جشنواره “این خرید برات می صرفه” فرصتی عالی برای کسب درآمدی عالی!

جشنواره“این خرید برات می صرفه” یا “outlet” دیجی کالا  ۲۲ اردیبهشت ماه شروع و تا ۳۱ام اردیبهشت ماه ادامه خواهد داشت، در این جشنواره محبوب ترین و پرفروش ترین کالاها در فروش ویژه قرار میگیرند.

بر روی اکثر گروه های کالایی تا ۴۰ درصد تخفیف لحاظ میشه پس فرصت خوبیه که بتونید درامدتون رو افزایش بدید.

در نظر داشته باشید با جذب مشتریانی که تا الان از دیجی کالا خرید نکردن ،  شما میتونید علاوه بر کمیسیون تمام کالاهای خریداری شده ، کمیسیون مشتری جدید را هم دریافت کنید.

کمیسیون مشتری جدید برای هر سطح متفاوت است ؛ این کمیسیون از ۹ هزار تومان تا ۲۱ هزار تومان متغیر است. فرصت را از دست ندید و بیشترین درامد را از این جشنواره کسب کنید.

برای این کار کافیه که از روز ۲۲ اردیبهشت به صورت هدفمند تبلیغات خود را شروع کنید. شما میتوانید در این کمپین شما میتوانید از بنر مخصوص جشنواره که در قسمت پروموشن ها با نام “این خرید برات می صرفه” برای شما آپلود شده است استفاده کنید. در نظر داشته باشید اگر شما کاربران جدید بیشتری به دیجی کالا معرفی نمایید میتوانید در این ماه به درآمد ایده آل خودتون برسید.

روش های پیشنهادی برای کسب درآمد بیشتر:

بنرهای این جشنواره در قسمت پروموشن ها در اختیار شما قرار داده شده است. شما میتونید از روش های زیر فعالیت کنید و به درآمد مطلوبتون برسید.

  1. در صورتیکه رسانه شما وبسایت یا وبلاگ است، از بنرهای GIF که برای جشنواره “این خرید برات می صرفه” برای شما تهیه شده و در قسمت پروموشن حساب کاربریتون قابل مشاهده است، استفاده نمایید.فقط کافیه این بنر ها را با لینک مخصوص در صفحه اصلی سایتتون به اشتراک بگذارید.
  2. ارسال پیامک، پوش نوتیفیکیشن یا ایمیل به مخاطبین سایت یا شبکه اجتماعیتون به همراه لینکی که در قسمت مدیریت لینک ها میسازید.از این روش میتونید همزمان با روش های دیگر استفاده کنید؛ حتما به نتایج خوبی میرسید.
  3. گذاشتن استوری یا پست در اینستاگرام خودتون یا افراد معروف که برای اینکار می تونید از بنرها و لینک های موجود در قسمت پروموشن نیز استفاده نمایید.
  4. اگر شما کانال تلگرام دارید می تونید از GIF های موجود در قسمت پروموشن و لینک هایی که این پروموشن برای شما در قسمت مدیریت لینک ها ایجاد میکند استفاده نمایید.
آموزش های مرتبط:

آموزش قسمت پروموشن– آموزش قسمت مدیریت لینک ها – آموزش رفع محدودیت اینستاگرام 

مطالب مرتبط