۸ استایل با شلوار مام استایل، مناسب برای آب و هوای پاییزی و بهاری

۱۵ آذر ۱۳۹۹ | ۱۹:۰۰ ۲۳ آذر ۱۳۹۹ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۳ دقیقه
شلوار مام استایل

در هوای نه چندان سرد و نه چندان گرم پاییز یا بهار، نیاز داریم لباس‌هایی بپوشیم که خیلی ضخیم و سنگین نباشند و در عین حال بشود با آن‌ها یک استایل متناسب با آب و هوا داشت. شلوار مام استایل شلواری است که به راحتی با انواع مختلفِ پیراهن و کت و کفش ست می‌شود و کاملا مناسب این فصل‌ها است.

ما در این مطلب از مجله‌ی دیجی‌استایل، ۸ استایل پر طرفدار با شلوار مام استایل را به شما معرفی کرده‌ایم. البته شما می‌توانید با توجه به سلیقه‌ی خودتان کمی در آن‌ها تغییر ایجاد کنید تا با استایل شما هماهنگ شود. اما اگر شلوارهای مام استایل را به همین شکلی هم که پیشنهاد داده‌ایم، با لباس‌ها و اکسسوری‌های مختلف ست کنید، مطمئن باشید که ظاهری بسیار زیبا و جذاب خواهید داشت.

۱. شلوار جین مام استایل، پیراهن ابریشمی و کت ترنچشلوار جین مام استایل، پیراهن ابریشمی و کت ترنچ

پیراهن ابریشمی در کنار جین مام استایل ظاهر زیبا و بهاری به شما می‌هد. استفاده از یک کت ترنچ در کنار این ست، گرمای مورد نیاز در روزهای پایانی زمستان را برای شما تامین می‌کند. هر زمانی هم که احساس گرما کردید می‌توانید به راحتی کت را از تن خارج کنید.

اگر قرار است در یک جمع دوستانه از جین مام استایل استفاده کنید، می‌توانید یک تاپ ابریشمی را جایگزینِ پیراهن کنید. دیده شدنِ کمر شلوار مام استایل بسیار شیک است، پس بهتر است بخشی از جلوی تاپِ خود را در کمر شلوارتان قرار دهید.

۲. شلوار جین مام استایل، بوت دکتر مارتینز و کیف دستی زنانه

شلوار جین مام استایل، بوت دکتر مارتینز و کیف دستی زنانه

بوت‌های دکتر مارتینز با شلوار مام استایل به راحتی ست می‌شوند و یک ظاهر متفاوت به شما می‌دهند. اگر می‌خواهید ظاهری خیره‌کننده داشته باشید می‌توانید همراه با آن‌ها از یک کیف دستی زنانه هم استفاده کنید. ظرافتِ این کیف ظاهر سنگینِ بوت را پوشش می‌دهد. در انتها، با اضافه کردن یک ژاکت نازک می‌توانید استایل خود را کامل کنید.

۳. شلوار مام استایل، پالتو و کفش ونس

شلوار جین مام استایل، پالتو و کفش ونس

استفاده از لباس‌های پشمی و زمستانی در کنار کفش‌های ونس، باعث می‌شود استایل شما خنک‌تر به نظر برسد. پس اگر سرمایی هستید اما نمی‌خواهید همیشه با لباس‌های سنگینِ زمستانی دیده شوید، این ترکیب را امتحان کنید.

این تمام چیزی است که برای ساخت استایل خود به آن نیاز دارید: یک کتانی ونس، یک شلوار مام استایل و یک پالتو یا پلیور زمستانی. اگر تمایلی به پوشیدن پالتو ندارید، استفاده از کت‌های مردانه را به شما پیشنهاد می‌دهیم.

۴. شلوار جین مام استایل، تی‌شرت و اکسسوری سبک دخترانه

شلوار جین مام استایل، تی‌شرت و اکسسوری سبک دخترانه

یک چکمه‌ی ساق دار کرم رنگ، بهترین انتخاب برای همراهی با شلوار مام استایل است؛ مخصوصا اگر آن را با یک کیف دستی سفید ست کنید. این چکمه بی‌شک با تمام لباس‌های گرم به راحتی ست می‌شوند و به محض پوشیدنِ آن، استایل شما را به یک استایل شیک تبدیل می‌کند.

اگر تصمیم داشتید از این کفش‌ها در بهار استفاده کنید کافی است همراه با جین مام استایل خود یک تی‌شرت با آستین پفی بپوشید. به همین سادگی یک ستِ‌ لباس بهاریِ سبک خواهید داشت.

۵. شلوار جین مام استایل و کت صورتی ملایم

شلوار جین مام استایل و کت صورتی ملایم

در این استایل هم، مثل ایده‌ی قبلی، با اضافه کردن یک آیتم به استایل خود، می‌توانید آن را به کلی تغییر دهید. اگر ست لباس مشکی یا طوسی به تن دارید، می‌توانید با اضافه کردن یک کت پشمی با رنگ صورتی ملایم آن را سبک‌تر جلوه دهید. با این کار به سرعت استایل پاییزی خود را به یک استایل بهاری تبدیل می‌کنید. فراموش نکنید که تقریبا هر رنگ ملایم دیگری هم روی استایل شما همین تاثیر را دارد.

۶. شلوار جین مام استایل، تی‌شرت گرافیکی و کفش ورزشی سفید

شلوار جین مام استایل، تی‌شرت گرافیکی و کفش ورزشی سفید

یک تی‌شرت با طرح گرافیکی دلخواه‌تان انتخاب کنید، یک جین مام استایل بپوشید و کفش ورزشی سفیدتان را هم به پا کنید. به همین راحتی یک استایل بهاره‌ی زیبا دارید.

۷. شلوار جین مام استایل، پیراهنی با آستین گشاد و کتانی ساده‌ی بدون بند

شلوار جین مام استایل، پیراهنی با آستین گشاد و کتانی ساده‌ی بدون بند

پیراهن با آستین گشاد یکی از بهترین انتخاب‌ها برای ست کردن با جین مام استایل است. اگر از مدل‌های غیر فانتزیِ این پیراهن‌ها استفاده کنید، استایل شما جذاب‌تر خواهد شد. حالا به این ست یک کتانی بدون بند ونس اضافه کنید. به همین سادگی یک ست لباس سبک بهاری خواهید داشت. ترکیب رنگیِ پیراهن و کفش، می‌تواند حال و هوای استایل شما را بهاری‌تر کند.

۸. شلوار مام استایل، پولیور رنگ روشن و بوت با طرح پوست مار

شلوار جین مام استایل، پلیور سفید و چکمه‌ی پوست ماری

چکمه‌هایی با طرح پوست مار خیلی راحت با انواع لباس‌ها ست می‌شوند. و در کنار پلیورهای سفید، کرم یا بژ جلوه‌ی بیشتری دارند. برای روزهای پایانی زمستان، یک جین مام استایل را با چکمه‌ی پوست ماری و پلیور سفید ست کنید تا  استایلی سبک و گرم داشته باشید.

منبع: THEMOMEDIT

برچسب‌ها :
دیدگاه شما