یلدای امسال میلیونر شو!

کمپین“یلدای شگفت انگیز” دیجی کالا درساعت ۱۲شب ۲۸ آذر ماه شروع و تا ۱۲ شب ۳۰ آذر ماه ادامه خواهد داشت، در این کمپین بر روی بیش از یک میلیون کالا تا ۵۰ درصد تخفیف گذاشته میشه و کالاهای قسمت شگفت انگیز در ساعت های ۰۰:۰۰ بامداد، ۹:۰۰ و ۱۸:۰۰ تغییر خواهند کرد.

در این کمپین به ازای هر ۱۰۰ هزار تومن خرید یک شانس قرعه کشی برای خریداران لحاظ میشه و شما میتونید با اطلاع رسانی جوایز و شرایط این کمپین کاربران خود را برای خرید از لینک های خود مشتاق نمایید.

کمپین”یلدای شگفت انگیز” یک فرصت استثنایی برای شماست تا بتونید در این ۲ روز به درآمد میلیونی برسید.

بنرهای این کمپین در قسمت پروموشن ها در اختیار شما قرار داده شده است. شما میتونید از طریق شیوه های زیر فعالیت کنید و به درآمد مطلوبتون برسید.

  1. در صورتیکه رسانه شما وبسایت یا وبلاگ است، از بنرهای GIF که برای کمپین “یلدای شگفت انگیز” برای شما تهیه شده و در قسمت پروموشن حساب کاربریتون قابل مشاهده است، استفاده نمایید.فقط کافیه این بنر ها را در صفحه اصلی سایتتون به اشتراک بگذارید.
  2. ارسال پیامک، پوش نوتیفیکیشن یا ایمیل به مخاطبین سایت یا شبکه اجتماعیتون به همراه لینکی که در قسمت مدیریت لینک ها میسازید.از این روش میتونید همزمان با روش های دیگر استفاده کنید؛ حتما به نتایج خوبی میرسید.
  3. گذاشتن استوری یا پست در اینستاگرام خودتون یا افراد معروف که برای اینکار می تونید از بنرها و لینک های موجود در قسمت پروموشن نیز استفاده نمایید.
  4. اگر شما کانال تلگرام دارید می تونید از GIF های موجود در قسمت پروموشن و لینک هایی که این پروموشن برای شما در قسمت مدیریت لینک ها ایجاد میکند استفاده نمایید.
آموزش های مرتبط

آموزش قسمت پروموشن– آموزش قسمت مدیریت لینک ها – آموزش رفع محدودیت اینستاگرام 

آیا این نوشته مشکل شما را حل کرد؟

مطالب مرتبط