هوآوی P20 یک صفحه نمایش با نسبت تصویر ۱۸.۷ به ۹ دارد

امیرحسین میرزایی ۲۴ دی ۱۳۹۶ | ۱۱:۰۰ ۲۴ دی ۱۳۹۶ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
هوآوی
هشتگ‌ها :
#هوآوی

شرکت هوآوی، سومین تولید کننده‌ی بزرگ گوشی هوشمند در دنیا، برای رونمایی از پرچمدار بعدی خود آماده می‌شود. قرار است گوشی Huawei P20 به زودی رونمایی شود و به لطف یک بنچمارک، توانسته‌ایم اطلاعاتی از نسبت صفحه نمایش آن کشف کنیم.

گفته شده که P20 صفحه‌ی نمایش کاملا بدون حاشیه خواهد داشت.

به نظر می‌رسد که P20 یک صفحه نمایش با نسبت تصویر ۱۸.۷ به ۹ دارد؛ یعنی نه تنها این صفحه نمایش از گوشی‌های معمولی بسیار کشیده‌تر است، بلکه حتی پایش را از گوشی‌هایی مثل Galaxy S8 هم فراتر گذاشته است.

اندازه‌ی دقیق صفحه‌ی نمایش مشخص نیست، ولی می‌دانیم که وضوح تصویر P20 برابر با ۲۲۴۴ در ۱۰۸۰ پیکسل خواهد بود.

گفته شده که P20 صفحه‌ی نمایش کاملا بدون حاشیه خواهد داشت. امیدواریم که چنین صفحه‌ی کشیده‌ای منجر به استفاده از یک بریدگی در بالای صفحه، مثل آیفون ۱۰ نشود.

دیگر اطلاعاتی که از بنچمارک P20 به دست می‌آید، شماره‌ی مدل گوشی و هم‌چنین نسخه‌ی اندروید آن است. ظاهرا P20 با شماره مدل EML-AL00 وارد بازار می‌شود و هم‌چنین به صورت پیش‌فرض، اندروید ۸.۰ اوریو روی آن نصب است؛ موضوعی که کاملا از یک گوشی جدید انتظار می رود.

پیش‌بینی می‌کنیم هوآوی از P20 در طول رویداد MWC 2018 رونمایی کند. این رویداد در اوایل اسفند ماه برگزار خواهد شد.

منبع: Phone Arena

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

۲ دیدگاه
  1. Avatar No One

    مگه پرچم دار بعدی نباید P11 باشه
    P20 از کجا امد

    1. Avatar antoine griezmann

      بله درسته …اما برای راحتی در گفتار این نام گذاری انجام شده .هر جوری حساب کنی پی ۲۰ راحت تر از پی ۱۱ هست و بهتر /اینکارو فقط شرکت هواوی انجام نداده خیلی از برندا جدای از گوشی اینکارو میکنن