image-holder

مـگنـت

ویترینی جدید برای ویدیوهای شما

مگنت بستری جدید برای انتشار محتوا در دل اپلیکیشن دیجی‌کالا است که قصد دارد بیش از هر چیز خانه‌ای باشد برای بیشتر دیده شدن ویدیوهای تولید شده توسط شما.

هر روز می‌توانید علاوه بر اخبار و مقاله‌های جدید دیجی‌کالا مگ، گلچینی از بهترین نظرات و ویدیوهای کاربران دیجی‌کالا را در مگنت بخوانید و ببینید.

در مگنت می‌توانید درباره‌ی گوشی موبایل، لپ‌تاپ، لوازم خانگی، بازی‌های ویدیویی، کتاب، فیلم‌های سینمایی، مد و پوشاک، لوازم آرایش، مواد غذایی و خلاصه هر آنچه که دوست دارید اطلاعات جذاب و مفید به دست بیاورید و با دیگران گپ بزنید.

مهم‌ترین بخش مگنت را خود شما خواهید ساخت. اگر دوست دارید ویدیوهای شما در مگنت منتشر شود، کافی است در مسابقه‌های محتوایی دیجی‌کالا مگ مانند «مسابقه‌ی آنباکس در ۱۰۰ ثانیه» شرکت کنید تا علاوه بر کسب درآمد و داشتن شانس بردن جایزه‌های بزرگ، ویدیوهای خود را به میلیون‌ها کاربر دیجی‌کالا نمایش دهید.

اگر هم توانایی ساختن ویدیو با «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» را دارید می‌توانید به «دیجی‌کالا مگ تَلِنت» بپیوندید تا درآمد بیشتری کسب کنید و مشهور شوید.

برای دیدن مگنت کافی است دکمه‌ی مگنت را در صفحه‌ی اول اپلیکیشن دیجی‌کالا بزنید یا در مروگر گوشی موبایل سایت دیجی‌کالا را باز و از منوی اصلی گزینه‌ی مگنت را انتخاب کنید.

نکته‌ی ۱: محل قرار گرفتن دکمه‌ی مگنت در اپلیکیشن دیجی‌کالا ممکن است در صف دکمه‌ها جابه‌جا شود.

نکته‌ی ۲: برای استفاده از تب علاقه‌مندی‌ها، لایک کردن پست‌ها و نوشتن نظر باید وارد حساب کاربری دیجی‌کالای خود شده باشید. اگر حساب کاربری دیجی‌کالا ندارید به‌راحتی می‌توانید یک حساب جدید باز کنید.