stork Kindness LogoType

رمضان ماه برکت است و مهربانی، ماه بخشیدن و بخشیده شدن. ماه رمضان سال گذشته قدم در راهی نهادیم که می‌دانستیم پایانی ندارد. قدم در راهی نیک با همیاری کاربرانی که به رنگ مهربانی هستند. امسال نیز راه ادامه دارد. برآنیم طی ماه رمضان امسال با فروش محصولات صنایع دستی و کاربردی توانگران هموطن، کمکی هر چند کوچک به عزیزانی داشته باشیم که سرپرست خانوار هستند و یا سهم بسیار ناچیزی از حداقل امکانات یک زندگی آبرومند دارند. همچنین، طی اقدامی فرهنگی در نظر داریم با کمک متولیان فرهنگی و همیاری کاربران، تعدادی از مناطق محروم را مجهز به کتاب‌های ضروری و کاربردی نماییم. به خاطر بسپارید، دیجی‌کالا تنها وظیفه‌ی انتقال کالاها را بر عهده دارد و بستری فراهم کرده است که تمامی عواید حاصل از فروش محصولات صنایع دستی و کاربردی به هموطنان نیازمند تعلق گیرد. دیجی‌کالا، این ماه برکت را دلیلی می‌داند برای بخشیدن، توجه کردن و دریافتن.

هفته دوم :

این‌بار، یک کیسه‌ی خرید، تنها یک کیسه‌ی خرید نیست!

فرض کنید یک کیسه‌ی خرید داشته باشید که این بار نه تنها پلاستیکی و برای طبیعت مضر نیست، بلکه با هربار استفاده از آن، به یاد می‌آورید که با خریدنش به ایجاد اشتغال در سرزمینتان کمک کرده‌اید. مانیز یک موسسه‌ی اجتماعی با هدف فرهنگ‌سازی «نه به پلاستیک» و ایجاد اشتغال در بخش اجتماعی است که به کمک زنان سرپرست خانوار کیسه‌های پارچه‌ای تولید کرده و علاوه بر تولید اشتغال برای آنها، هوای محیط زیست را هم دارد. دیجی‌کالا در راستای مسئولیت اجتماعی خود، در نظر دارد محصولات مانیز را بر روی وبسایت خود قرار داده و در فروش آنها و پیشبرد این حرکت اجتماعی به مانیز کمک کند.

شروع مهربانی
هفته اول :

یک نذر فرهنگی به نام کتاب

در ماه مبارک رمضان که آدم‌ها از هر فرصتی برای انجام کارهای خیر استفاده می‌کنند و نذر و نیاز و دعا و نیایش یک اتفاق همیشگی است، کتاب می‌تواند یک نذر بی‌نظیر باشد برای فرستاده شدن به مکان‌های محروم.
کتاب‌ها را انتخاب می‌کنید و ما آنها را از طرف شما برای یکی از مکان‌های مذهبی مناطق محروم می‌فرستیم که خود شما از این صفحه انتخاب کرده‌اید.

دیجی‌کالا همزمان با شروع ماه مبارک رمضان این اتفاق فرهنگی را رقم زده و به شما کمک خواهد کرد تا در این کار خوب شرکت کرده و یک نذر فرهنگی به جا بیاورید.

شروع مهربانی