سرویس ارسال رایگان یک‌روزه آمازون در ۱۱ شهر جدید

فرشته سلیمانی ۱۹ فروردین ۱۳۹۵ | ۱۳:۳۰ ۱۴ آذر ۱۳۹۷ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

آمازون سرویس ارسال یک‌روزه‌ی خود را برای مشتریان ویژه (Amazon Prime) در ۱۱ شهر جدید رایگان کرد. توسعه‌ی بازار آمازون تا آن‌جا پیش رفته که تا امروز مشتریان ویژه در ۲۷ منطقه‌ی شهری آمریکا می‌توانند سرویس‌های مخصوص را دریافت کنند.

مشتریان ويژه در ۱۱ شهر جدید سفارش‌های‌شان را در همان روز به صورت رایگان دریافت می‌کنند.

مشتریان ويژه در شهرهایی مثل شارلوت، سینسینتی، میلواکی، نشویل، توسان و… حالا می‌توانند خریدهای با شرایط خاص‌شان را در هریک از روزهای هفته به صورت رایگان دریافت کنند. این امتیاز به خریدهای بالای ۳۵ دلار تعلق می‌گیرد. خریدهای واجد شرایط ارسال یک‌روزه قبل از ساعت ۹ شب به‌وقت محلی به دست مشتریان می‌رسد.

ایده‌ی ارسال یک‌روزه‌ی رایگان اولین‌بار در سال گذشته مطرح شد و به این ترتیب مشتریان ويژه در شهرهای بزرگی مثل سان‌فرانسیسکو، نیویورک و لس‌آنجلس از پرداخت کرایه‌ی ۵.۹۹ دلاری معاف شدند.

اما سیاست جدید توسعه‌ی بازار آمازون برای مشتریان ویژه‌ای که در شهرهای کوچک‌تر ۹۹ دلار حق عضویت سالانه پرداخت می‌کنند، این پیشنهاد وسوسه‌برانگیز جدید را دارد. البته بد نیست اشاره کنیم تنها یک میلیون کالا در آمازون واجد شرایط ارسال یک‌روزه هستند که در مقایسه با ۲۰ میلیون کالایی که قابلیت ارسال دو روزه دارند، بسیار کم‌تر است.

منبع: The Verge , Digital Trends

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

۳ دیدگاه
  1. سعيد سعيد

    خوبه كه تو ايران هم ديجي كالا با احساس مسووليت نسبت به مشتريانش برخورد مي كنه و در مورد بهتر شدن كيفيت تجربه ي اين ارتباط فكر مي كنه..چند روز پيش اولين خريدم رو از ديجي كالا انجام دادم و هم نسبت به قيمت هم ارسال و هم تجربه ي برخورد حرفه اي احساس رضايت مي كنم. تجربه ي خوبي بود و اميدوارم همين طور كيفيت كارشون رو بالا ببرن.

  2. رضا رضا

    ممنون از این اطلاعات جالب

  3. پیمان پیمان

    دیجیکالای عزیز هم هزینه های ارسالو بهتر کرد!