سایت دیجی‌استایل در سیستم کسب درآمد دیجی‌کالا

همکاران فروش می‌توانند برای محصولات دیجی‌استایل هم لینک و کد دریافت کنند.

روش کار با دیجی‌استایل در این سیستم، هیچ تفاوتی با دیجی‌کالا ندارد. تمام مراحل به همان شکل انجام می‌شود، از ثبت‌نام در سایت و فعال‌سازی حساب گرفته، تا دریافت لینک و کد و نحوه‌ی به اشتراک گذاری آن‌ها. بنابراین لازم نیست نگران تغییرات عملکرد سیستم و نوع فعالیت خود در سایت افیلیت باشید.

 

مطابق روند معمول برای دیجی‌کالا، برای دریافت لینک وارد حساب کاربری خود شوید و روی گزینه‌ی مدیریت لینک‌ها کلیک کنید.

در قسمت عنوان می‌توانید با توجه به نوع فعالیت خود، دیجی‌کالا یا دیجی‌استایل را انتخاب کنید. در مراحل بعدی که شامل دریافت کد و لینک می‌شود، دقیقا مطابق روند دیجی‌کالا عمل کنید.

 

برای دریافت گزارش‌های فروش و آمار مالی خود، روی گزینه‌ی گزارش‌ها در پنل کاربری کلیک کنید. در قسمت گزارش‌ها، برای هر کدام از گزینه‌های گزارش‌های مالی و آماری، گزارش سفارش‌ها و گزارش‌های فروش دو گزینه‌ی دیجی‌استایل و دیجی‌کالا وجود دارد. با توجه به محصول و نوع فعالیت خود، یکی از این گزینه‌ها را انتخاب و گزارش‌های مورد نظر خود را دریافت کنید.

بعضی محصولات این دو سایت هم‌پوشانی دارند. به این ترتیب می‌توانید برخی از محصولات مورد نظر خود در سایت دیجی‌استایل را در دیجی‌کالا هم مشاهده کنید. با این حال، فعال شدن رسمی سایت دیجی‌استایل در این سیستم، کار انتخاب و معرفی محصولاتی با تنوع بیشتر را برای همکاران فروش فراهم کرده است. به طور کلی، سیستم کسب درآمد دیجی‌کالا با فعال‌سازی دیجی‌استایل هیچ پیچیدگی خاصی پیدا نکرده، و صرفا میزان تنوع محصولات و فرصت‌های کسب درآمد برای همکاران فروش افزایش پیدا کرده است.

مطالب مرتبط