سیستم کسب درآمد دیجی کالا چیست؟

 

گسترش دسترسی به اینترنت موجب شده تا خدمات دهندگان اینترنتی مانند فروشگاه‌های آنلاین نیز فعالیت خود را آغاز کنند. از طرفی رشد رسانه‌های دیجیتال مانند وب سایت‌ها و شبکه‌های اجتماعی، رفتار کاربران را به استفاده هرچه بیشتر از این رسانه‌ها سوق داده است. این موضوع، شرایطی را محیا کرده است تا در کمترین زمان، بیشترین حجم اطلاعات و پیام‌ها در بین کاربران منتشر شود. بنابراین ترکیب این دو پدیده می‌تواند به فرآیندی برد برد تبدیل شود، که در دنیا با نام Affiliate Marketing یا سیستم همکاری در فروش شناخته می‌شود.

مفهموم همکاری در فروش بسیار گسترده است، اما بخشی که دیجی‌کالا با سیستم کسب درآمد خود روی آن تمرکز دارد، شامل استفاده از پتانسیل رسانه‌های فعالی است، که دارای کاربران و مخاطبان مناسبی به جهت معرفی محصولات دیجی‌کالا به ایشان و ترغیب برای خرید موفق، می‌باشند. سیستم کسب درآمد دیجی‌کالا به نوعی طرح ریزی شده است که کارشناسان و متخصصان دیجیتال مارکتینگ به راحتی بتوانند از رسانه‌های در اختیار خود، در جهت معرفی و فروش حداکثری محصولات موجود در فروشگاه اینترنتی دیجی‌کالا بهره ببرند.

برای شروع کافی است پس از تکمیل ثبت نام و تکمیل پروفایل کاربری خود، نسبت به ثبت رسانه اقدام نمایید. پس از بررسی رسانه شما توسط کارشناسان فنی و تایید آن، می‌توانید فعالیت خود را از طریق ساخت لینک معرفی محصولات دیجی‌کالا، آغاز نمایید.

برای مطالعه راهنمای آموزشی نحوه ایجاد حساب کاربری، اینجا را کلیک کنید.

 

مطالب مرتبط