جشنواره “بهترین پیشنهاد برای اولین خرید”

جشنواره“اولین پیشنهاد برای خرید” دیجی کالا  ۷ اردیبهشت ماه شروع و تا ۱۳ام اردیبهشت ماه ادامه خواهد داشت، در این جشنواره محبوب ترین و پرفروش ترین کالاهایی که مشتریان جدید برای بار اول خرید انجام دادند را در کتگوری های مختلف معرفی میکند.

این بهترین فرصت برای شماست تا از این جشنواره استفاده کنید و مشتریانی که تا الان از دیجی کالا خرید نکردن را به خرید تشویق کنید. در اینصورت شما علاوه بر کمیسیون تمام کالاهای خریداری شده ، کمیسیون مشتری جدید را هم دریافت میکنید.

کمیسیون مشتری جدید برای هر سطح متفاوت است ؛ این کمیسیون از ۹ هزار تومان تا ۲۱ هزار تومان متغیر است. فرصت را از دست ندید و بیشترین درامد را از این جشنواره کسب کنید.

برای این کار کافیه که از روز ۷ اردیبهشت به صورت هدفمند تبلیغات خود را شروع کنید. شما میتوانید در این کمپین شما میتوانید از بنر مخصوص جشنواره که در قسمت پروموشن ها با نام “بهترین پیشنهاد برای اولین خرید” برای شما آپلود شده است استفاده کنید. در نظر داشته باشید اگر شما کاربران جدید بیشتری به دیجی کالا معرفی نمایید میتوانید در این ماه به درآمد ایده آل خودتون برسید.

روش های پیشنهادی برای کسب درآمد بیشتر:

بنرهای این جشنواره در قسمت پروموشن ها در اختیار شما قرار داده شده است. شما میتونید از روش های زیر فعالیت کنید و به درآمد مطلوبتون برسید.

  1. در صورتیکه رسانه شما وبسایت یا وبلاگ است، از بنرهای GIF که برای جشنواره “اولین پیشنهاد برای اولین خرید” برای شما تهیه شده و در قسمت پروموشن حساب کاربریتون قابل مشاهده است، استفاده نمایید.فقط کافیه این بنر ها را با لینک مخصوص در صفحه اصلی سایتتون به اشتراک بگذارید.
  2. ارسال پیامک، پوش نوتیفیکیشن یا ایمیل به مخاطبین سایت یا شبکه اجتماعیتون به همراه لینکی که در قسمت مدیریت لینک ها میسازید.از این روش میتونید همزمان با روش های دیگر استفاده کنید؛ حتما به نتایج خوبی میرسید.
  3. گذاشتن استوری یا پست در اینستاگرام خودتون یا افراد معروف که برای اینکار می تونید از بنرها و لینک های موجود در قسمت پروموشن نیز استفاده نمایید.
  4. اگر شما کانال تلگرام دارید می تونید از GIF های موجود در قسمت پروموشن و لینک هایی که این پروموشن برای شما در قسمت مدیریت لینک ها ایجاد میکند استفاده نمایید.
آموزش های مرتبط:

آموزش قسمت پروموشن– آموزش قسمت مدیریت لینک ها – آموزش رفع محدودیت اینستاگرام 

مطالب مرتبط