ایده جدید آمازون شما را برای خرید هدیه یاری می‌کند

اسماعیل دلخموش ۲۰ تیر ۱۳۹۵ | ۱۰:۳۹ ۱۴ آذر ۱۳۹۷ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

هدیه خریدن برای خیلی‌ها کار بسیار سختی است. یکی از بخش‌های غم انگیز ماجرا هم اینجاست که حس می‌کنید هدیه مناسبی که دنبال‌اش می‌گردید جایی پیدا می‌شود اما نمی‌دانید یا دست کم تخیل‌تان به قدر کافی یاری‌تان نمی‌کند که بفهمید کجا باید دنبالش بگردید.

به این ترتیب هدیه خریدن برای بسیاری از فروشگاه‌های آنلاین به موضوع مهمی تبدیل شده است. آنها سعی می‌کنند کارتان را راحت‌تر کنند تا کمتر با سختی‌های معمول خرید یک هدیه مناسب دست به گریبان شوید.

حال سایت آمازون هم دست به کار شده و بخشی به نام Interesting Finds در سایتش راه اندازی کرده است. در این بخش خیلی از پیشنهادهای خرید که چندان هم معمول نیستند و ممکن است خریدشان به عنوان هدیه به ذهن خودتان نرسد بهتان پیشنهاد داده می‌شود. با این پیشنهادها خرید هدیه کار آسان‌تری خواهد شد. وقتی به این بخش سایت می‌روید می‌توانید این پیشنهادهای خرید را براساس زیرمجموعه‌ها جداسازی کنید؛ زیرمجموعه‌هایی مثل زنان، مردان و سرگرمی. اگر در کشورهایی زندگی کنید که از امکان خرید از وبسایت آمازون بهره‌مند هستند باید بدانید اجناس این بخش فروشگاه آمازون را خیلی راحت می‌توانید سفارش دهید و اغلب این اجناس هم به سرعت تحویل داده می‌شوند. می‌توانید بخش مذکور سایت آمازون را از این لینک بیشتر بررسی کنید.

منبع: GSMArena

کانال تلگرام دیجی کالا مگ
مسابقۀ حرفه‌ای ربات‌های پرندۀ حمل کالا

برچسب‌ها :
دیدگاه شما