جدیدترین تریلر سینمایی بازی Halo Wars 2 را ببینید

۱۵ تیر ۱۳۹۵ | ۱۳:۱۷ ۶ بهمن ۱۳۹۵ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

بازی Halo Wars 2 یک عنوان «استراتژیک همزمان»‌ (Real Time Strategy) است که در E3 سال ۲۰۱۵ معرفی شد و در E3 2016 هم اطلاعات بیشتری از آن در اختیار گیمرها قرار گرفت. حتی نسخه‌ی آزمایشی آن هم چند هفته پیش منتشر شده بود تا علاقه‌مندان بتوانند کمی با فضای بازی آشنا شوند. به نظر می‌رسد که بازی مورد توجه گیمرها قرار گرفته و به همین دلیل استودیوی بازی‌سازی ۳۴۳industries تریلر سینمایی جدیدی از این عنوان منتشر کرده تا علاقه‌مندان به این بازی را بیشتر به وجد بیاورد.

اولین قسمت از مجموعه بازی‌های Halo wars در سال ۲۰۰۷ راهی بازار شد و توانست تجربه‌ی خوبی از یک عنوان استراتژیک را روی ایکس‌باکس ۳۶۰ به وجود بیاورد. همین موضوع باعث شد که استقبال از نسخه‌ی آزمایشی قسمت دوم هم بسیار زیاد باشد. استقبالی که باعث شد مدت زمان تجربه‌ی نسخه‌ی آزمایشی چند روز بیشتر تمدید شود.

از آنجایی که این بازی سال آینده راهی بازار می‌شود، استودیوی سازنده تریلری از برخی صحنه‌های سینمایی بازی منتشر کرده که تماشاکردن آن برای علاقه‌مندان جذاب خواهد بود. این بازی برای ایکس‌باکس وان و کامپیوترهای شخصی دردست ساخت است؛ اما از قابلیت Cross-Play پشتیبانی نمی‌کند و گیمرهای ایکس‌باکس و کامپیوتر نمی‌توانند این بازی را با هم تجربه کنند.

بازی Halo Wars 2 در اوایل سال ۲۰۱۷ راهی بازار خواهد شد. در ادامه می‌توانید تریلر منتشر شده از این بازی را مشاهده کنید:

منبع: PC Gamer

‌‌‌‌

کانال تلگرام دیجی کالا مگ

برچسب‌ها :
دیدگاه شما