چگونه مبلغ درآمد خود را دریافت کنیم؟

چگونه مبلغ درآمد خود را دریافت کنیم؟

بعد از ساخت لینک و به اشتراک گذاری آن در رسانه خود، با تبلیغات و بازاریابی ای که برای هر محصول انجام می‌دهید قطعا کاربرانی را به خرید آن محصول یا محصولات تشویق می‌کنید.
بعد از مدتی شما می‌توانید از قسمت گزارش سفارش‌ها، تعداد خریدهایی که از طریق تبلیغات شما انجام شده و وضعیت آن‎ها را مش‍اهده نمایید.
توجه داشته باشید هر سفارش بعد از ارسال کالا و رسیدن آن به دست مشتری در وضعیت تایید شده قرار می‌گیرد، و بعد از گذشت بازه‌ی زمانی تعیین شده از زمان تحویل، وضعیت آن به حالت قطعی‌شده تغییر پیدا می‌کند.
درآمد شما بر اساس تعداد سفارش‌های قطعی شده محاسبه خواهد شد. مبلغ کمیسیون هر سفارش بعد از قطعی شدن آن به حساب شما اضافه خواهد شد.

 

همان‌طور که در تصویر مشاهده می‌کنید در قسمت امور مالی سه قسمت وجود دارد:
قسمت اول میزان درآمد قطعی شده شما را نمایش می‌دهد.
* این مبلغ باید به حداقل ۲۰۰ هزار تومان برسد تا شما بتوانید درخواست تسویه خود را ثبت نمایید. به عبارتی زمانی آیکون درخواست تسویه برای شما نمایان خواهد شد که این مبلغ به حداقل ۲۰۰ هزار تومان برسد.

 

قسمت دوم تعداد سفارش‌های قطعی شده و تسویه شده‎ای را که از شروع فعالیت داشته‎اید، نمایش می‌دهد و کل خریدها نشان دهنده خریدهای قطعی شده، تسویه شده و تایید شده می‌باشد.
خرید تایید شده خریدی است که پرداخت و ارسال آن انجام شده است و در انتظار بازه‌ی مشخص شده (سفارش‌های معمولی ۱۴ روز، سفارش های دیجی‌استایل ۲۱ روز و سفارش‌های مربوط به دیجی‌پلاس ۳۷ روز)، برای قطعی شدن می‌باشد.

قسمت سوم درآمد شما را نمایش میدهد:

 • درآمد تسویه شده:مجموع درآمدی که تا کنون داشته اید و پرداخت آن انجام شده است.
 • درآمد تسویه نشده: مجموع درآمد سفارش های قطعی شده شما است که هنوز تسویه آنها انجام نشده است.
 • درآمد بالقوه: مجموع کمیسیون سفارشاتی است که هنوز قطعی نشدند(یعنی بازه‌ی مشخص شده ی زمانی از تحویل آن‌ها نگذشته است) این مبلغ با مرجوعی کالاها کم میشود.

نکاتی که باید برای تسویه حساب بدانیم:

 • قبل از اینکه بتوانید درخواست تسویه حساب بدهید حتما باید اطلاعات پروفایل خود را تکمیل کنید. درنظر داشته باشید اطلاعات هویتی ثبت شده در قسمت پروفایل باید متعلق به صاحب پروفایل باشد و در صورت مغایرت رویه پرداخت درخواست مالی شما دچار مشکل خواهد شد.
 • بعد از اینکه ظرفیت تا پرداخت بعدی شما به حداقل مبلغ ۲۰۰ هزار تومان رسید شما می‎توانید درخواست تسویه خود را ثبت نمایید.
 • درخواست های تسویه پایان هر ماه تایید خواهند شد.
 • در نظر داشته باشید اطلاعات هویتی شما از جمله شماره شبا و تصویر کارت ملی خود را حتما ثبت کرده باشید تا در تایید درخواست مالی دچار مشکل نشوید.
 • درخواست‌های تسویه‎‌ای که از یکم تا سی‌ام هر ماه ثبت شده باشند در تاریخ یکم تا سوم ماه بعد بررسی شده و در صورتی که هر یک از موارد زیر وجود داشته باشد درخواست مالی شما تایید نشده و این موضوع از طریق ایمیل به اطلاع شما خواهد رسید:
  * عدم تکمیل و یا نقص در اطلاعات کاربری
  * عدم امضای قرارداد
  * عدم تایید قرارداد از طرف سیستم کسب همکاری در فروش دیجی‌کالا
  * رعایت نکردن قوانین سیستم همکاری در فروش
  * مبهم بودن و عدم شفافیت در نحوه فعالیت کاربر
  در صورت دریافت ایمیل مبهم بودن نحوه فعالیت، مستندات مربوط به آمار بازدیدکنندگان وب سایت در گوگل آنالیتیکس و سرچ کنسول را به صورت اسکرین‌شات، به همراه ارائه توضیحات به جهت شفاف شدن نحوه فعالیت خود ارسال کنید.
  در نظر داشته باشید، اگر پاسخ ایمیل مربوطه و رفع نواقص ذکر شده، طی ۴۸ ساعت بعد از دریافت ایمیل انجام شود و مورد تایید کارشناسان فنی دیجی‌کالا قرار گیرد، درخواست تسویه شما تایید و وارد پروسه پرداخت ماه جاری خواهد شد. در صورت تاخیر در ارسال مستندات، بررسی و تایید درخواست تسویه شما همزمان با بررسی درخواست‌های پرداخت ماه آینده انجام می‌شود.
  بدیهی است در صورت عدم تایید مستندات و شیوه فعالیت شما توسط کارشناسان فنی دیجی‌کالا، درخواست مالی شما برای همیشه رد خواهد شد.
  بعد از تایید درخواست‌هایی مالی، نهایتا تا ۳۰ روز آتی، مبلغ مورد درخواست به حساب شما واریز خواهد شد.
 • کاربران حقوقی لطفا به قوانین مرتبط با ارسال نسخه کاغذی فاکتور به آدرس دفتر مرکزی دیجی‌کالا توجه داشته باشند و در صورت لزوم برای اطلاع از چگونگی نحوه ارسال فاکتور با رابط حقوقی در ارتباط باشند.

* توجه داشته باشید که تایید درخواست های مالی منوط به امضا قرارداد است.

مطالب مرتبط