راهنمای تکمیل پروفایل کاربری

پس از تکمیل ثبت نام و فعالسازی حساب کاربری، لازم است پروفایل خود را تکمیل نمایید، این اطلاعات شامل اطلاعات هویتی و همچنین اطلاعات بانکی شما برای واریز درآمد ماهانه می‌باشد. پس از مراجعه به این صفحه، و وارد کردن ایمیل و کلمه عبور خود، وارد حساب کاربری خواهید شد. پس از ورود، در قسمت بالا سمت راست (قسمت مشخص شده در تصویر)، روی آیکون چرخ دنده کلیک کنید تا وارد صفحه ویرایش پروفایل شوید:

در این صفحه اطلاعات هویتی شامل نام و نام خانوادگی، استان، شهر و آدرس محل سکونت به همراه کد پستی و… را وارد نمایید. همچنین نیاز است اطلاعات مربوط به شماره شبا و شماره کارت بانکی خود را ثبت کنید، از این اطلاعات در زمان واریز درآمد و تسویه حساب با شما استفاده خواهد شد. در پایان نیز می‌بایست تصویر کارت ملی و صفحه اول شناسنامه خود را با کلیک روی قسمت مشخص شده آپلود کنید.

در تکمیل پروفایل خود، به موارد زیر توجه داشته باشید:

  • کد ملی وارد شده در زمان ثبت نام قابل ویرایش نیست. در صورت نیاز به تغییر و رفع مشکلات در این خصوص، لطفا با بخش پشتیبانی تماس بگیرید.
  • شماره شبا خود را به صورت پشت سرهم و بدون هیچ کاراکتر اضافی و تنها اعداد را در قسمت مربوطه وارد نمایید. دقت کنید که لازم است شماره شبا حتما متعلق به صاحب حساب کاربری باشد.
  • در صورتی که نوع حساب کاربری حقوقی ثبت شده است، نیاز است اطلاعات هویتی شامل نام نام خانوادگی، کد ملی و… مربوط به مدیر عامل شرکت وارد شود. همچنین نیاز است کارت ملی مدیر عامل، تصویر مهر و امضا شرکت و اسکن گواهی ارزش افزوده شرکت نیز آپلود شود.
  • در صورت نیاز به تغییر گذرواژه نیز، می‌توانید از قسمت سمت چپ صفحه اقدام نمایید.

 

برای مطالعه راهنمای آموزشی نحوه ثبت رسانه، اینجا را کلیک کنید.

 

مطالب مرتبط