تولد دیجی کالا در راه است!

 

همه‌ی شما به تولد دیجی‌کالا دعوت ‌شده‌اید.۵ام و ۶ام بهمن ماه دیجی‌کالا تولد ۱۳ سالگی‌اش را با یک جشنواره‌ی به‌یادماندنی جشن می‌گیرد.  هدیه‌ی این رویداد تخفیف‌های فوق‌العاده روی کالاهای مختلف برای همه‌ی سنین و سلیقه‌هاست.در این جشنواره از ۱ تا ۴ بهمن ماه درصد تخفیف ها افزایش پیدا میکند، در جشن تولد دیجی کالا یعنی ۵ و ۶ بهمن ماه میتوانید کاربران خودتون را برای خرید از کالاهای شگفت انگیز با تخفیف های استثنایی دعوت کنید و آنها را برای شرکت در یک قرعه کشی ویژه مطلع کنید که همه مشتریان دیجی کالا، با خرید در جشنواره سیزده شگفت انگیز در قرعه کشی ۱۳ جایزه ۱۳ میلیون تومانی شرکت میکنند.

خبر خوب اینکه به مناسبت تولد دیجی کالا؛ سیستم کسب درآمد دیجی کالا برای شما همراهان هدیه ای دارد و آن اینکه کمیسیون مشتری جدید از ۳ام بهمن ماه برای همه سطح بندی ها سه برابر خواهد شد. حالا فرصت خوبیه که با دعوت از مشتریان جدید از این فرصت استثنایی استفاده کنید.

در نظر داشته باشید که دیجی کالا هم برای مشتریان جدید پیشنهاد ویژه ای داره اینکه ۲۵هزار تومان تخفیف برای خرید های بالای ۱۵۰ هزار تومن این مشتریان در نظر گرفته است.

جشنواره”سیزده شگفت انگیز” یک فرصت ویژه است برای شماست تا بتونید در این ۲ روز به درآمد میلیونی برسید.

روش های پیشنهادی برای کسب درآمد بیشتر:

بنرهای این کمپین در قسمت پروموشن ها در اختیار شما قرار داده شده است. شما میتونید از روش های زیر فعالیت کنید و به درآمد مطلوبتون برسید.

  1. در صورتیکه رسانه شما وبسایت یا وبلاگ است، از بنرهای GIF که برای کمپین “سیزده شگفت انگیز” برای شما تهیه شده و در قسمت پروموشن حساب کاربریتون قابل مشاهده است، استفاده نمایید.فقط کافیه این بنر ها را در صفحه اصلی سایتتون به اشتراک بگذارید.
  2. ارسال پیامک، پوش نوتیفیکیشن یا ایمیل به مخاطبین سایت یا شبکه اجتماعیتون به همراه لینکی که در قسمت مدیریت لینک ها میسازید.از این روش میتونید همزمان با روش های دیگر استفاده کنید؛ حتما به نتایج خوبی میرسید.
  3. گذاشتن استوری یا پست در اینستاگرام خودتون یا افراد معروف که برای اینکار می تونید از بنرها و لینک های موجود در قسمت پروموشن نیز استفاده نمایید.
  4. اگر شما کانال تلگرام دارید می تونید از GIF های موجود در قسمت پروموشن و لینک هایی که این پروموشن برای شما در قسمت مدیریت لینک ها ایجاد میکند استفاده نمایید.
آموزش های مرتبط:

آموزش قسمت پروموشن– آموزش قسمت مدیریت لینک ها – آموزش رفع محدودیت اینستاگرام 

آیا این نوشته مشکل شما را حل کرد؟

مطالب مرتبط