عجیب خرید

کمپین “عجیب خرید” از ۷ام دی ماه شروع و تا ۱۰ام دی ماه ادامه دارد، در این کمپین تمامی کالاهای خاص موجود در سایت دیجی کالا در دسته بندی های مختلف نمایش داده میشوند. این دسته بندی ها شامل عناوین زیر می باشد.

ورزش، سفر و سرگرمی- فرهنگ و هنر- مد و پوشاک- دیجیتال و لوازم جانبی- لوازم خانگی و دکوراتیو- اسباب بازی – آرایشی و بهداشتی- ابزار 

شما میتونید برای افزایش کسب درامد این ماه خود از این کمپین شگفت انگیز استفاده کنید، پس به قسمت پروموشن ها برید و از بنرهای متفاوته این کمپین در رسانه خود استفاده نمایید.

بنرهای GIF این کمپین در قسمت پروموشن ها در اختیار شما قرار داده شده است. شما میتونید از طریق شیوه های زیر فعالیت کنید و به درآمد مطلوبتون برسید.

  1. در صورتیکه رسانه شما وبسایت یا وبلاگ است، از بنرهای GIF که برای کمپین “عجیب خرید” برای شما تهیه شده و در قسمت پروموشن حساب کاربریتون قابل مشاهده است، استفاده نمایید.فقط کافیه این بنر ها را در صفحه اصلی سایتتون به اشتراک بگذارید.
  2. ارسال پیامک، پوش نوتیفیکیشن یا ایمیل به مخاطبین سایت یا شبکه اجتماعیتون به همراه لینکی که در قسمت مدیریت لینک ها میسازید.از این روش میتونید همزمان با روش های دیگر استفاده کنید؛ حتما به نتایج خوبی میرسید.
  3. گذاشتن استوری یا پست در اینستاگرام خودتون یا افراد معروف که برای اینکار می تونید از بنرها و لینک های موجود در قسمت پروموشن نیز استفاده نمایید.
  4. اگر شما کانال تلگرام دارید می تونید از GIF های موجود در قسمت پروموشن و لینک هایی که این پروموشن برای شما در قسمت مدیریت لینک ها ایجاد میکند استفاده نمایید.

در نظر داشته باشید شما علاوه بر قسمت پروموشن ها میتونید از قسمت مدیریت لینک ها نیز استفاده کنید و لینک مخصوص به هر دسته بندی را در مدیریت لینک ها شخصی کنید و با بنرهای آن در رسانتون به اشتراک بگذارید.

آموزش های مرتبط

آموزش قسمت پروموشن– آموزش قسمت مدیریت لینک ها – آموزش رفع محدودیت اینستاگرام 

آیا این نوشته مشکل شما را حل کرد؟

مطالب مرتبط