انواع مدل بوت زنانه را چطور بپوشیم؟

۲۳ آذر ۱۳۹۹ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۳ دقیقه
بوت زنانه

انواع مدل بوت زنانه به ویژه بوت‌های بلند، یکی از مدهای دوست‌داشتنی و جدانشدنی پاییز و زمستان هستند و در واقع می‌توان گفت یکی از آیکون‌های اصلی مد این فصل به شمار می‌روند. بوت را با هر استایل زنانه‌ای می‌توانست کرد، استایل‌های رسمی یا روزمره، مجلسی یا مناسب محیط کار؛ یک جفت بوت جدید زنانه در یک چشم به هم زدن، تیپ شما را کامل و بی‌نقص می‌کند.

اما چطور بوت‌ها را با هر استایلی ست کنیم و کدام مدل بوت زنانه برای استایل ما مناسب‌تر است؟ جواب این سوال را در ادامه می‌خوانید.

مدل بوت بلند مشکی

بوت زنانه بلند مشکی

هیچ کفشی را نمی‌توان جایگزین بوت‌های بلند مشکی زنانه کرد، آن‌ها با هر رنگ و لباسی به راحتی ست می‌شوند. بوت‌های مشکی در انواع جیر یا چرم در دسترس هستند و چه برای استایل مجلسی و چه روزمره و مهمانی، می‌توانید سراغ‌شان بروید.

مدل بوت بلند قهوه‌ای

بوت زنانه قهوه‌ای

بوت‌های چرم قهوه‌ای نه تنها یک انتخاب کلاسیک و همیشگی به شمار می‌روند، بلکه می‌توان گفت به اندازه‌ی بوت‌های مشکی زنانه نیز کاربردی‌اند. بوت‌های چرم قهوه‌ای زنانه، یکی از بهترین گزینه‌ها برای ست کردن با انواع شلوار جین هستند و همچنین آن‌ها را می‌توانید با کت و پالتوهای کلاسیک، با رنگ‌های طبیعی هم به خوبی ست کنید.

مدل بوت بلند جیر

بوت زنانه جیر

یکی از خاص‌ترین انواع مدل بوت زنانه برای زمستان، بوت‌های بلند جیر هستند. آن‌ها را با دامن‌های پشمی زمستانی، برای استایل‌های روزمره یا مهمانی ست کنید یا با دامن کوتاه مشکی، به عنوان تیپ مجلسی بپوشید. یادتان نرود اگر این مدل بوت را با دامن می‌پوشید، زیر آن از جوراب شلواری استفاده نکنید.

مدل بوت بلند چرم

بوت زنانه چرم

راه‌های زیادی برای ساختن استایل‌های پاییزی و زمستانی با این مدل بوت زنانه وجود دارد. بوت چرم زنانه قابلیت این را دارد که آیتم اصلی استایل‌تان باشد و در مرکز توجه قرار گیرد. برای یک مدل کلاسیک، سراغ بوت‌های ساده بروید و اگر دنبال یک استایل خاص‌تر هستید، بوت چرم دو رنگ یا با جزییات خاص و مدرن را انتخاب کنید.

بوت بلند تخت و بدون پاشنه

بوت زنانه تخت

برای استایل‌های روزمره همیشه سراغ مدل‌ بوت‌های زنانه‌ی تخت بروید. با ترکیب یک جفت بوت زنانه‌ی تخت، شلوار جین جذب، تیشرت و کت چرم می‌توانید یک استایل روزمره راحت و کاربردی بسازید. همچنین برای استایل‌های راحت مهمانی می‌توانید بوت بلند بدون پاشنه را با دامن زمستانی یا کت و دامن زنانه ست کنید.

بوت بلند پاشنه‌دار

بوت زنانه پاشنه‌دار

بوت‌های پاشنه‌دار از جذاب‌ترین انتخاب‌ها برای ساختن استایل مجلسی زمستانی هستند. سراغ جدیدترین مدل‌های بوت زنانه مانند بوت‌های متالیک، چرم قرمز و رنگ‌های روشن بروید و اجازه دهید بوت در مرکز استایل شما باشد. بوت‌های بلند پاشنه‌دار، اندام شما را زیباتر و کشیده‌تر نشان می‌دهند.

استایل زنانه با بوت و شلوار جین

بوت زنانه با شلوار جین

ترکیب بوت بلند و شلوار جین، یک استایل زیبا و درخشان در عین حال دم دستی و بدون تکلف برایتان می‌سازد. در ست کردن بوت و شلوار جین، به هماهنگی رنگی آن‌ها توجه داشته باشید.

انواع شلوار جین جذب و کاملا تنگ زنانه بهترین انتخاب برای ست کردن با بوت بلند هستند. برای اینکه اندام‌تان را زیباتر نشان دهید بهتر است جلوی تیشرت یا بافت خود را کمی داخل شلوار بگذارید، به این ترتیب اندام شما باریک‌تر دیده می‌شود.

استایل زنانه با بوت بلند و پیراهن

بوت زنانه با پیراهن

با ست کردن پیراهن زمستانی و بوت بلند زنانه، یک استایل ظریف پاییزه و زمستانی می‌سازید. این استایل در عین راحتی، مدرن و زیبا است. اگر به مهمانی می‌روید زیر دامن از جوراب شلواری استفاده نکنید. توجه داشته باشید که در این استایل بوت‌های شما در مرکز توجه قرار می‌گیرند و می‌توانند به عنوان امضای خاص شما دیده شوند، پس سراغ مدل‌های همیشگی نروید و بوت‌های متفاوت‌تر مثل بوت زنانه با بند یا انواع مد روز را انتخاب کنید.

استایل زنانه با بوت بلند و دامن

بوت زنانه و دامن

برای ساختن یک استایل دخترانه زمستانی، دامن کوتاه را همراه با بوت بپوشید. اگر هوا خیلی سرد است می‌توانید زیر دامن از جوراب شلواری استفاده کنید. اگر به دنبال یک استایل شیک‌تر و مجلسی‌تر هستید، بوت خود را با یک دامن میدی ست کنید. دامن‌های پشمی، جذب و دامن‌های چرم برای ساختن این استایل زمستانی مناسبند.

استایل زنانه با بوت بلند و لگینگ

بوت زنانه با لگینگ

لگینگ از جمله شلوارهای مناسب زمستان است که به دلیل چسبندگی، می‌تواند پای شما را گرم نگه دارد. ترکیب بوت و لگینگ، یک ترکیب راحت و روزمره است. به جای استفاده از لگ مشکی زنانه که همیشه کاربرد دارد، می‌توانید از لگینگ کرم استفاده کنید و آن را با یک بوت بلند جیر بژ ست کنید.

منبع: The Trendspotter

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه