انتشار جدیدترین آپدیت گلکسی اس ۲۰ اولترا متوقف شد

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
آپدیت گلکسی اس 20 اولترا

گوشی‌های گلکسی اس ۲۰ در مدت‌زمان کوتاهی چند به‌روزرسانی دریافت کرده‌اند. اما متاسفانه، آخرین به‌روزرسانی ارائه شده برای این گوشی‌ها مشکلات متعددی را ایجاد کرده که از بین آن‌ها نمایش لایه‌ی سبز رنگ بر روی نمایشگر هنگام فعال کردن رفرش ریت بالا و کاهش سرعت شارژ گلکسی اس ۲۰ اولترا بعد از دریافت آپدیت سروصدای زیادی راه انداخته است.

حالا به نظر می‌رسد مشکلات ایجاد شده برای گلکسی اس ۲۰ اولترا آنقدر جدی بوده که سامسونگ تصمیم گرفته انتشار آپدیت آن را تا اطلاع ثانوی متوقف کند. اگر تا حالا این به‌روزرسانی دارای نسخه G988xXXU1ATCT را دریافت نکرده‌اید، فعلا تا اطلاع ثانوی نمی‌توانید از طریق گوشی یا برنامه Smart Switch سامسونگ در ویندوز یا مک آن را دانلود کنید.

سامسونگ دقایقی قبل بیانیه‌ای در اختیار SamMobile گذاشت که در آن آمده:«سامسونگ از مشکل لایه‌ی سبز رنگ بر روی نمایشگر که در تعداد محدودی از گوشی‌های گلکسی اس ۲۰ اولترا پدیدار شده، آگاه است. ما قصد داریم هر چه زودتر یک به‌روز‌رسانی نرم‌افزاری برای حل این مشکل منتشر کنیم.» در این بیانیه به زمان دقیق مربوط به انتشار این آپدیت اشاره‌ای نشده است. اگرچه سامسونگ می‌گوید این مشکل برای تعداد محدودی ایجاد شده، ولی حجم گزارش‌ها نشان می‌دهد که تعداد این گوشی‌ها چندان پایین نیست. در هر صورت کاربرانی که بعد از دریافت این آپدیت با مشکل لایه‌ی سبز رنگ نمایشگر مواجه می‌شوند، بهتر است تا اطلاع ثانوی از رفرش ریت ۶۰ هرتز برای گوشی خود بهره ببرند.

منبع: SamMobileبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

پرسش امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما