ثبت رسانه در سیستم کسب درآمد دیجیکالا

برای شروع فعالیت ابتدا باید رسانه خود را ثبت کنید تا پنل برای شما فعال شود.برای این کار باید به قسمت مدیریت رسانه ها رجوع کرده و از قسمت رسانه، اطلاعات رسانه خود را وارد کنید.

 

  1. نام رسانه خود را وارد کنید.
  2. آدرس رسانه خود را مطابق نمونه وارد کنید.(در صورت داشتن پیج اینستاگرام آدرس آن را به صورت https://instagram.com/username واردنمایید.اگر تمایل به فعالیت از طریق وب سایت دارید آدرس آن را به صورت ” https://example.com “  وارد نمایید.)
  3. موضوع فعالیت رسانه خود را ثبت نمایید.رسانه خبری یعنی اینکه در رسانه شما به بررسی محصول می‌پردازید و رسانه فروشگاهی یعنی شما قصد دارید رسانه خود را به صورت فروشگاهی راه‌اندازی کرده و به جای کالاهای خود، از کالاهای موجود در دیجی کالا استفاده کنید.
  4. نوع رسانه خود را مشخص نمایید.
  5. در انتها ثبت رسانه را انتخاب می کنیم.

شما می توانید از طریق انواع رسانه های اجتماعی از جمله سایت،پیج اینستاگرام و یا لینک عضویت کانال خود و… در سیستم همکاری در فروش دیجیکالا فعالیت   داشته باشید.همچنین در صورت تمایل برای فعالیت از چندین رسانه، می توانید آنها را مطابق مراحل بالا یک به یک ثبت نمایید.برای ثبت رسانه خود توجه داشته      باشید که رسانه ای که ثبت میکنید حتما دارای مشخصات زیر باشد تا توسط مدیر سیستم تایید شود.

  • رسانه اجتماعی ثبت شده حتما باید متعلق به شخص شما باشد و از ثبت رسانه های افراد دیگر خودداری نمایید.
  • رسانه ثبت شده شما باید محتوایی هم راستا با قوانین کشور داشته باشد.
  • بعد از ثبت رسانه نهایتا تا ۲۴ ساعت آینده منتظر باشید تا اطلاعات شما بررسی شود،در صورت عدم تأیید رسانه به شما اطلاع داده خواهد شد.

آموزش قدم به قدم این قسمت را میتوانید در ویدئو زیر مشاهده نمایید.

آیا این نوشته مشکل شما را حل کرد؟

مطالب مرتبط