گفت‌وگو با بابک فتاحی مدیر ارشد بخش امور مشتریان دیجی‌کالا

امیر صادقپور ۲۸ آذر ۱۳۹۵ | ۱۱:۰۰
نویسنده بابک فتاحی
گوینده امیر صادقپور
زمان 21:36
حجم فایل 20 MB
دانلود

احتمالا در دو شماره‌ی پیشین دیجی‌کالا FM گفت‌وگوهایی با علی‌اکبر بادامکی طراح کمپین یلدای شگفت‌انگیز و مهرداد خرازچی مدیر ارشد بخش لجستیک دیجی‌کالا را شنیده‌اید.

در این دو شماره در خصوص کمپین یلدا و نحوه‌ی پردازش، ارسال و تحویل سفارشات طی بازه‌ی ۷۲ ساعته‌ی کمپین شنیدید.

اما در این شماره در گفت‌وگویی که با بابک فتاحی – مدیر ارشد بخش امور ارتباط با مشتریان دیجی‌کالا – داشتیم، از ایشان در مورد برنامه‌های این بخش برای مدیریت حساب‌ها، پیگیری‌های مشتریان و خدماتی که این بخش طی بازه‌ی کمپین به سفارش‌دهندگان و کاربران سایت دیجی‌کالا ارایه می‌کنند، پرسیده‌ایم.

در این شماره از زبان بابک فتاحی در مورد اهمیت وجود اطلاعات صحیح در حساب‌های کاربری و نحوه‌ی پردازش سفارشات و همچنین روند ارسال سفارشات خارج از کمپین و سفارشات مشتریان مقیم شهرستان‌ها بشنوید تا اگر برنامه‌ای برای خرید طی کمپین یلدای شگفت‌انگیز دیجی‌کالا دارید با آگاهی بیشتری اقدام به خرید محصولات خود کرده و سفارشات خود را به موقع دریافت کنید.

‌‌‌

telegram_ad2_1

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

۲ دیدگاه
 1. محمد . ر محمد . ر

  خب میشه ب عنوان یه ضعف ازش یاد کرد که نمیشه کالا هارو تجمیع کرد!
  دلیلی ک اوردن هم خیلی منطقی نبود ب نظرم.
  شما میتونید بگید ک همون لحظه خریدتون رو انجام‌بدید و پرداخت کنید کامل مبلغ رو . ولی مثلاً این خریدایی ک کردیم فردا ارسال بشه یکجا برامون!
  نه اینجوری ک اقای بادامکی گفتن ک بزاریم تو لیست! اونجوری ک مشخصه تموم میشه کالا یا اینکه اصلا از اون پروموشن در میاد وقتی تایمش رد بشه ..

 2. پیمان معصومی پیمان معصومی

  ببینید شما چرا پس یک کاری نمیکنید تا هزینه های پستی کمتر بشه برای شهرستانها ؟؟؟ مثلا من صبح میخوام یک کالل خرید کنم و ظهر و عصر هم میخوام خرید کنم در ساعت های تخفیف . من حتی پرداخت را هم همان لحاظه انجام میدم برای تک تک کالاها ، اما تمام کالا ها را همزمان ارسال کنید تا هزینه پست زیاد نشه