عوامل تاثیرگذار در محاسبه کمیسیون

تعرفه کمیسیون

در ازای هر خریدی که از طریق لینک‌های شما از دیجی‌کالا انجام شود شما کمیسیون دریافت خواهید کرد.
شما در ازای تمام کالاهای موجود در سبد خرید کمیسیون دریافت خواهید کرد، اما مبلغ کمیسیون هر کالا بسته به نوع آن متفاوت است.
این درصد ها در سطح بندی‌هایی که برای هر رسانه در نظر گرفته شده نیز تفاوت دارد و از ۱ تا ۱۱ درصد متغیر است.
شما میتوانید برای مشاهده تعرفه کمیسیون مربوط به هر دسته بندی به قسمت تعرفه کمیسیون ها در پنل کاربری خود مراجعه نمایید و با انتخاب رسانه خود در قسمت «لیست وبسایت های ثبت شده» تعرفه کمیسیون های مربوط به هر دسته بندی کالا را مشاهده نمایید.

سطح بندی

 

یکی از ویژگی‌های تاثیر گذار این پنل طرح تشویقی سطح‌ بندی رسانه‌های فعال در سیستم کسب درآمد است. تمامی رسانه‌ها در ۳ سطح برنزی، نقره‌ای و طلایی می‌توانند فعالیت کنند و کمیسیون این سطح‌ها به صورت پلکانی در همه دسته‌بندی‌ها افزایش پیدا می‌کند.
همه رسانه‌های ثبت شده به صورت پیش‌فرض در سطح برنزی قرار دارند.
با افزایش فعالیت خود به راحتی می‌توانید سطح خود را بالا ببرید و درصد کمیسیون خود را به صورت تصاعدی برای ماه‌های بعد افزایش دهید. معیار سطح‌بندی، تعداد سفارش قطعی شده در هر ماه است.
در صورتی که تعداد سفارش‌های قطعی شده شما در ماه بیش از ۷۰۰ سفارش باشد سطح شما به نقره‌ای تبدیل می‌شود و اگر بیشتر از ۱۷۰۰ سفارش از طریق حساب کاربری شما ثبت شده باشد، رسانه شما طلایی می‌شود.
پس از تغییر سطح تا یک ماه تمام خریدهای شما در تمام دسته‌بندی‌ها، با کمیسیون بیشتر نسبت به سطح پایین‌تر محاسبه خواهد شد.
پایان هر ماه تعداد سفارش‌های خود را بررسی نمایید و اگر تعداد آنها با تعدادی که پیش تر گفته شد، برابر بود از طریق تیکت اطلاع دهید تا رسانه شما تغییر سطح داده شود.

استفاده از کد تخفیف

توجه داشته باشید اگر مشتریان شما خرید‌های خود را از طریق کد تخفیف انجام دهند، مبلغ کد تخفیف از کمیسیون آن سفارش کسر خواهد شد.
در صورت بیشتر بودن مبلغ تخفیف از کمیسیون آن سفارش، کد تخفیف تنها باعث صفر شدن پورسانت همان سفارش شده و شامل منفی شدن کل درآمد و کسر از آن نخواهد شد.

مطالب مرتبط