چالش طراحی بسته‌بندی

خلق بهترین تجربۀ خرید اینترنتی برای مشتری، هدف اصلی دیجی‌کالا است.

یکی از مهم‌ترین جنبه‌های این تجربۀ خوب، بسته‌بندی سفارش‌ها است؛ نمادی ملموس و نقطۀ تماسی تکرارشونده که در ادراک مشتری از کیفیت عملکرد یک برند، اثرگذار است.

یک بسته‌بندیِ مشتری‌محور، سلامت و محرمانگی کالاها را حفظ می‌کند، ظاهری چشم‌نواز دارد و بازکردنش، آسان و لذت‌بخش است. این‌ها تنها بخشی از ویژگی‌های یک بسته‌بندی ایده‌آل هستند و بی‌گمان، همیشه راهی برای بهبود راهکار فعلی وجود دارد.

در چالشی تازه، دیجی‌کالا از همۀ طراحان صنعتی کشور دعوت می‌کند تا در رقابتی حرفه‌ای، برای ارائـۀ طرحی نو و کارآمد برای بسته‌بندی سفارش‌های مشتریان دیجی‌کالا، شرکت کنند.

شناخت مسئله

شرکت در چالش

دانش، تجربه و مهارت در طراحی صنعتی، در کنار ذوق و خلاقیت شما می‌تواند بسته‌بندی آیندۀ دیجی‌کالا را خلق کند. اگر به حل خلاقانۀ این مسئله، در رقابت با بهترین طراحان صنعتی کشور علاقه‌مند هستید، در «چالش طراحی بسته‌بندی دیجی‌کالا» شرکت کنید.

نحوۀ ثبت‌نام، معیارهای ارزیابی، نکات مربوط‌به حقوق مالکیت معنوی، زمان‌بندی رقابت، مشخصات داوران و دیگر اطلاعات لازم برای شرکت در این چالش، در وب‌سایت آیدیران، مجری فنی این فعالیت، ذکر شده است.
اگر علاقه‌مندید دیدگاه خود را دربارۀ بسته‌بندی فعلی دیجی‌کالا بیان کنید یا نیازها و اولویت‌های مدنظرتان را به گوش دیجی‌کالا و همچنین طراحان شرکت‌کننده در این چالش برسانید، حتماً در
«شما بگویید» ویژۀ این موضوع شرکت کنید.


ارسال طرح
آخرین مهلت ارسال طرح‌ها، ساعت ۲۳:۵۹ روز چهارشنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۶ است.