جشنواره “مثل یک زن!”

جشنواره“مثل یک زن” دیجی کالا  ۱۹ بهمن ماه شروع و تا  ۲۶ بهمن ماه ادامه خواهد داشت، در این جشنواره بر روی برخی گروه های کالایی تا ۵۰ درصد تخفیف وجود دارد، با در نظر داشتن تاریخ شروع جشنواره و میلاد حضرت فاطمه زهرا(س) و مناسبت روز زن که ۲۶ بهمن ماه می باشد، بهترین فرصت برای شماست تا کاربران خود را برای خرید هدیه راهنمایی کنید.

برای این کار کافیه که از روز ۱۹ بهمن به صورت هدفمند تبلیغات خود را شروع کنید. شما میتوانید کالاهای مناسب و جذاب را از دیجی کالا پیدا کنید لینک آنها را بسازید و با بنر مورد نظر در رسانتون به اشتراک بگذارید. توجه داشته باشید در این کمپین شما میتوانید علاوه بر بنر مخصوص جشنواره از بنری که با عنوان “هدیه ای برای قدردانی” برای شما تهیه شده است نیز استفاده کنید. در نظر داشته باشید با توجه به مدت زمان زیاد جشنواره و سه برابر شدن کمیسیون مشتری جدید اگر شما کاربران جدید بیشتری به دیجی کالا معرفی نمایید میتوانید در این ماه به درآمد ایده آل خودتون برسید.

روش های پیشنهادی برای کسب درآمد بیشتر:

بنرهای این جشنواره در قسمت پروموشن ها در اختیار شما قرار داده شده است. شما میتونید از روش های زیر فعالیت کنید و به درآمد مطلوبتون برسید.

  1. در صورتیکه رسانه شما وبسایت یا وبلاگ است، از بنرهای GIF که برای جشنواره “مثل یک زن” برای شما تهیه شده و در قسمت پروموشن حساب کاربریتون قابل مشاهده است، استفاده نمایید.فقط کافیه این بنر ها را با لینک مخصوص در صفحه اصلی سایتتون به اشتراک بگذارید.
  2. ارسال پیامک، پوش نوتیفیکیشن یا ایمیل به مخاطبین سایت یا شبکه اجتماعیتون به همراه لینکی که در قسمت مدیریت لینک ها میسازید.از این روش میتونید همزمان با روش های دیگر استفاده کنید؛ حتما به نتایج خوبی میرسید.
  3. گذاشتن استوری یا پست در اینستاگرام خودتون یا افراد معروف که برای اینکار می تونید از بنرها و لینک های موجود در قسمت پروموشن نیز استفاده نمایید.
  4. اگر شما کانال تلگرام دارید می تونید از GIF های موجود در قسمت پروموشن و لینک هایی که این پروموشن برای شما در قسمت مدیریت لینک ها ایجاد میکند استفاده نمایید.
آموزش های مرتبط:

آموزش قسمت پروموشن– آموزش قسمت مدیریت لینک ها – آموزش رفع محدودیت اینستاگرام 

آیا این نوشته مشکل شما را حل کرد؟

مطالب مرتبط