مارادونا بعد از بازی دراماتیک آرژانتین راهی بیمارستان شد

۶ تیر ۱۳۹۷ | ۱۳:۳۰ ۲۹ مهر ۱۳۹۹ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
مارادونا

پیروزی دراماتیک تیم ملی آرژانتین در جام جهانی ۲۰۱۸ باعث ایجاد مشکل جسمانی برای دیگو مارادونا شد. دیگو مارادونا که حرکاتش روی سکوها هنگام تماشای بازی حساس تیم های آرژانتین و نیجریه در جام جهانی حسابی سوژه عکاسان و شبکه های تلویزیونی شد، درباره تصاویری که از وضعیت جسمانی نامناسب او پس از پایان بازی منتشر شد توضیح داده است.

مارادونا ۵۷ ساله در صفحه شخصی خودش در اینستاگرام نوشت:«می خواهم به همه بگویم که وضعیت جسمانی ام خوب است و به بیمارستان نرفته بودم. این خبر اشتباه است. در بین دو نیمه بازی با نیجریه، گردنم به شدت درد می کرد و یک مقدار از ناحیه قلب احساس ناراحتی می کردم. برای همین یک دکتر مرا معاینه کرد و توصیه کرد نیمه دوم را تماشا نکنم اما می خواستم بمانم چون بازی مرگ و زندگی بود. چطور می توانستم این بازی را از دست بدهم. از همه به خاطر حمایت هایشان تشکر می کنم.»

پس از انتشار تصاویری در پایان بازی از وضعیت جسمانی نامناسب مارادونا که بدون کمک چند نفر توان راه رفتن نداشت، اخباری مبنی بر منتقل شدن او به بیمارستان منتشر شد. حرکت جنجالی اسطوره فوتبال آرژانتین که سابقه فتح جام جهانی در سال ۱۹۸۶ را دارد پس از گل دوم این تیم به نیجریه باعث سر و صدای زیادی در شبکه های اجتماعی شد و بعضی شبکه های تلویزیونی مجبور به عذرخواهی از بینندگان خود شدند.

تیم آرژانتین که از دو بازی ابتدایی خود در مرحله گروهی تنها یک امتیاز کسب کرده بود و در آستانه حذف قرار داشت با گل دقیقه ۸۷ مارکوس روخو موفق شد با نتیجه ۲-۱ مقابل نیجریه پیروز شود تا با توجه به شکست ایسلند مقابل کرواسی با ۴ امتیاز در رده دوم جدول گروه چهارم قرار بگیرد و به مرحله یک هشتم نهایی صعود کند. این تیم ساعت ۱۸:۳۰ روز شنبه در شهر کازان باید به مصاف تیم فرانسه برود.

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

۲ comment
  1. Avatar علی

    سلام
    هر چقدر که مارادونا یک نابغه در مستطیل سبز بود به همون اندازه در دنیای بیرون و روابط اجتماعی بسیار سطح پایینه.حالا اونا میخوان با برجسته کردن مثلا خراب شدن حالش سعی در کمرنگ کردن حرکاتش دارن در حالیکه کسی که میدونه چند دوربین دارن تمام حرکاتشو ضبط میکنن و بازم اون حرکت بسیار زشتو برای طرفدارای نیجیریه انجام میده قطعا به تیمارستان بیشتر از بیمارستان احتیاج داره،اونم در حالی که تیمش اصلا شایسته صعود نبود و فقط بخاطر درآمد زایی بیشتر فیفا اون صحنه هند واضح رو برای نیجیریه نگرفتن و آرژانتین با انجام 3 بازی بسیار بد صعود کرد.
    کلا رییس جدید فیفا خیلی خیلی بیشتر از اون که فوتبالی باشه،به فکر پوله فقط.

  2. Avatar میرزاقشمشم

    حالا شوما خودتو زیاد ناراحت نکن