جشنواره ” به حرف دلت گوش کن”

 

جشنواره“به حرف دلت گوش کن” دیجی کالا  ۱ اردیبهشت ماه شروع و تا ۲ام اردیبهشت ماه ادامه خواهد داشت، در این جشنواره بر روی گروه های کالایی سوپرمارکتی تا ۲۰ درصد تخفیف وجود دارد، با در نظر داشتن شرایط فعلی جامعه بهترین فرصت برای شماست تا کاربران مقیم تهران و کرج خود را برای خرید محصولات سوپرمارکتی راهنمایی کنید.

برای این کار کافیه که از روز ۱ اردیبهشت به صورت هدفمند تبلیغات خود را شروع کنید. شما میتوانید کالاهای پرمصرف و جذاب را از دیجی کالا پیدا کنید لینک آنها را بسازید و با بنر مورد نظر در رسانتون به اشتراک بگذارید. توجه داشته باشید در این کمپین شما میتوانید علاوه بر بنر مخصوص جشنواره از بنرهایی که با عنوان محصولات سوپرمارکتی برای شما تهیه شده است نیز استفاده کنید. در نظر داشته باشید با توجه به مدت زمان جشنواره و سه برابر شدن کمیسیون مشتری جدید اگر شما کاربران جدید بیشتری به دیجی کالا معرفی نمایید میتوانید در این ماه به درآمد ایده آل خودتون برسید.

روش های پیشنهادی برای کسب درآمد بیشتر:

بنرهای این جشنواره در قسمت پروموشن ها در اختیار شما قرار داده شده است. شما میتونید از روش های زیر فعالیت کنید و به درآمد مطلوبتون برسید.

  1. در صورتیکه رسانه شما وبسایت یا وبلاگ است، از بنرهای GIF که برای جشنواره “به حرف دلت گوش کن” برای شما تهیه شده و در قسمت پروموشن حساب کاربریتون قابل مشاهده است، استفاده نمایید.فقط کافیه این بنر ها را با لینک مخصوص در صفحه اصلی سایتتون به اشتراک بگذارید.
  2. ارسال پیامک، پوش نوتیفیکیشن یا ایمیل به مخاطبین سایت یا شبکه اجتماعیتون به همراه لینکی که در قسمت مدیریت لینک ها میسازید.از این روش میتونید همزمان با روش های دیگر استفاده کنید؛ حتما به نتایج خوبی میرسید.
  3. گذاشتن استوری یا پست در اینستاگرام خودتون یا افراد معروف که برای اینکار می تونید از بنرها و لینک های موجود در قسمت پروموشن نیز استفاده نمایید.
  4. اگر شما کانال تلگرام دارید می تونید از GIF های موجود در قسمت پروموشن و لینک هایی که این پروموشن برای شما در قسمت مدیریت لینک ها ایجاد میکند استفاده نمایید.
آموزش های مرتبط:

آموزش قسمت پروموشن– آموزش قسمت مدیریت لینک ها – آموزش رفع محدودیت اینستاگرام 

مطالب مرتبط