تابستون امسال میلیونر شو!

“تابستون تو راهه” یک کمپین بزرگ است که تخفیف های خیلی خوبی رو به مدت دو روز روی کالاهای مختلف میذاره.“تابستون تو راهه” امسال ساعت ۱۲شب ۲۵ام خرداد ماه شروع میشه و این فرصت خیلی خوبی برای افزایش درآمد شماست.

برای همین بهتره قبل از شروع جشنواره توی سایت یا شبکه ی اجتماعی خودتون، به شیوه های مختلف از شروعش خبر بدید و مخاطباتون رو برای تخفیف های هیجان انگیز ما آماده کنین. راه هایی که برای تبلیغ جشنواره می تونید ازشون استفاده کنید:

  1. در صورتیکه رسانه شما وبسایت یا وبلاگ است، از بنرهای GIF که برای کمپین “تابستون تو راهه” برای شما تهیه شده و در قسمت پروموشن حساب کاربریتون قابل مشاهده است، استفاده نمایید.
  2. ارسال پیامک، پوش نوتیفیکیشن یا ایمیل به مخاطبین سایت یا شبکه اجتماعیتون به همراه لینکی که در قسمت مدیریت لینک ها میسازید.
  3. گذاشتن استوری یا پست در اینستاگرام خودتون یا افراد معروف که برای اینکار می تونید از بنرها و لینک های موجود در قسمت پروموشن نیز استفاده نمایید.
  4. اگر شما کانال تلگرام دارید می تونید از GIF های موجود در قسمت پروموشن و لینک هایی که این پروموشن برای شما در قسمت مدیریت لینک ها ایجاد میکند استفاده نمایید.

آموزش های مرتبط

آموزش قسمت پروموشنآموزش قسمت مدیریت لینک هاآموزش رفع محدودیت اینستاگرام 

مطالب مرتبط