راهنمای ایجاد لینک

پس از ثبت رسانه و تایید آن توسط کارشناسان فنی دیجی‌کالا، می‌توانید نسبت به تولید لینک اختصاصی برای رسانه خود و قرارگیری آن در رسانه ثبت شده اقدام نماید. برای این منظور پس از ورود به حساب کاربری، از منوی سمت راست، روی گزینه «مدیریت لینک‌ها» کلیک کنید:

 

در این صفحه می‌توانید لینک‌های اختصاصی خود را ساخته و آن را در رسانه خود منتشر کنید. برای ساخت لینک جدید، به موارد زیر توجه داشته باشید:

  • در مرحله نخست، فروشگاه اینترنتی مورد نظر (این گزینه به صورت پیشفرض روی دیجی‌کالا می‌باشد، اما می‌توانید سایر فروشگاه‌های فعال مانند دیجی استایل را نیز از این قسمت انتخاب کنید.) را انتخاب کنید.
  • سپس نام رسانه‌ای که قصد ساخت لینک برای آن دارید را انتخاب کنید. با کلیک روی این قسمت لیستی از رسانه‌های فعال شما نمایش داده می‌شود.
  • در قسمت عنوان می‌توانید نام دلخواهی برای لینک ساخته شده در نظر بگیرید. این نام برای جستجوی‌های بعدی می‌تواند به شما کمک کند. می‌توانید نام محصول را در این قسمت وارد کنید.
  • در قسمت آدرس نیز، آدرس محصول یا صفحه‌ای که می‌خواهید کاربران با کلیک روی لینک اختصاصی شما به آن صفحه منتقل شوند را وارد نمایید. دقیت کنید که در این بخش تنها لینک محصول یا صفحه سایت اصلی دیجی‌کالا را وارد کنید. (در صورتی که برنامه نویس و یا توسعه دهنده هستید و می‌خواهید از لینک‌های محصولات مختلف به صورت نرم افزاری استفاده کنید، می‌توانید با زدن تیک «توسعه دهنده»، نسبت به ساخت یک لینک عمومی اقدام نمایید. در مرحله بعد کافی است آدرس محصول یا صفحه در دیجی‌کالا را در قالب base64 encode به انتهای لینک ساخته شده اضافه کنید. در این صورت از ساخت لینک‌های متعدد بی نیاز خواهید شد.)
  • در نهایت با کلیک روی گزینه «ثبت» می‌توانید لینک خود را بسازید. همچنین برای مدیریت (مشاهده یا حذف) می‌توانید به قسمت انتهایی همین صفحه مراجعه کنید. ضمن اینکه امکان جستجوی لینک‌های ساخته شده نیز در همین قسمت وجود دارد.
  • توجه داشته باشید که روش کار با دیجی‌استایل در این سیستم، هیچ تفاوتی با دیجی‌کالا ندارد. تمام مراحل به همان شکل انجام می‌شود، از ثبت‌نام در سایت و فعال‌سازی حساب گرفته، تا دریافت لینک و کد و نحوه‌ی به اشتراک گذاری آن‌ها.

لطفا دقت داشته باشید که لینک‌های تولید شده نباید در رسانه‌ای غیر از رسانه ثبت و تایید شده در پنل کاربری، مورد استفاده قرار گیرند.

برای آگاهی از شرایط و نحوه فعالیت، حتما با مراجعه به این صفحه، قوانین و چهارچوب‌های فعالیت را مطالعه نمایید.

آموزش قدم به قدم این قسمت را میتوانید در ویدئو زیر مشاهده نمایید.

مطالب مرتبط