یلدای شگفت انگیز در راه است.

“یلدای شگفت انگیز” یک کمپین بزرگ است که تخفیف های خیلی خوبی رو به مدت دو روز روی کالاهای مختلف میذاره.“یلدای شگفت انگیز” امسال ساعت ۱۲شب ۲۸ام آذر ماه شروع میشه و این فرصت خیلی خوبی برای افزایش درآمد شماست.

برای همین بهتره قبل از شروع جشنواره توی سایت یا شبکه ی اجتماعی خودتون، به شیوه های مختلف از شروعش خبر بدید و مخاطباتون رو برای تخفیف های هیجان انگیز ما آماده کنین. راه هایی که برای تبلیغ جشنواره می تونید ازشون استفاده کنید:

  1. در صورتیکه رسانه شما وبسایت یا وبلاگ است، از بنرهای GIF که برای تیزینگ کمپین “یلدای شگفت انگیز” برای شما تهیه شده و در قسمت پروموشن حساب کاربریتون قابل مشاهده است، استفاده نمایید.
  2. ارسال پیامک، پوش نوتیفیکیشن یا ایمیل به مخاطبین سایت یا شبکه اجتماعیتون به همراه لینکی که در قسمت مدیریت لینک ها میسازید.
  3. گذاشتن استوری یا پست در اینستاگرام خودتون یا افراد معروف که برای اینکار می تونید از بنرها و لینک های موجود در قسمت پروموشن نیز استفاده نمایید.
  4. اگر شما کانال تلگرام دارید می تونید از GIF های موجود در قسمت پروموشن و لینک هایی که این پروموشن برای شما در قسمت مدیریت لینک ها ایجاد میکند استفاده نمایید.

در نظر داشته باشید پروموشن”یلدا در راه است” در قسمت پروموشن ها برای تیزینگ کمپین “یلدای شگفت انگیز” برای شما در نظر گرفته شده است. بنرهای اصلی کمپین”یلدای شگفت انگیز”در تاریخ ۲۵ام در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

آموزش های مرتبط

آموزش قسمت پروموشنآموزش قسمت مدیریت لینک هاآموزش رفع محدودیت اینستاگرام 

آیا این نوشته مشکل شما را حل کرد؟

مطالب مرتبط