بررسی استایل بازیگران در جشنواره فجر ۱۴۰۰؛ شیک و جسورانه

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱۲ دقیقه
میترا حجار در جشنواره فیلم فجر 1400

یکی از حاشیه‌های مهم و خبرساز تمامی جشنواره‌های هنری استایل و تیپ خاص هنرمندان شرکت‌کننده در آن مراسم است. از مراسم «اسکار» گرفته تا «کن» و «گرمی»، همواره استایل هنرمندان شرکت‌کننده در جشنواره هم برای خبرنگاران و هم برای فعالین حوزه‌ی مد و فشن بسیار اهمیت دارد. از جمله مهم‌ترین ایونت‌های سینمایی در ایران می‌توان جشنواره فیلم فجر را نام برد که در روز‌های دهه فجر در تهران برگزار می‌شود. امسال هم در جشنواره فجر ۱۴۰۰ به سنت سال‌های گذشته مراسم فوتوکال فیلم‌های شرکت‌کننده در جشنواره با حضور عوامل و هنرمندان برگزار شد و هنرمندان با استایل‌های مختلف و متنوعی در این برنامه‌ها ظاهر شدند. در این مقاله قصد داریم به بررسی استایل هنرمندان در جشنواره فجر ۱۴۰۰ بپردازیم؛ با ما در مجله‌ی دیجی‌استایل همراه باشید.

سارا بهرامی‌؛ یکی از خوش‌پوش‌ترین بازیگران زن در جشنواره‌ی فجر ۱۴۰۰

بی‌شک سارا بهرامی را می‌توانیم یکی از خوش‌لباس‌ترین بازیگران زن در ایران بدانیم. هنرمندی بسیار با استعداد که در انتخاب پوشش و استایل هم بسیار هوشمندانه عمل می‌کند. سارا بهرامی که معمولا برای شرکت در مراسم سینمایی از استایلیست‌های حرفه‌ای کمک می‌گیرد. امسال هم برای شرکت در جشنواره فجر با چند مزون و استایلیست مشهور همکاری کرده است.

سارا بهرامی که امسال با دو فیلم «علفزار» و «خائن کشی» در جشنواره فجر حضور داشت همچون تنوع نقش‌هایش در سینما در استایل‌های انتخابی‌اش هم متنوع عمل کرد و از استایل فرمال و رسمی گرفته تا استایل کژوال شیک و هوشمندانه را در جشنواره فجر امسال امتحان کرده است.

سارا بهرامی در جشنواره فیلم فجر 1400

نکته‌ی دیگری که باید در خصوص استایل خانم بهرامی در نظر داشته باشیم این است که آیتم‌های انتخابی توسط این هنرمند حرفه‌ای سینما معمولا هماهنگی بی‌نظیری با اندامش دارد. از انتخاب دامن شلواری مشکی گرفته تا پیراهن ماکسی پوشیده و بلند زمستانی، سارا بهرامی آیتم‌هایی را انتخاب کرده است که با اندام کشیده‌ی او بسیار همخوانی داشته باشند.

سارا بهرامی در جشنواره فیلم فجر 1400

هماهنگی رنگ‌ها هم یکی از مهم‌ترین ویژگی های استایل سارا بهرامی در جشنواره فجر ۱۴۰۰ بود. به عنوان مثال انتخاب پالت رنگی سبز خنثی و طوسی انتخابی هوشمندانه و چشم‌نواز به شمار می‌آید.

سارا بهرامی در جشنواره فیلم فجر 1400

آرایش هماهنگ با استایل هم یکی از ویژگی‌هایی است که باید در استایل سارا بهرامی به آن توجه کنیم. به عنوان مثال آرایش براق همراه با کت قرمز، آرایش اروپایی و شیک همراه با پیراهن ماکسی تیره و آرایش بولد با رژ لب قرمز همراه با استایل سبز و طوسی همگی انتخاب‌هایی بسیار هوشمندانه و قابل توجه به حساب می‌آیند.

اکسسوری‌های انتخابی توسط سارا بهرامی هم بسیار هوشمندانه و مناسب است. پابه‌پای پوشش، اکسسوراریز هم برای خانم بازیگر تعریف خاص خودش را دارد او حتی در انتخاب انگشتر، گوشواره و دستبند هم  اصول هارمونی را رعایت می‌کند.

آناهیتا درگاهی؛ امسال هم خوش‌پوش و شیک

آناهیتا درگاهی که هم که امسال با فیلم «مرد بازنده» در جشنواره فیلم فجر حضور داشت یکی از خوش‌استایل‌ترین بازیگران جوان سینما محسوب می‌شود. هنرمندی جوان و خوش‌آتیه با چهره‌ای بسیار شیک که معمولا در مراسم سینمایی استایلی هوشمندانه دارد.

آناهیتا درگاهی در جشنواره فیلم فجر 1400

امسال هم آناهیتا درگاهی در روزهای مختلف جشنواره با استایل‌هایی شیک و قابل توجه ظاهر شد؛ از انتخاب پالتوی سفید بلند همراه با شال و کیف «بربری» گرفته تا انتخاب پالتوی شتری رنگ همراه با بوت و شال و کیف مشکی آیتم‌های انتخاب شده توسط این هنرمند جوان بسیار هارمونیک و چشم‌نواز بودند. استایل‌هایی زنانه و ظریف که با آرایش هماهنگ خانم درگاهی بسیار چشم‌نواز و جذاب به نظر می‌رسیدند.

آناهیتا درگاهی در جشنواره فیلم فجر 1400

آناهیتا درگاهی جدا از انتخاب درست لباس‌هایش، قسمتی از موهایش را رنگ کرده و بافته بود. لازم است به این نکته هم اشاره کنیم که استفاده از های‌لایت قرمز بر روی موهای بافته یکی از بهترین انتخاب‌هاست.

امین حیایی؛ در پنجاه و یک سالگی همچنان خوش‌استایل و شاداب

امین حیایی هم یکی از آن هنرمندانیست که به سختی می‌توان سن واقعی‌اش را باور کرد. هر چند چهره‌ی حیایی نسبت که سال‌های دهه هفتاد که جوان اول سینما بود کمی جاافتاده‌تر شده اما او همچنان بسیار جوان‌تر از سنش به نظر می‌رسد و یکی از دلایل این مسئله بی‌شک استایل امین حیایی است. او همیشه سعی می‌کند با انتخاب مدل مو و آیتم‌های درست استایلی بسازد که جوان‌تر از سنش به نظر برسد و در این کار هم بسیار موفق بوده است.

امین حیایی در جشنواره فیلم فجر 1400

حیایی که امسال با فیلم «برف آخر» در جشنواره فجر ۱۴۰۰ حضور داشت موفق به دریافت سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول مرد از هیئت داوران شد. انتخاب حیایی در استایل کژوال اسپرت با کاپشن چرم و شلوار جین ذغالی در مراسم فوتوکال و استایل رسمی با پالتوی بلند و جذب در مراسم اختتامیه انتخابی شیک و مناسب بود. مدل موی انتخابی حیایی (مدل موی بازکات) همراه با ته‌ریش هم جزو مدل موهای ترند مردانه است که او را جوان‌تر نشان داده است.

رعنا آزادی‌ور؛ ساده اما بسیار شیک

رعنا آزادی‌ور هم که امسال با فیلم «مرد بازنده» در بخش مسابقه جشنواره فجر ۱۴۰۰ حضور داشت در مراسم فوتوکال جشنواره با استایل‌هایی ساده و در عین حال شیک حاضر شد.

استایل سیاه و سفید رعنا آزادی‌ور با پالتوی سفید بلند به همراه بوت چرم زنانه و شال مشکی یک انتخاب ساده، راحت و شیک محسوب می‌شد که همراه با آرایش ملایم و تمرکز بر روی چشم‌ها در میک‌آپ، استایلی جذاب و شیک برای این هنرمند جذاب و حرفه‌ای ساخته بود.

رعنا آزادی ور در جشنواره فیلم فجر 1400

در دیگر برنامه‌ی فوتوکال فیلم «مرد بازنده» خانم آزادی‌ور با یک پالتوی بلند چهارخانه آبی و طوسی، شال طوسی، دامن و نیم بوت مشکی ظاهر شد که استایلی کلاسیک و در عین حال زنانه و راحت محسوب می‌شد. رعنا آزادی‌ور همچنین در انتخاب اکسسوری هم بسیار هوشمندانه ظاهر شد و انتخاب یک جفت گوشواره‌ی بلند با مهره‌های طوسی و آبی، استایلش را بسیار جذاب‌تر کرده بود.

رعنا آزادی ور در جشنواره فیلم فجر 1400

پریناز ایزدیار؛ استایل‌هایی متنوع و برازنده به سبک مونوکروم در جشنواره فجر ۱۴۰۰

پریناز ایزدیار که امسال با فیلم «ملاقات خصوصی» در جشنواره فجر حضور داشت در فوتوکال‌های جشنواره چهلم با استایل‌های متنوع و جذابی حاضر شد که چند نمونه از استایل‌های انتخابی این هنرمند حرفه‌ای و جذاب به سبک مونوکروم بودند. در یکی از برنامه‌های فوتوکال جشنواره پریناز ایزدیار با استایل مونوکروم مشکی و ترکیب مینی اسکارف حریر، پالتوی فوتر بلند و رسمی و چکمه‌های چرم بلند ظاهر شد.

پریناز ایزدیار در جشنواره فیلم فجر 1400

پیش‌تر کمتر بازیگری را دیده بودیم که جسارت سر کردن روسری‌های قواره کوچک که با نام مینی اسکارف هم شناخته می‌شوند، داشته باشد. اما پریناز ایزدیار بار دیگر ثابت کرد که می‌تواند یک فشن آیکون ایرانی باشد. البته ایزدیار تنها بازیگری نبود که در جشنواره امسال مینی اسکارف به سر می‌کرد. در استایل خانم ایزدیار به این نکته توجه کنید که ترکیب موهای حالت‌دار که به یک طرف آرایش شده بودند با مینی اسکارف ترکیب بسیار جذاب و چشم‌نوازی را پدید می‌آورد.

ترکیب پالتوی جیر مشکی با اکسسوری‌های چرمی دیگر استایل مونوکرومی بود که پریناز ایزدیار به سراغش رفت و ترکیب مدل موهای فردار و کیف کلاچ مشکی استایلی رسمی و جذاب برای او به حساب می‌آمد.

پریناز ایزدیار در جشنواره فیلم فجر 1400

در دیگر برنامه فوتوکال جشنواره ایزدیار استایل اسپرت و مونوکروم آبی را انتخاب کرد و با ترکیب پیراهن و شلوار جین، شال طرح‌دار، کت فوتر آبی روشن و کیف و کفش آبی یک استایل مونوکروم با طیف‌های مختلف آبی را به نمایش گذاشت.

پریناز ایزدیار در جشنواره فیلم فجر 1400

در آخرین روزهای جشنواره پریناز ایزدیار با انتخاب یک مدل بافت آفریقایی استایل متفاوتی را به تماشا گذاشت. این مدل بافت آفریقایی پیشانی را کشیده‌تر می‌کند و روی چشم‌ها هم تاثیر می‌گذارد.

پریناز ایزدیار در جشنواره فیلم فجر 1400

فرشته حسینی؛ پوششی منحصر‌به‌فرد و خاص با استایل ماسکولین

فرشته حسینی که در ماه‌های گذشته با ماجرای ازدواج جنجالی و استایل‌های پر حاشیه‌شان با نوید محمدزاده جزو خبرسازترین بازیگران بود، امسال با فیلم «دسته دختران» در جشنواره فجر ۱۴۰۰ حضور داشت. هم نوید محمدزاده و هم فرشته حسینی با استایل‌های پرحاشیه و متفاوتی در مراسم‌های مختلف ظاهر شدند. هر چند در جشنواره فجر ۱۴۰۰ استایل متعادل‌تر و بی‌حاشیه‌تری را از این دو هنرمند محبوب سینما شاهد بودیم.

به طور کلی فرشته حسینی در استایلش زیاد از المان‌های سبک ماسکولین استفاده می‌کند. در سبک ماسکولین که بسیار به سبک یونیسکس نزدیک است در استایل خانم‌ها از المان‌های مردانه استفاده می‌شود. فرشته حسینی هم در استایل‌هایش سعی می‌کند المان‌های مردانه و المان‌های ظریف زنانه را با یکدیگر ترکیب کند.

یکی از استایل‌های جالب توجه فرشته حسینی در برنامه فوتوکال فیلم دسته دختران ست کردن کاپشن پافر با کفش پاشنه‌بلند و مینی اسکراف بود. این ترکیب منحصربه‌فرد و خاص که با المان‌های مونوکروم سبز انجام شده بود یکی از استایل‌های خاص جشنواره امسال محسوب می‌شد.

فرشته حسینی در جشنواره فیلم فجر 1400

در دیگر برنامه فوتوکال جشنواره فجر چهلم فرشته حسینی با ترکیب ترنچ کت بلند مشکی، پلیور بافتنی سبز مشکی و شلوار پارچه ای راسته و بوت ظاهر شد که این استایل با یک کمربند طوسی طرح‌دار تکمیل می‌شد.

فرشته حسینی در جشنواره فیلم فجر 1400

و اما در مراسم اختتامیه فرشته حسینی به سراغ یکی از لباس‌های یونیسکس اوت کوتور برند زردوز رفت که در کالکشن ویژه‌ی این برند در هفته ‌یمد مردان عرب ارائه شده بود. او کت زردوزی شده و متفاوتش را با یک شلوار پارچه‌ای طرح‌دار و بوت مشکی ست کرده بود و به نسبت دیگر استایل‌هایش در جشنواره استایل رسمی‌تری داشت.

فرشته حسینی در جشنواره فیلم فجر 1400

لازم به ذکر است که مدل موها و سبک آرایش فرشته حسینی با المان‌های مسکولینی که انتخاب می‌کند بسیار هماهنگ است. او معمولا آرایشی بسیار ملایم دارد و از تینت‌های ملایم و کم‌رنگ به عنوان رژ گونه و رژ لب استفاده می‌کند.

جواد عزتی؛ از استایل شیک کژوال تا استایل رسمی مردانه با آیتم‌های تیره و جذاب

جواد عزتی را می‌توانیم یکی از محبوب‌ترین بازیگران مرد سینمای ایران بنامیم. او که امسال با فیلم «مرد بازنده» در جشنواره فجر ۱۴۰۰ حضور داشت در برنامه‌های مختلف فوتوکال جشنواره با استایل‌های کژوال شیک و استایل رسمی شرکت کرد. در تمامی این استایل‌ها عزتی از آیتم‌های تیره استفاده کرده بود.

جواد عزتی در جشنواره فیلم فجر 1400

ترکیب مدل موی باز کات، کلاه، عینک دودی، شلوار ذغالی جین و پلیور مشکی یکی از متعارف‌ترین استایل‌های کژوال شیک برای آقایان است که جواد عزتی از این ترکیب در استایلش استفاده کرده بود.

جواد عزتی در جشنواره فیلم فجر 1400

طناز طباطبایی؛ استایلی متفاوت با سال‌های پیش

طناز طباطبایی در جشنواره فیلم فجر 1400

به نسبت سال‌های گذشته طناز طباطبایی امسال با استایل متفاوت‌تری در جشنواره فجر ظاهر شد. او که امسال با فیلم «بی رویا» در جشنواره فجر حضور داشت، موفق شد جایزه بهترین بازیگر زن را از آن خود کند. به جز شب اختتامیه که طناز طباطبایی استایلی رسمی با شال، کت و شلوار و شومیز مشکی انتخاب کرده بود در دیگر برنامه‌های جشنواره امسال او در برنامه های فوتوکال با کلاه ظاهر شد.

طناز طباطبایی در جشنواره فیلم فجر 1400

استفاده از شال‌های بزرگ دور گردن همراه با کلاه یکی از ویژگی‌های استایل طناز طباطبایی در برنامه‌های فوتوکال جشنواره‌ی امسال بود.

طناز طباطبایی در جشنواره فیلم فجر 1400

بهرام رادان؛ یکی از خوش‌لباس‌ترین‌ها در جشنواره فجر ۱۴۰۰

بهرام رادان بی‌شک یکی از خوش‌استایل‌ترین هنرمندان ایرانی محسوب می‌شود. هنرمندی با چهره دلنشین که با وجود پا گذاشتن به دهه چهارم زندگی‌اش همچنان درخشان و جذاب است. بهرام رادان امسال به عنوان بازیگر در جشنواره حضور نداشت و در مقام تهیه‌کننده‌ی فیلم تحسین شده‌ی «علفزار» در جشنواره‌ی چهلم شرکت کرده بود.

بهرام رادان هم مانند بسیاری از هنرمندان جشنواره امسال استایل‌های متفاوتی را در روزهای جشنواره به نمایش گذاشت. از استایل رسمی با کت و شلوار طوسی و پیراهن مشکی گرفته تا استایل کژوال هوشمندانه با ترکیب بلوز یقه اسکی و هودی.

بهرام رادان در جشنواره فیلم فجر 1400

و اما یکی از جالب‌ترین استایل‌های بهرام رادان در جشنواره امسال ترکیب یک هودی پشمی بلند به همراه شلوار جین و بلوز طوسی روشن یقه اسکی بود. این استایل هر چند کژوال و غیر رسمی به نظر می‌رسید اما بسیار هوشمندانه بود. در این استایل رادان به عنوان اکسسوری یک بند عینک چند‌رنگ با رنگ‌های بولد را به همراه داشت که استایلش را جذاب‌تر و هوشمندانه‌تر کرده بود.

بهرام رادان در جشنواره فیلم فجر 1400

استایل لیندا کیانی در جشنواره فجر ۱۴۰۰ : معرفی برندهای خوش‌نام داخلی با آیتم‌های شیک

لیندا کیانی در جشنواره فیلم فجر 1400

لیندا کیانی که در جشنواره فجر ۱۴۰۰ با فیلم ضد حضور داشت در حالی در برنامه فوتوکال فیلمش حاضر شد که المان‌هایی از برندهای مطرح و ارزشمند ایرانی را بر تن داشت. او یک کت و شلوار سبز آبی از برند فرزاد فرزین را با یک کیف کلاچ بسیار زیبا از برند نیمانی ست کرده بود. علاوه بر پالت رنگی بی‌نظیر و ترکیب طیف‌های آبی و سبز و طلایی در استایل، لیندا کیانی در سبک آرایش هم بسیار هماهنگ عمل کرده بود.

لیندا کیانی در جشنواره فیلم فجر 1400

یکتا ناصر؛ استایلی کلاسیک و شیک در جشنواره فجر ۱۴۰۰

یکتا ناصر از جمله بازیگرانیست که چهره‌ای کلاسیک و دلنشین دارد. او که امسال با فیلم «شب طلایی» در جشنواره فجر ۱۴۰۰ حضور داشت در یکی از برنامه‌های فوتوکال با ترکیب کلاسیک پانچو و چکمه‌های جیر پاشنه‌دار و بلند سبزرنگ و مینی اسکارف مشکی ظاهر شد.

یکتا ناصر در جشنواره فیلم فجر 1400

یکتا ناصر در برنامه‌ی فوتوکال دیگری ترکیب روسری ساتن طرح‌دار، کاپشن پافر، شلوار بگ کرم و کتانی را انتخاب کرده بود که البته برای مراسم فوتوکال ترکیب جسورانه‌ای به نظر می‌رسد اما پالت رنگی بسیار دقیق و هماهنگ آیتم‌ها سبب شده بود استایلش جذاب باشد.

یکتا ناصر در جشنواره فیلم فجر 1400

میترا حجار؛ ترکیب دلنشین پانچوی آبی تیره و اکسسوری‌های هماهنگ

و اما میترا حجار را هم می‌توانیم یکی دیگر از هنرمندان خوش‌لباس جشنواره امسال بدانیم. او با ظاهری شیک و تحسین‌برانگیز در مراسم فوتوکال فیلم «بی‌مادر» روی فرش قرمز آمد. خانم حجار برای رنگ اصلی لباس‌هایش به سراغ طیف‌های آبی تیره رفته بود. این نوع آبی که با نام آبی نفتی شهرت دارد با رنگ‌های دیگر کنتراست خاصی پیدا نمی‌کند و تقریبا بی‌هیچ مشکلی با آن‌ها ست می‌شود. به طور کلی لباس‌هایی با این رنگ خاص به خصوص اگر پانچو باشند بسیار شیک و مد روز شمرده می‌شوند.

میترا حجار در جشنواره فیلم فجر 1400

البته نقش اکسسوری و لوازم زینتی نقره‌ای رنگی که خانم حجار استفاده کرده بود هم حسابی با این رنگ جور در آمده بود و روی این زمینه آبی، درخشش بیشتری پیدا کرده بود.

رنگ طوسی شال پوشش ساده و در عین حال جذاب خانم حجار را هوشمندانه‌تر کرده بود چرا که در لباس‌های زمستانی اگر روسری یا شال به رنگ طوسی انتخاب شود باعث درخشش استایل می‌شود.

استایل نازنین بیاتی در جشنواره فجر ۱۴۰۰؛ معرفی هنر سوزن‌دوزی بانوان بلوچ

نازنین بیاتی در جشنواره فیلم فجر 1400

نازنین بیاتی در فتوکال و نشست خبری فیلم «شادروان»، استایل خاص و جلب توجه‌کننده‌ای را انتخاب کرده بود. او پیراهن و شلوار ساده مشکی رنگی به تن داشت، اما سادگی این پیراهن و شلوار را با رویه‌ای کار شده جبران کرده بود. دو نواردوزی از جنس‌ها و سبک‌های مختلف روی این رویه یا شنل، کار شده بودند. اولی نواردوزی سنتی قرمزرنگ، که هنر سوزن دوزی زنان بلوچ بود و دیگری نواردوزی چرم، که استایل او را از سنتی بودن دور می‌کرد و به استایلش تعادل می‌بخشید. نیم‌بوت‌های سوزن‌دوزی‌شده‌ی نازنین بیاتی با لباسش همخوانی داشت و او را جذاب‌تر می‌کرد.

همچنین میک‌آپ نازنین بیاتی با هارمونی رژ لب قرمز و حاشیه‌ی سوزن‌دوزی شده‌ی شنلش باعث شده بود استایلش جذاب‌تر و دلنشین‌تر باشد.

و در آخر

در مطلب سعی کردیم مروری بر استایل برخی از هنرمندان در جشنواره فجر ۱۴۰۰ داشته باشیم. با بررسی استایل هنرمندان در مراسم و ایونت‌های مختلف می‌توانید برای ست کردن لباس‌ها، رنگ‌ها و آیتم‌های مختلف ایده بگیرید، با ترندهای جدیددر استایل سلبریتی‌ها آشنا شوید و استایل‌های جدید را امتحان کنید.برچسب‌ها :
دیدگاه شما

پرسش امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

۲۱ دیدگاه
 1. مم

  بی غیرتی یا طراحی لباس ؟؟
  بیشتر داره شبیه فشن شو های خارجی میشه که نیم متر توریه لباساشون
  اینام دارن به همون سمت میرن
  مطمئن باش اگر میتونستن اصن لباس نمیخواستن با این میزان غربگرایی سلبریتی ها اونم در جشنواره ای که به نامه انقلاب و برای انقلابه
  وقتی نویسنده ای مثل نوشین معراجی چنان فیلمی میسازه و چنیین فتوایی میده دیگه به سینمای این کشور امیدی نیست
  تنها کسی که حجاب اسلامی رو رعایت کرد خانم زارعی بود که ایشون هم به همین دلیل امل شناخته میشن و همه جا میکوبنشون که بعد این میشه ازادی بیان

 2. امیر

  هر روز لباس جدید تر و همش به به چه چه

  وقتی مردی برات کی به به و چه چه میکنه

  دیگه براکی می خوای اینجوری تیپ بزنی مردم؟

  الان مردم نظرشون مد هست دیگه ؟یعنی نظرشون اینه که اینطوری تیپ بزنی؟

  فقط کافیه برای جلب توجه خدا یه لباس به تنت کنی حیا .

  وقتی مردی خدا بت میگه نظر مردم برات مهم تر بود از من نه؟؟خب الان کدومشون هستن؟این بود جواب من؟

 3. امیر

  هنر خیلی هم خوبه ولی خب اینا دارن اینجوری

  بدتر به گند میکشنش اگه ذره ای چشم و هم

  چشمی براش واجب نبود همین هنر دوختا رو

  چادر می پوشید

  بعدم میتونن اینطوری تو خونه برای همسراشون

  تیپ بزنن نه اینکه بیان با این اینجوری تیپ و

  باعث اختلافات زن و شوهری دیگران هم بشن

 4. ایمان

  مریلا زارعی را عمدا یادتون رفت؟!!!

 5. z

  برای نویسنده این متن واقعا متاسفم دو روز دیگه تو قبر جواب خدارو چجوری میخوای بدی شما که از این نوع پوشش و ارایش اون خانما تعریف میکنی و پوشششونو تبلیغ میکنی تو کار اونا شریکی و واقعا چجوری جواب خدا رو میدی روزی که محتاج یک نگاه حضرت زهرا میشی

 6. هانی

  چه جشنواره فجری ؟!!!!
  دفنواره فجره
  چقدر زشت و مزخرف که جشنواره فجر شده جای تیپ زدن و اندام نمایی و بعدشم شرح لباسا و اندامو آرایش بازیگراش خصوص خانما
  حالم به هم خورد
  واقعا به کجا چنین شتابان؟؟؟
  یه کم فکر کنیم…
  وقار و ابهت خیلی قشنگتر از این سبک سریا و مسخره بازیاس

 7. فاطمه

  کاش همونقدر که برای شفافیت توی مجلسو دولتو دستگاه های حکومت سینه می زنیم، که البته درستو به جاس، برای تعیین درامدو دارایی این قشر هم درخواست داشته باشیم.
  این آدما همیشه دم از نداریو سختی کارو کم بودن دست مزد می زنن، بعد با مزونا و آرایشگاه هایی کار می کنن که خدا می دونه چقدر هزینه ی یه شب براشون در میاد!!!
  گیریم که اون ها از شهرت این ها و این ها از خدمات اون ها استفاده می کننو ظاهرا هزینه ای بر فرض، نمی کنن. در نهایت اون هزینه رو یه عده پولدار می کنن که حالا قضاوتی دربارشون نمی کنیم، و یه عده هم که ندارن یا باید با دهان باز نگاه کننو به درست یا غلط حسرت بکشن یا برن با دزدیو راه های آنچنانی به پولی دست پیدا کنن تا برسن به چهارتا تیکه پارچه و فلزو رنگی که تهش می خوان یه بار بپوشنو بعدش…جذابیت بیشترش اونجاس که همین مایی که برای این اوضاع کفو سوت می زنیم، پایه ی لایکو پسند پستای عروس ملکه انگلیسو فلان سلبریتی اون طرفی هستیم که یه لباسو چند بار پوشیده و عارش نشده😏

 8. فاطمه

  طرز بیان ها ممکنه درست نباشه ولی این بی اعتنایی به تعداد زیادی از ایرانیا از طرف این اشخاص اونم برای سالهای طولانی و توی جشنواره ای که به نام انقلابه، جریانی که پایش رو مردم فقیرو معمولی بنا کردنو براش هزینه دادن، باعث این بازخورد هاس.
  این رفتار این ها مثل رفتار سرمایه دارهای زورگویی هست که داشته های دیگران رو با زرنگیو وزور مصادره می کنن و مثل انگل از وجود دیگران برای زندگی خودشون نهایت بهره برداری رو می کنن اونم با ظاهر شیکو ادعاهای آنچنانیو عامه پسند و کسایی هم که براشون سوتو کف می زنن از رفتارو سطح فکر پایینی برخوردارن که تو رویاهاشون عاشق رسیدن به همچین جایگاهی هستن که اونا هم مثل این ها از گردا ی یه عده سواری بگیرنو خیلی چیزا رو نادیده می گیرن.
  معرفی سوزن دوزی و حصیر بافیو هنر دست مردمی که می فرمایید، وقتی ارزش داره که سودش به جیب اون دستای زحمت کش بره، نه مزونا و برندای آنچنانی. اگر سود رو لا اقل با احتساب زحمت واقعی این بندگان خدا بهشون بدن که باز خوبه، یه سرکی بکشید توی روالی که توی چرخه ی اقتصادی حاکم توی این بده بستون متوجه میشید!

 9. ماری

  فقط میان یه دور میزنن با لباس های آنچنانی و روز بعد یه لباس دیگه میپوشن و باز میان یه دور میزنن با یه عالم عکس تا جشن بعدی و نمایش لباس و آرایش و مدل موی بعدی

 • 1
 • 2
loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما