حضورمان تحمل روزهای سخت را برای بچه‌هایی که قرار بود مثل بسیاری از ما، آسوده و بدون مراقبت‌های ویژه زندگی کنند، آسوده‌تر کنیم.

دیابت هزینه دارد هر فرد دیابتی طی یک ماه در عادی‌ترین شرایط، مبلغی بیش از ۲۰۰/۰۰۰ تومان هزینه درمان بیماری خود می‌کند. دیجی‌کالا در راستای مسئولیت اجتماعی خود، با مشارکت شما کاربران عزیز از ۱۰۰ کودک بی‌بضاعت مبتلا به دیابت به مدت یک ماه حمایت می‌کند و هزینه های درمان این کودکان را می‌پردازد.

همچنین طی هفته پیش‌رو، چنانچه به واسطه مشارکت گسترده شما همراهان، مبلغ ۵٪ از کل فروش جشنواره به رنگ مهربانی متجاوز از رقم حمایتی ۱۰۰ کودک موردنظر بود، این مبلغ در همین راستا و در بازه زمانی بیشتری به همین کودکان تعلق می‌گیرد.

این‌امر تنها با همراهی شما میسر است به‌یاد داشته باشیم، کودکان با هر قدم کوچک ما و شما، به وسعت دنیایی شاد می‌شوند.

از امروز تا پایان روز دوشنبه ۳۱ خرداد، ۵٪ خرید‌ شما از جشنواره به رنگ مهربانی به کودکان مبتلا به دیابت تعلق می‌گیرد.بیایید در به رنگ مهربانی، مهربانی را گسترش دهیم.

بیشتر بدانید