تصاویر جاسوسی پورشه ماکان مدل ۲۰۱۹ منتشر شد

خشایار شاهسون ۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ | ۱۸:۰۰ 22 جولای 2018

پس از انتشار تصاویر و ویدیو جاسوسی از پورشه ۹۱۱، این‌بار نوبت به عضو بزرگ‌تر این خانواده یعنی ماکان می‌رسد. ماکان در کلاس خودروهای کراس‌اور لوکس ۵ در قرار می‌گیرد. تولد این کراس‌اور  به سال ۲۰۱۴ برمی‌گردد. حالا در تصاویر منتشر شده میتوانیم پروتوتایپی از مدل جدید این خودرو را ببینیم. به نظر می‌رسد طراحان در قسمت سپرها کمی بیشتر مانور داده‌اند و تا حدی طراحی چراغ‌های روشنایی روز این خودرو را تغییر داده‌اند.

در عکس‌ها، داشبورد این خودرو پوشیده شده و قابل رویت نیست. این می‌تواند نشان از تغییرات ظاهری و به‌روزرسانی تعدادی از تجهیزات داخل این خودرو باشد. از آن‌جایی که این شرکت در حال آزمایش و بررسی این خودرو است، نمی‌توانیم اطلاعات بیشتری را جز دیدن طراحی بدنه و بخش‌هایی از کابین کسب کنیم. پیش‌بینی شده که این خودرو در مدل هیبرید هم به بازار عرضه شود. در اینصورت این احتمال وجود خواهد داشت که ماکان به یک موتور برقی و یک پیشرانه ۶ سیلندر خورجینی بهرمند شود. با این حال، تا نهایی شدن این اطلاعات و معرفی این محصول باید تا سال ۲۰۱۹ منتظر بمانیم.

[{"src":"\/\/www.digikala.com\/mag\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/2019_Porsche_Macan_spy_video.mp4","type":"video\/mp4"}]

منبع: MotorAuthority
telegram_ad2_1

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

یک دیدگاه
  1. ///mahdispd ///mahdispd

    عالی بود با اینکه تغییرات زیادی رو شاهد نیستیم
    ولی فیلم چقد راحت گرفته شده بود اونا باید نزارن ک فیلم برداری بشه و مشخصات به بیرون درز پیدا بکنه